دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها

کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها، چهارمین کتاب از مجموعه هفت جلدی هفت اثر از جیم ران، به شما می‌آموزد که چگونه با بزرگ‌ترین عامل شکست در زندگی یعنی نگرانی مبارزه کنید.

جیم ران (Jim Rohn)، سال‌هاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر مورد احترام است. وی پرورش‌ دهنده و انگیزه‌ دهنده‌ی یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است.

باید بدانید که نگرانی می‌­تواند به قاتل شمارۀ یک شما تبدیل شود. هر چند قاتل جسمی نیست، ولی پزشکان می‌گویند افراد نگران و غصه­‌خور زودتر از افراد بی‌غم ­و ­غصه می‌میرند، این را هم شنیده‌­ایم که «فلانی از غصه دِقّ کرد.» نگرانی دست­‌ کم قاتل شمارۀ یک رؤیاها، موفقیت­‌ها، نشاط، سر‌زندگی و کیفیت زندگی است.

راه­‌های زیادی برای شرح نگرانی هست. نگرانی تصاویر موجود در ذهن شماست که با ترس نقاشی شده‌­اند و اگر این فیلم ذهنی را به مدتی طولانی تماشا کنید، تصور غلطی از امور پیدا خواهید کرد.

نگرانی ایستگاه پخش ذهنی برنامه‌هایی است که غالباً اشتباه بوده یا دست ­‌کم تبلیغات تحریف ­شده هستند. نگرانی روش دزدانه‌­ی خود را دارد؛ این‌­طور که تمام واقعیت‌­ها را به شما نمی‌­دهد. نگرانی اغلب نوعی فریب­‌کاری است؛ به­ گونه‌­ای که تصور ذهنی واقعیت‌­ها را به سود منفی‌­ها سوق داده و وقیحانه ادعا می­‌کند که این‌ها تمام واقعیت است.

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۶ دقیقه
بخش پنجم
۸ دقیقه
بخش ششم
۸ دقیقه
بخش هفتم
۱۱ دقیقه
بخش هشتم
۷ دقیقه
بخش نهم
۱۴ دقیقه
بخش دهم
 ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۱۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۴۹۰۰ ت (۳۰%) - 1.74€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها

برای دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها
شهره آرامش
۱۳۹۷/۶/۲۲
بسیار عالیه
فاطمه فراهانی
۱۳۹۸/۱/۱۵
بسیارعالی ♥
محمد باقرزاده
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
جالب بود واقعا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)