دانلود کتاب صوتی نیچه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیچه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نیچه

ژیل دلوز فیلسوف و نیچه‌شناس فرانسوی، کتاب صوتی نیچه را برای تاکید بر مهم‌ترین مفاهیم و اندریافت‌های نیچه‌ای به رشته‌ی تحریر درآورد. هدف اصلی دلوز از این کتاب، رفع کژفهمی‌ها و تعابیر نادرست درباره‌ی اندیشه و زندگی نیچه بود.

نیچه، فیلسوف شاعر، یا شاعرِ فیلسوفی است که زندگی را برترین ارزش می‌داند و همواره «آن‌چه یافت نمی‌شود» را می‌جوید. نیچه نوعی «سلحشور» است، به کارهای دشوار عشق می‌ورزد. آثارش را با همه‌ وجودش می‌نویسد، حساب و کتاب برنمی‌تابد، از ارزش داوری، از پیش‌داوری و پیشگویی و تناقض‌گویی پروا ندارد، و انسجام حقیقی اندیشه را نه در نظمی مبتنی بر سیستم که در آزادی و تنوع آزمایش و فرضیه می‌بیند.

به گفته‌ی هیدگر، او می‌خواهد از دید و درک شهودی نظریه بسازد، کاری که البته محال به نظر می‌رسد. اما او به افق‌های دور چشم می‌دوزد و از نابود شدن در راه عشق به زندگی نمی‌هراسد. آنچه نیچه به ما می‌آموزد، اندیشیدن، شاد بودن و شکوه پرواز را به تصور درآوردن است. او خود، به رغم درد و اندوه فراوان، زیبایی‌های هستی را دوست دارد و برای امکانات دلپذیر زندگی آغوش می‌گشاید. در چنین گفت زرتشت، فلسفه و شعر درهم می‌آمیزند و بازگشت ابدی، به شادی تجسم جاودانه می‌بخشد.

زندگی، فلسفه، فرهنگ شخصیت‌های نیچه، آثار، متن‌های منتخب نیچه موضوعاتی است که ژیل دلوز (Gilles Deleuze) در کتاب نیچه (Nietzsche and Philosophy) به آن‌ها پرداخته است.

فریدریش نیچه (Friedrich Wilhelm Nietzsche) نویسنده کلاسیک، فیلسوف، و منتقد ادبی در سال 1844 در آلمان به دنیا آمد. وی در طول عمر 56 ساله خودش تبدیل به یکی از تأثیرگذارترین اندیشمندان مدرن شد که نوشته‌هایش هنوز هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردارند و کتاب‌هایش در تمامی کشورهای دنیا، هم توسط مردم عادی و هم دانشگاهی‌ها مورد توجه است و کتاب‌های زیادی در رابطه با این متفکر بزرگ نوشته شده است. از مشهورترین عقاید وی نقد فرهنگ، دین و فلسفه امروزی بر مبنای سوالات بنیادینی درباره‌ی بنیان ارزش‌ها و اخلاق بوده است. از معروف‌ترین آثار او می‌توان به کتاب چنین گفت زرتشت، اشاره کرد. از جمله آثار دیگر نیچه سپیده‌دمان، حکمت شادان، انسانی زیادی انسانی، تأملات نابهنگام، حکمت در دوران شکوفایی فکری یونان است.

 ۳ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۲۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
بخش اول
۳۰ دقیقه
بخش دوم
۲۸ دقیقه
بخش سوم
۲۵ دقیقه
بخش چهارم
۲۴ دقیقه
بخش پنجم
۳۸ دقیقه
بخش ششم
۴۳ دقیقه
بخش هفتم
۲۲ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نیچه

برای دانلود کتاب صوتی نیچه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نیچه

نظرات کتاب صوتی نیچه

Sadeq Boostani
۱۳۹۸/۲/۱۲
کتابی است که به همه توصیه نمیکنم چراکه متناقض گونه سخن میزنم تا نتیجه گیری کند. پس اگرعلاقه شرط اول قدم می‌باشدخواندن کتاب توصیه میشودخواندن توأم با تفکر. به انسان وشتردرابتدای کتاب دقت کنیم چقدرمتناض گونه هست ولی درعین حال شتروانسان بسیار به هم نزدیک هستند... این کتاب برای دوست داران وکسانی که اهل فکرهستندلذت بخش ولی درعین حال برای کسانی که اهل تامل نیستندکتابی است سراسرمتناقض و درنتیجه سخت وغیر قابل فهم....
Amir Shah
۱۳۹۷/۱۲/۳
هرگز از کسی که‌ کتاب‌های زیادی می‌خواند نترس بلکه از کسی بترس که یک کتاب می‌خواند و آن را مقدس می‌داند. نیچه
S Fox
۱۳۹۹/۱۰/۳
کتاب سختی ست و باید با دقت خوانده شود. هرچه باشد دلوز هم خودش فیلسوف بوده.
مشاهد همه نظرات (۸)