دانلود کتاب صوتی هنر نه گفتن: بدون احساس گناه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر نه گفتن: بدون احساس گناه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر نه گفتن: بدون احساس گناه

کتاب هنر نه گفتن: بدون احساس گناه نوشته‌ی دیمون زاهاریادس چگونگی مقاومت در برابر خواسته‌های دیگران را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب یاری می‌دهد تا بدون عذاب وجدان، انرژی و وقتتان را در مسیر امیال و اهداف خودتان به کار گیرید.

درباره‌ی کتاب صوتی هنر نه گفتن:

هنر نه گفتن (The Art of Saying No) راهنمایی جامع و قدرتمند محسوب می‌شود؛ ممکن است فکر کنید این توصیف بدان معناست که با اثری کسل‌کننده روبرو هستید اما در حقیقت این یعنی همه‌چیز از ابتدا با جزئیات توضیح داده می‌شود. مهم نیست شما در کدام مرحله از آموزش نه گفتن قرار دارید این کتاب قادر است نیاز شما را هم برطرف کند. هم‌چنین دسترسی به یک موضوع خاص بسیار آسان است چراکه دیمون زاهاریادس (Damon Zahariades) با روشی هوشمندانه تمام مطالب را دسته‌بندی کرده است.

دانستن تأثیر بله گفتن بسیار مهم است؛ می‌دانید به زبان آوردن این کلمه به چه معناست؟ زمانی که به درخواست دیگران بله می‌گویید یعنی او و خواسته‌اش را به خودتان ترجیح می‌دهید. شما زمان، امکانات و انرژی خود را صرف کاری می‌کنید که برای‌تان هیچ سودی ندارد.

دیمون زاهاریادس در کتاب حاضر نشان می‌دهد که چگونه دعوت‌، تقاضا‌ و یا هر چیزی را که به حریم شخصی‌تان تجاوز می‌کند، بدون عذاب وجدان رد کنید. روش‌هایی که او به آن‌ها می‌پردازد، منجر به کاهش ناراحتی و ناامیدی طرف مقابل نسبت به شنیدن واژه‌ی «نه» هم می‌شود.

البته از یاد نبرید که نه گفتن اصلا کار راحتی نیست، حداقل برای افراد مبتدی چنین است. اگر شما این کلمه را همراه با اعتمادبه‌نفس بر زبان بیاورید مانند این است که دارید از عضله‌ی بدتان استفاده می‌کنید. پس در این مرحله باید به فکر تقویت این عضله باشید تا بتوانید بهره‌ی بیشتری از آن ببرید.

اما شما چگونه می‌توانید این عضلات نامرئی را قدرتمند سازید؟ می‌توانید با تمرین و به کار بردن روش‌های کتاب صوتی هنر نه گفتن در این مسیر قدم بگذارید. نگران نباشید با موقعیت‌های راحت و کم دردسر شروع کنید تا کمی اعتمادبه‌نفس‌تان افزایش یابد. به عنوان مثال، در یک رستوران به پیش‌خدمتی که تلاش می‌کند تا شما دسر هم سفارش دهید، به راحتی بگویید: «نه، نمی‌خواهم. ممنون.»

با گذشت زمان متوجه می‌شوید که در این زمینه تسلط بیشتری یافته‌اید و به خود و خواسته‌های‌تان اهمیت می‌دهید. در چنین شرایطی خانواده، دوستان، همکاران و... نیز می‌آموزند تا به تصمیمات شما احترام بگذارند.

کتاب صوتی هنر نه گفتن مناسب چه کسانی است؟

اگر فکر می‌کنید گاهی اوقات نمی‌توانید در برابر درخواست دیگران مقاومت کنید و نه گفتن برای‌تان سخت است، هر چه زودتر شنیدن این کتاب کاربردی را آغاز کنید. مطمئن باشید با راهنمایی‌های دیمون زندگی و کار برای‌تان بسیار راحت و شیرین می‌شود.

با دیمون زاهاریادس بیشتر آشنا شویم:

او که یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان سایت آمازون محسوب می‌شود، تاکنون چندین اثر درباره‌ی بهره‌وری نوشته است. طبق گفته‌ی دیمون، او همیشه مبتکر نبوده و پیش از دستیابی به استقلال و استفاده‌ی درست از وقت و انرژی‌اش، جلسه‌های غیرضروری، صحبت‌های طولانی و... را تجربه کرده است. زاهاریادس دیگر سبک زندگی خود را تغییر داده و با نوشتن مقالات و کتاب‌های مدیریت زمان و بهره‌وری تلاش می‌کند تا به دیگران نیز در این زمینه یاری برساند. از میان سایر آثار وی می‌توان به مواردی مانند فرمول برنامه‌ریزی، سم‌زدایی دیجیتال، سرسختی ذهنی و... اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب هنر نه گفتن:

- برای بسیاری از ما مهم است که دیگران ما را چطور انسانی می‌‌بینند.
- شما هنگام نه گفتن به دیگران، مسئول بروز ناامیدی در آن‌‌ها نیستید.
- خودمراقبتی، خودخواهی نیست. ضروری است.
- عزت‌‌نفس یک چیز پیچیده و تغییرپذیر است.

در بخشی از کتاب هنر نه گفتن می‌شنویم:

آیا تا به حال متوجه شده‌‌اید که گفتن «من نمی‌‌توانم»، خطاب به کسی که خواستار وقت، پول یا انرژی شماست، چقدر آسان است؟ برای برخی از ما این پاسخ عملاً ناخودآگاه و واکنشی غیرارادی است. می‌‌گوییم «من نمی‌‌توانم» پیش از آنکه بتوانیم معنی آن را بفهمیم.

در بیشتر موارد، ما در‌واقع می‌‌توانیم کمک کنیم. به‌طور کلی انجام چنین کاری برای ما امکان دارد. می‌‌توانیم زمانمان را تسلیم کنیم، می‌‌توانیم پول بدهیم، و با وجود بیماری‌‌های جسمی، می‌‌توانیم از جانمان مایه بگذاریم. اما زمانی که درخواست‌‌ها را رد می‌‌کنیم، تصمیم می‌‌گیریم بگوییم «من نمی‌‌توانم.»

این پاسخ اجازه نمی‌‌دهد که عنان تصمیمات‌‌مان را به‌دست بگیریم و عادت می‌‌کنیم بدون بیان تصمیمات‌‌مان، به‌عنوان مسئلۀ انتخاب شخصی، دست رد به سینۀ دیگران بزنیم.

 ۳ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۱۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
بخش اول: عادتِ راضی کردن مردم
۳۰ دقیقه
بخش دوم: دلایل کشمکش با خود موقع نه گفتن - قسمت اول
۲۰ دقیقه
بخش دوم - قسمت دوم
۱۱ دقیقه
بخش سوم: 10 روش برای نه گفتن - قسمت اول
۳۰ دقیقه
بخش سوم - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
بخش سوم - قسمت سوم
۲۵ دقیقه
بخش چهارم: چگونه در هر موقعیتی نه بگوییم - قسمت اول
۲۸ دقیقه
بخش چهارم - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر نه گفتن: بدون احساس گناه

برای دانلود کتاب صوتی هنر نه گفتن: بدون احساس گناه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر نه گفتن: بدون احساس گناه

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
مهرانگیز حیدری نیا
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
خیلی عالیه مطالب کتاب خیلی مفید بود خلاصه نویسی کردم مطالب کتاب یجور تلنگر به من که در زندگی هیچ حدومرزی رو ندارم و بی برنامه هستم قطعا اگر برنامه روزانه ایی باتوجه به اهدافم تعیین کنم میتونم از وقتی بیشتر...
نسترن رضایی
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
کتاب کاربردی و مفیدی بود. ممنون
zahra Yaghoobi
۱۳۹۹/۱۱/۶
گوینده خیلی سریع میخونه و زود از رو مطالبی که حس میکنم باید یکم روش فکرکنم میگذره به جای اینکه تاکید بیشتری کنه
بخاطر همین یه ستاره کمتر میدم چون صدا و لحنش خوبه و مطالب کتاب هم عالی و تاثیرگذاره
ممنون از کتابراه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)