دانلود کتاب صوتی هنر کارآفرینی: تجربه‌ها و آموخته‌های موفق‌ترین کارآفرینان جهان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر کارآفرینی: تجربه‌ها و آموخته‌های موفق‌ترین کارآفرینان جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر کارآفرینی: تجربه‌ها و آموخته‌های موفق‌ترین کارآفرینان جهان

راجر کارترایت در کتاب صوتی هنر کارآفرینی: تجربه‌ها و آموخته‌های موفق‌ترین کارآفرینان جهان، کارآفرینی را هم‌چون یک هنر به صورت جامع و کامل شرح می‌دهد و سپس آن را در اقتصاد دنیای امروز بررسی می‌کند. هم‌چنین نمونه‌هایی از مهارت‌ها و تاکتیک‌های موفق‌ترین اشخاص جهان در این حوزه را به شما ارائه می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی هنر کارآفرینی:

سرفصل‌های کتاب صوتی هنر کارآفرینی (The Entrepreneurial Individual) حاوی ویژگی‌ها و مهارت‌های لازم برای کارآفرینی است. قدمت کارآفرینی به زمانی برمی‌گردد که انسان تجارت را آغاز کرد و در هر دوره تاریخی فرصت‌های جدیدی برای کارآفرینان ایجاد شد. دوره اصلی کارآفرینی در آمریکا به دنبال جنگ داخلی شروع شد و همچنان ادامه دارد. کارآفرینان الزاما مخترعان یا مکتشفان نیستند، اما در واقع نقش تسهیلی بسزایی ایفا می‌کنند.

کارآفرینی درباره حرکت به جلو و نوآوری است. کارآفرینان باید دائم در حال خشنود ساختن و راضی نگه داشتن مشتریانشان باشند و تمام پرسنل آن‌ها، صرف نظر از ساده بودن شغلشان، در پروسه کارآفرینی دارای اهمیت هستند. کارآفرینی به‌طور صحیح یک فعالیت تجاری محسوب می‌شود و بسیاری از ریشه‌های آن روان‌شناختی است. شرایط کارآفرینی شاید در زندگی کاری هر شخصی پیش بیاید؛ ویژگی اصلی کارآفرینان، اراده‌ی آن‌ها برای موفقیت و عوامل انگیزشی است که بیشتر مرتبط با کامیابی و شهرت است تا دستاوردهای مادی.

این کتاب صوتی بهترین و کوتاه‌ترین مسیر برای کسب مهارت‌ها و تاکتیک‌های کارآفرینی را به شما ارائه می‌کند. مهارت‌هایی که موفق‌ترین کارآفرینان جهان از آن‌ها بهره بردند و حاوی تمام خصوصیات کارآفرینی، برخورداری از بینش و تعهد، ریسک پذیر بودن و تمرکز است. شما در این کتاب نمونه‌ها و آموزه‌های بسیاری از بعضی از موفق‌ترین کارآفرینان دنیا، مانند ریچارد برانسون، کن بوگاس و کوک لنگ بنگ و ایده‌هایی از هوشمندترین متفکران جهان مانند استفن کوی، پیتر دراکر و تام پترز می‌آموزید.

درباره‌ی کارآفرینان اولیه:

بسیاری از کارآفرینی‌های اولیه در زمینه تجارت بود. از وقتی که گروه‌ها، سپس ملل مختلف شروع به کشف کره زمین کردند، شروع به برقراری ارتباط با دیگر گروه‌های انسانی کردند. ضمن اینکه جنگ‌ها و کشورگشایی‌ها نیز بین اقوام دیده می‌شد، سیستم پولی و سیستم تبادل نیز به منظور تسهیل تجارت توسعه یافت. هر چه جوامع از شهرک‌های کوچک به شهرهای بزرگ‌تر گسترش پیدا کردند، انسان‌ها شروع به استفاده بیشتر از اقلام لوکس کردند. جوامع اولیه شروع به تقسیم‌بندی‌هایی بر اساس گروه‌های شغلی مختلف کردند. این تقسیم‌بندی‌ها شامل حاکمان، تاجران، صنعتگران، دانشمندان، سوداگران و گروهی از مشاغل دیگر بود.

در قرون وسطی این تقسیم‌بندی‌ها کاملا تعریف شده بودند. اصنافی به طور ناگهانی در سرتاسر اروپا بین قرون دوازده و چهارده شکل گرفتند که هر کدام دربرگیرنده اعضای حرفه‌ای خاص بوده و به حمایت از اعضای آن حرفه اختصاص داده شده بودند. این اصناف روش پیچیده‌ای برای حمایت از اعضا و همچنین تضمین ارائه خدمات برتر از جانب اعضا به مشتریان به حساب می‌آمدند. آن‌ها در واقع هم به نوعی اتحادیه صنفی اولیه بوده و هم ناظر کیفیت، به علاوه، فرصت‌های عالی نیز برای کسانی که رویکرد کارآفرینی به کسب و کار داشتند، ارائه می‌دادند.

راجر کارترایت را بیشتر بشناسیم:

راجر کارترایت (roger cartwright) مشاور و متخصص در رفتار سازمانی، مدیریت، مراقبت از مشتری و گردشگری است که در سال 1948 چشم به جهان گشوده است. او نویسنده‌ی کتاب‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف است و در حال حاضر مسئولیت اجرای برنامه‌های مدیریت توسعه در ایالات متحده، اروپا و هند را بر عهده دارد.

در بخشی از کتاب صوتی هنر کارآفرینی می‌شنویم:

او در سال 1909 در شهر وین متولد شد و پس از انتشار نظریه‌های اولیه‌اش در سال 1939 در تفکر سازمانی و مدیریتی قدرتی بزرگ به حساب می‌آمد. دراکر در تمام زندگی‌اش از فرصت‌های خلاقانه تجارت تقدیر و استقبال کرده است. ایده‌های وی به شکل‌گیری گسترش چشمگیر صنعت آمریکا در دوره بعد از جنگ جهانی دوم کمک کرده و تفکر جهانی درباره تجارت را تحت تاثیر قرار داده است.

دراکر بر این باور است که اگر چه پیش‌بینی آینده خیلی دشوار نیست، اما در واقع بیهوده است. بسیاری از پیشگویان، پیش‌بینی‌های بسیار دقیقی انجام می‌دهند. آن‌ها در از پیش تعیین کردن برخی مسائل موفق هستند، اما همیشه الزاما نکات مهم را بیان نمی‌کنند. برای دراکر، تغییرات اساسی که کسی آن‌ها را پیش‌بینی نکرده بود یا توان پیش‌بینی آن را نداشت اهمیت بیشتری دارند، این‌ها اغلب مسائلی هستند که فرد کارآفرین قادر به استفاده از آن به نفع خودش است. او بر این باور است که افراد و سازمان‌ها نمی‌توانند برای آینده تصمیم‌گیری کنند. تصمیم‌ها تعهداتی برای اقدامات هستند و اقدامات همیشه در زمان حال روی می‌دهند. اما به هر حال اقدامات تنها راه برای ساختن آینده هستند. به مدیران بابت اثربخش بودن مزد می‌دهند و این کار را تنها با تامل در موقعیت‌های زمان حال و با بهره‌برداری از تغییراتی که تا به حال اتفاق افتاده است انجام می‌دهند. قادر ساختن مدیران امروز برای فراتر رفتن از این فردای متفاوت، هدف دراکر در کتاب مدیریت در زمانه‌ی دگرگونی‌های بزرگ (1995) است.

ممکن است همیشه درک مطالب دراکر ساده نباشد، اما خواندن آن‌ها همیشه یکی از چالش‌برانگیزترین کارهاست و کارآفرینان و سازمان‌هایشان بر اساس همین چالش‌هایی که او عنوان کرده است (باتوجه به تجربه عظیمی که پشت گفته‌های دراکر نهفته است) پیشرفت خواهند کرد. خودزندگی‌نامه دراکر با نام ماجراهای یک مشاهده‌گر (او را می‌توان همه چیز نامید به‌جز تماشاگر!) انعکاسی است بر زندگی وی و کسانی که در آن مدت با آن‌ها آشنا شده بود.

در سال 1985، وی با نوشتن کتاب نوآوری و کارآفرینی توجه‌اش را معطوف نوآوری کرد و در آن درباره اعمال نظم و انضباط در کارآفرینی و نوآوری به روشی مشابه روش ساختاری ژاپنی‌ها برای بازسازی سال‌های پس از 1945 اشاره می‌کند. گاهی اوقات سخت‌ترین چیزی که یک کارآفرین باید به‌دست آورد انضباط است؛ با این‌حال، بنا بر استدلال‌های دراکر، بسیاری از ایده‌های فوق‌العاده نه تنها مستلزم خلاقیت، دید ورویا، انگیزه و تعهد هستند، بلکه برای رسیدن به بازار و موفقیت به انضباط نیز نیاز دارند.

 ۴ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۱۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۹۵۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
فصل اول
۲۷ دقیقه
فصل دوم
۳۰ دقیقه
فصل سوم
۲۰ دقیقه
فصل چهارم
۴۷ دقیقه
فصل پنجم
۵۲ دقیقه
فصل ششم
۳۲ دقیقه
فصل هفتم
۱۳ دقیقه
فصل هشتم
۱۸ دقیقه
فصل نهم
۱۰ دقیقه
فصل دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر کارآفرینی: تجربه‌ها و آموخته‌های موفق‌ترین کارآفرینان جهان

برای دانلود کتاب صوتی هنر کارآفرینی: تجربه‌ها و آموخته‌های موفق‌ترین کارآفرینان جهان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر کارآفرینی: تجربه‌ها و آموخته‌های موفق‌ترین کارآفرینان جهان
آموزش کارآفرینی، مصاحبه با شخصیت های کارآفرین، دانلود کتاب کارآفرینی، کارآفرینان موفق، موفقیت در کار، موفقیت در کسب و کار، کسب و کار موفق، ایده کسب و کار، روش های کارآفرینی، ایده های کارآفرینی، طرح کسب و کار، کتاب صوتی کارآفرینی فردی، کتاب کارآفرینی فردی، خرید کتاب کارآفرینی فردی، قیمت کتاب کارآفرینی فردی، معرفی کتاب کارآفرینی فردی، فایل صوتی کتاب کارآفرینی فردی، خرید کتاب هنر کارآفرینی، قیمت کتاب هنر کارآفرینی، معرفی کتاب هنر کارآفرینی، فایل صوتی کتاب هنر کارآفرینی، کتاب تجربه ها و آموخته های موفق ترین کارآفرینان جهان، کتاب صوتی تجربه ها و آموخته های موفق ترین کارآفرینان جهان، کتاب هنر کارآفرینی راجر کارترایت، کتاب هنر کارآفرینی اثر راجر کارترایت، کتاب هنر کارآفرینی نوشته راجر کارترایت، چطور یک کسب و کار را شروع کنیم، اصول کسب و کار، انگیزه در کارآفرینی، روش های مدیریتی، موفقیت شغلی، اصول مدیریت، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، استراتژی مدیریت، توانایی های مدیریتی، راهنمای راه اﻧﺪازی ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر، ایده کارآفرینی، کارآفرینی، کارآفرینان برتر، بازاریابی و کارآفرینی، roger cartwright، The Entrepreneurial Individual