دانلود کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

حتما برای‌تان پیش آمده که می‌خواهید روی موضوعی کار کنید اما توجه‌تان به سمت چیزهای مختلف پرت می‌شود. کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر نوشته‌ی رمز ساسون، به شما می‌آموزد که چگونه تمرکز ذهن‌تان را بالا ببرید و بر افکار و ایده‌های خود مسلط شوید.

درباره کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر:

در کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر (How to Focus Your Mind Improve Your Concentration and Perform Better Any Task) یاد می‌گیرید که تمرکز بالا باعث کارایی بیشتر شما و صرفه‌جویی در وقت و انرژی می شود؛ با ذهن متمرکز، مسائل را سریع‌تر می‌فهمید و قادر هستید که روشن‌تر فکر کنید؛ تمرکز حافظه، پنج حس شما و همه توانایی‌های ذهنی‌تان را نیرومند می‌کند تا در نهایت به موفقیت برسید.

به گفته نویسنده این کتاب، شما نیاز دارید تا بر درس‌هایتان، کار و اهدافتان تمرکز کنید. شما این مهارت را باید داشته باشید تا بر حالت غیبت ذهنی فائق شوید، قابلیت تجسم فکری را بهبود بخشید، افکارتان را کنترل و قوه‌ی الهامتان را دقیق‌تر کنید. راه بهتر کردن آموزش ذهنی برای کسب تمرکز، علاقه‌مندی به انجام تمرینات و صرف کردن وقت و تلاش لازم است.

رمز ساسون را بیشتر بشناسیم:

رمز ساسون (Remez Sasson) نویسنده و سازنده وبسایت (SuccessConsciousness.com)، سال‌هاست که در زمینه خودسازی، مثبت اندیشی، رشد معنوی، مراقبه و آرامش درونی می‌نویسد. او در کتاب‌ها و مقالات خود به جنبه عملی مشاوره‌هایش اهمیت می‌دهد تا مخاطبان خود به رشد مهارت‌ها و قدرت‌های درونی‌شان برسند.

کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر به چه کسانی توصیه می‌شود:

اگر نمی‌توانید بر روی کارهای خود تمرکز کنید و فکر می‌کنید که وقت و انرژی زیادی از شما تلف می‌شود، خواندن این کتاب برای شما مناسب و ضروری است.

در بخشی از کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر می‌شنویم:

شما شگفت‌زده خواهید شد وقتی بفهمید چندین‌بار فراموش می‌کنید که تمرکز کنید یا این‌که خودتان را در میان فکرکردن به چیزهای دیگر می‌یابید. هر بار که متوجه شدید ذهنتان پریده است، آن را برگردانید و دوباره بر آن‌چه اکنون انجام می‌دهید تمرکز کنید.

معطوف کردن ذهن به ‌این صورت، کمی‌ خسته کننده و حوصله سربر و در ابتدا نیازمند انرژی است، ولی خیلی نتیجه‌بخش است. در طی زندگی، ذهن شما عادت کرده است که بدون هیچ‌گونه نظمی هر طرفی می‌خواهد بپرد. اکنون زمان‌ این است که به آن کمی‌ نظم بیاموزید.

از شما انتظار نمی‌رود که تمام لحظات روز بر آن‌چه انجام می‌دهید تمرکز کنید. ‌این تقریباً غیرممکن است و اصلاً لازم نیست. شما متوجه خواهید شد که ثابت نگهداشتن توجه بر یک چیز برای مدت طولانی آسان نیست. اگرچه، سعی کنید توجه بیش‌تری به آن‌چه انجام می‌دهید داشته باشید، حداقل در قسمتی از روز.

شما ممکن است متوجه شوید که افکار، خاطرات، خواسته‌ها و احساسات، تمرکز را مختل می‌کند. ‌این طبیعی است. آن‌ها همیشه بوده‌اند ولی به آن‌ها توجه نکرده بودید. اکنون که تصمیم گرفتید ذهنتان را متمرکز کنید، آن‌ها آشکارتر شده‌اند.

اگر چیزی به نظر دشوار می‌آید، به ‌این معنی نیست که نمی‌توانید آن را انجام دهید. فقط به ‌این معنی است که عادت‌های ذهنی قدیم، همچنان قدرتمند است. شما در نتیجه باید دنبال ممارست بیش‌تر، نظم و تلاش بیش‌تر باشید.

 ۲ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۱۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
درباره‌ نویسنده
۳ دقیقه
پیش‌گفتار
۵ دقیقه
معرفی
۲۰ دقیقه
فصل اول: قوه‌ی تمرکز
۲۵ دقیقه
فصل دوم: راهنمایی‌هایی برای تمرکز
۱۶ دقیقه
فصل سوم: تمرکز بر فعالیت‌های روزانه
۳۰ دقیقه
فصل چهارم: خطوط راهنما و مقدمات
۲۱ دقیقه
فصل پنجم: سری اول تمرینات
۹ دقیقه
فصل ششم: سری دوم تمرینات
۲۸ دقیقه
فصل هفتم: سری سوم تمرینات
۹ دقیقه
فصل هشتم: تمرینات حرفه‌ای
۵ دقیقه
فصل نهم: صحبت‌های پایانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

برای دانلود کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر تمرکز حواس و فکر
ال جراحی
۱۳۹۹/۷/۲۸
خوبه ولی انجام دادن تمرینات حوصله زیاد میخواد.
Reza Mohamadi
۱۳۹۹/۹/۷
کتاب مفید و آموزنده ست
صدای گوینده خوبه
Sina zekavat
۱۳۹۹/۷/۲۶
واقعا کتاب خوبیه هم متن و هم صدا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)