دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها

کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها، چهارمین کتاب از مجموعه هفت جلدی هفت اثر از جیم ران، به شما می‌آموزد که چگونه با بزرگ‌ترین عامل شکست در زندگی یعنی نگرانی مبارزه کنید.

جیم ران (Jim Rohn)، سال‌هاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر مورد احترام است. وی پرورش‌ دهنده و انگیزه‌ دهنده‌ی یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است.

باید بدانید که نگرانی می‌­تواند به قاتل شمارۀ یک شما تبدیل شود. هر چند قاتل جسمی نیست، ولی پزشکان می‌گویند افراد نگران و غصه­‌خور زودتر از افراد بی‌غم ­و ­غصه می‌میرند، این را هم شنیده‌­ایم که «فلانی از غصه دِقّ کرد.» نگرانی دست­‌ کم قاتل شمارۀ یک رؤیاها، موفقیت­‌ها، نشاط، سر‌زندگی و کیفیت زندگی است.

راه­‌های زیادی برای شرح نگرانی هست. نگرانی تصاویر موجود در ذهن شماست که با ترس نقاشی شده‌­اند و اگر این فیلم ذهنی را به مدتی طولانی تماشا کنید، تصور غلطی از امور پیدا خواهید کرد.

نگرانی ایستگاه پخش ذهنی برنامه‌هایی است که غالباً اشتباه بوده یا دست ­‌کم تبلیغات تحریف ­شده هستند. نگرانی روش دزدانه‌­ی خود را دارد؛ این‌­طور که تمام واقعیت‌­ها را به شما نمی‌­دهد. نگرانی اغلب نوعی فریب­‌کاری است؛ به­ گونه‌­ای که تصور ذهنی واقعیت‌­ها را به سود منفی‌­ها سوق داده و وقیحانه ادعا می­‌کند که این‌ها تمام واقعیت است.

 ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۱۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۶ دقیقه
بخش پنجم
۸ دقیقه
بخش ششم
۸ دقیقه
بخش هفتم
۱۱ دقیقه
بخش هشتم
۷ دقیقه
بخش نهم
۱۴ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها

برای دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نگرانی‌های زندگی و راه‌های غلبه بر آن‌ها
Gol barg
۱۳۹۷/۸/۴
ترجمه‌ی این کتاب خیلی روان هستش و صدای گوینده آقای محسن زرآبادی پور یک زیبایی خاصی به اثر بخشیده و اینقدر طبیعی و زیبا بیان میکنن که انگار خود جیم ران هستن!بسیار عالی
کتاب بسیار عالی‌ای بود و من خیلی لذت بردم، به نظر من جیم ران نسبت به بقیه‌ی افراد موفق، موثرترین هستش، واقعا عالیه
شهرام ...
۱۳۹۸/۷/۱۱
درود
ممنون از مترجم این کتاب بی‌نظیر و ممنون از کتابراه که این کتاب و دراختیار عموم قرار داده
صدای گوینده و فراز و نشیب صداشون گوش نواز هست
این کتاب میتونه مسیر زندگی افراد و تغییر بده
سپاس
شهره آرامش
۱۳۹۷/۶/۲۲
بسیار عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)