دانلود کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

  • از: آدام گرانت
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

در کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند (میکرو کتاب)، اثر آدام گرانت می‌شنویم که چگونه مبتکران، وضعیت موجود را به چالش می‌کشند تا جهان را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنند.

معمولا همه فکر می‌کنند که نوآوران سخت‌گیر، ریسک‌پذیر و سرکش هستند. اما حقیقت چیز دیگری است، بسیاری از نوآوران دقیقا برعکس این خصوصیات را دارند، آن‌ها ریسک‌ گریز، ترسو و به دنبال به تعویق انداختن کارها هستند.

در میکروکتاب نوآوران (Originals) درباره مبتکران نابینا و سرمایه‌گذاران یک‌ چشم صحبت می‌کنیم و اینکه چگونه می‌توانیم مطمئن شویم که ایده‌مان در دنیای واقعی کار می‌کند؟ در مورد جهت بخشی به ریسک‌های کاری صحبت می‌کنیم و اینکه چگونه می‌توانیم از آن برای موفقیت بیشتر استفاده کنیم. پس اگر می‌خواهید یک نوآور باشید میکروکتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند برای شماست.

آدام گرانت (Adam M Grant)، جوان‌ترین استاد دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده کتاب‌های پرفروشی چون «نوآوران» و «بدهید و بدست آورید» است. او در دانشکده کسب‌وکار وارتون ۵ سال پیوسته به عنوان استاد برتر انتخاب شد و همواره به عنوان یکی از موثرترین افراد در دنیای کسب‌وکار شناخته می‌شود. آدام گرانت به عنوان یکی از ۲۵ نفر مبتکر در علم کسب‌وکار در دنیا معرفی شده است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۲ ساعت و ۴ دقیقه، ۱۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۱۷ دقیقه
فصل اول: ویرانگری خلاقانه
۱۷ دقیقه
فصل دوم: مخترعان نابینا و سرمایه‌گذاران یک چشم
۱۵ دقیقه
فصل سوم: به خطر افتادن موقعیت
۱۴ دقیقه
فصل چهارم: احمق‌ها همیشه عجله می‌کنند
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: گلدیلاکس و اسب تروآ
۹ دقیقه
فصل ششم: شورش هدفمند
۱۶ دقیقه
فصل هفتم: تجدید نظر درباره تفکر گروهی
۱۶ دقیقه
فصل هشتم: تکان دادن قایق و متعادل نگه داشتن آن

راهنمای دانلود کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

برای دانلود کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

نظرات کتاب صوتی نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

حامد فرزانه
۱۳۹۷/۴/۲۹
اگر فکر می‌کنید آن قدر ریسک پذیر نیستید که بتونید کسب و کار خودتون رو داشته باشید این کتاب برای شما نوشته شده. ایده‌های آدام گرانت مانند نام کتابش ایده‌هایی نوآورانه و جسورانه هستند که سخت می‌تونید جای دیگه‌ای اون‌ها رو پیدا کنید.
رضا اسماعیل پور
۱۴۰۰/۱/۲۲
سلام
کتاب بسیار خوب در رابطه با واداشتن انسان به ایجاد تغییر به جای حفظ شرایط موجود و مثال‌های خوبی در این رابطه
علی حسینی
۱۳۹۷/۷/۱۲
سلام با تشکر از شما. لطفا نسخه متنی هم قرار بدید
مشاهد همه نظرات (۴)