دانلود کتاب صوتی پرنده من


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرنده من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرنده من

کتاب صوتی پرنده من که یکی از مشهورترین آثار فریبا وفی به شمار می‌آید شما را با خود به دنیای زنان خانه‌دار می‌برد و با پیچیدگی‌های ذهنی آن‌ها آشنا می‌سازد. این رمان تاکنون به زبان‌های بسیاری ترجمه شده و در سطح جهانی مورد تحسین‌های بسیاری قرار گرفته است.

درباره‌ی کتاب صوتی پرنده من:

رمان جذاب پرنده‌ی من (My Bird) شما را با زندگی و افکار زنانه آشنا می‌سازد. راوی این کتاب زن متأهلی است که برای‌تان از روزمرگی‌هایی مثل مراقبت از کودکان، رسیدگی به امور منزل و.. می‌گوید. همسر او مردی به نام امیر است که شخصیت بلندپروازی دارد و در درجه‌ی نخست به رویاهای خود توجه دارد و در خیالات غرق شده است. او نسبت به همسر خود بی‌وفا نیست، اما شوهر دلسوزی نیز به شمار نمی‌آید و بی‌توجهی‌هایش راوی داستان را آزار می‌دهد. شخصیت اصلی داستان برای شما از احساسات، عواطف، زنانگی، مادری و... می‌گوید و شما را به دنیای خود راه می‌دهد، دنیایی که در آثار اندکی به آن توجه می‌شود.

رمان مشهور و پرطرفدار پرنده‌ی من روایت خطی ندارد و مانند ذهن آشفته و سرگردان راوی دائماً در رفت و آمد است اما داستان بسیار جذاب و خوش‌خوانی دارد که شما را شیفته‌ی خود می‌کند. نام فریبا وفی (Fariba Vafi) با این کتاب بر سر زبان‌ها افتاد و توانست خود را به عنوان نویسنده‌ای حرفه‌ای معرفی نماید.

جوایز و افتخارات کتاب پرنده من:

- برنده‌ی جایزه بهترین رمان سال 1381
- برنده‌ی جایزه سومین دوره جایزه هوشنگ گلشیری سال 1382
- برنده‌ی جایزه دومین دوره جایزه ادبی یلدا سال 1382
- تقدیر از سوی بنیاد جایزه ادبی مهرگان 1382
- تقدیر از سوی جایزه ادبی اصفهان 1382

نکوداشت‌های کتاب صوتی پرنده من:

- پرنده من رمان خوبی از نارضایتی شهری و خانگی است. روایتی خوب از ناهنجاری‌های مدرن که بسیار جذاب است زیرا شخصیت اصلی آن یک زن عادی است و نه یکی از روشنفکران بی‌حوصله. (Complete Review)

- وفی از طریق پرنده من قادر است خواننده را به دنیایی بیاورد که اغلب نادیده گرفته شده، اشتباه فهمیده شده و برای نشان دادن جامعه، شخصیت‌ها و رویاهای پرجنب ‌و جوش و غنی به کلیشه تبدیل شده است. (Multicultural Review)

کتاب صوتی پرنده من مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید با دنیای زنان به خصوص زنان خانه‌دار آشنا شوید، این رمان بهترین گزینه برای شماست و مطمئن باشید که از شنیدن آن پشیمان نخواهید شد.

با فریبا وفی بیشتر آشنا شویم:

فریبا وفی در بهمن ماه سال 1341 در شهر تبریز به دنیا آمد. او که یکی از نویسندگان موفق ایرانی به شمار می‌آید که تاکنون توانسته است جوایز بسیار معتبری را به دست آورد. آثار او به زبان‌های سوئدی، روسی، عربی، ژاپنی، ترکی، آلمانی و انگلیسی ترجمه شده‌اند و در نشریات معتبری نیز به انتشار رسیده‌اند. از میان کتاب‌های وی می‌توان به رویای تبت، ترلان، در راه ویلا و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی پرنده من می‌شنویم:

ساختمان بزرگی را که امیر نصف عمرش در آن‌جا می‌گذرد دیده‌ام، آدم‌هایش را هم همین‌طور. اخلاقشان را می‌شناسم می‌دانم کی بچه دارد و کی ندارد و مشکل از زن است یا مرد. می‌دانم کی ترک است و کی اصفهانی، چه کسی خسیس است و چه کسی دست و دلباز. چه کسی پیچیده است و چه کسی ساده و بی‌شیله پیله.

امیر حرفی نقل می‌کند و من می‌دانم حرف از دهان چه کسی درآمده است، جوکی تعریف می‌کند و من می‌توانم حدس بزنم چه کسی تعریف کرده و چه کسی بیشتر از همه به آن خندیده است.

امیر می‌رود تو نخ آدم‌ها و من هم آهسته پشت سرش راه می‌افتم؛ امروز رفته تو نخ حسینی و حکایت تازه‌ای برایم دارد. زن حسینی بهش خیانت می‌کنه.

- منیژه؟

 ۳ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۱۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۲ دقیقه
قسمت اول
۶۷ دقیقه
قسمت دوم
۸۶ دقیقه
قسمت سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرنده من

برای دانلود کتاب صوتی پرنده من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرنده من

نظرات کتاب صوتی پرنده من

شبنم اخگر
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
خیلی کتاب قشنگی ست
مشاهد همه نظرات (۲)