دانلود کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه

کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه:

در کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه (School's Out...Forever)، ویگلاف شخصیت اصلی داستان همراه با دوستانش در حال فارغ‌التحصیل شدن از مدرسه نابودکنندگان اژدها است، اما، قبل از فارغ‌التحصیلی، او و دوستانش باید یک مأموریت هیجان‌انگیز را به اتمام برسانند. آن‌ها باید «وروجک»، دوست اژدهایشان که گم شده است را پیدا کنند. آن‌ها در این مسیر با ترول‌های گرسنه، جادوگری گیج و منگ و چندین اژدهای خطرناک روبه‌رو می‌شوند. اما هیچ یک از این رویدادها با چیزی که زمان بازگشت به «مدرسه نابودکنندگان اژدها» با آن مواجه می‌شوند، قابل مقایسه نیست؛ تحولی عظیم که سرنوشت مدرسه و آینده ویگلاف را دگرگون می‌کند.

شنیدن کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه می‌شنویم:

آن‌قدر دویدن تا از پا درآمدن و در فضای باز جنگل ولو شدن تا نفسی تازه کنند. آنگوس گفت: «ویگلاف کارت عالی بود.»
و برای بقیه تعریف کرد که ویگلاف چطوری اون تورلا رو گول زده و خوراکی‌های او را نجات داد و اضافه کرد: «جون خودمون رو هم نجات داد.»
دادوین گفت: «باید به ویگلاف بخاطر کاری که کرده خوراکی جایزه بدی.»
آنگوس گفت: «فکرشم نکن!»
اریکا گفت: «چقدر بد شد که با تورلا نجنگیدیم...»

 ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۱۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
فصل اول
۱۳ دقیقه
فصل دوم
۱۱ دقیقه
فصل سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم
۱۷ دقیقه
فصل ششم
۱۳ دقیقه
فصل هفتم
۹ دقیقه
فصل هشتم
۹ دقیقه
فصل نهم
۸ دقیقه
فصل دهم
۸ دقیقه
فصل یازدهم
۱۷ دقیقه
فصل دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه

برای دانلود کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پایان مدرسه برای همیشه

نظرات کتاب صوتی پایان مدرسه برای همیشه

باران نوری
۱۳۹۹/۱۰/۵
هیجان انگیز بود وجالب
roya ahsteh
۱۳۹۹/۸/۱۵
بهترین بین ۲۰ جلد
مشاهد همه نظرات (۲)