دانلود کتاب صوتی چشم‌هایت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چشم‌هایت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چشم‌هایت

سیر سدریک در کتاب صوتی چشم‌هایت، قصه مردی را به تصویر می‌کشد که به خاطر کابوس‌های شبانه‌اش به اختلال خواب دچار شده اما پس از هیپنوتیزم درمانی، خودش را در قالب فردی شکنجه‌گر و قاتل می‌بیند و نمی‌تواند از تصاویر ذهنی‌اش فرار کند؛ رمانی ترسناک و پرفروش که توانسته به عنوان بهترین اثر ژانر وحشت، تخیلی و پلیسی در فرانسه انتخاب شود.

درباره کتاب صوتی چشم‌هایت:

توما استونسن مدتی‌ست که خواب‌های وحشتناک می‌بیند؛ کابو‌س‌هایی که فرصت استراحت کردن را از او گرفته و به همین خاطر به اختلال خواب دچار شده است. بنابراین تصمیم می‌گیرد برای مشکل بی‌خوابی‌اش نزد یک روان‌پزشک برود و یک جلسه هیپنوتیزم شود اما این اتفاق آغازگر حادثه‌های وحشتناکی برایش می‌شود.

کتاب صوتی چشم‌هایت (Avec tes yeux) در سال 2015 در فرانسه منتشر شد و سیر سدریک با نوشتن این رمان ژانر وحشت بیش از گذشته مورد توجه مخاطبان و منتقدان ادبی قرار گرفت. اثری پرفروش در فرانسه که هم زمان ماجرای دو فرد را روایت می‌کند که در ظاهر هیچ ارتباطی با همدیگر ندارند اما هر چه داستان پیش می‌رود، سلسله رخداد‌هایی آن‌ها را به هم متصل می‌کند.

توما به عنوان شخصیت اول داستان کتاب صوتی چشم‌هایت، پس از آنکه هیپنوتیزم می‌شود یک نوع چشم سوم پیدا می‌کند و می‌تواند خود را در قالب قاتلی ببیند که در حال شکنجه کردن زن جوانی‌ست. او وحشت زده به دنبال محل شکنجه و قربانی می‌رود تا شاید بتواند از به قتل رسیدن آن زن جلوگیری کند.

سدریک نویسنده رمان چشم‌هایت با ایجاد تعلیق‌های فراوان و ضرب‌آهنگی تند، تمام اتفاقات را در مدت یک هفته روایت کرده و خیال و واقعیت و مرگ و زندگی را در هم تنیده است.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی چشم‌هایت:

- جایزه ماسترتون فرانسه
- جایزه رمان پلیسی فرانسه
- جایزه رمان وحشت فرانسه
- جایزه بهترین کتاب تخیلی فرانسه
- جایزه کتاب محبوب خوانندگان پاریسی

کتاب صوتی چشم‌هایت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر عاشق کتاب‌های هیجان انگیز و ترسناک هستید و می‌خواهید لحظاتی دلهره آور را تجربه کنید، این کتاب برای شما مناسب است.

سیر سدریک را بیشتر بشناسیم:

نویسنده‌ای که ردپای ترس، وحشت و رمز و راز در تمامی آثارش دیده می‌شود و در چند سال گذشته موفق شده خود را در فرانسه به عنوان داستان نویسی معرفی کند که هیجان، جزئی جداناپذیر از کتاب‌هایش است. سیر سدریک (Sire Cedric) در سال 1974 به دنیا آمد و پس از تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی، چندین سال در زمینه نشر، روزنامه نگاری و ترجمه کار کرد و سرانجام از سال 2005 تاکنون به طور کامل به حرفه نویسندگی روی آورده است.

سیر سدریک تا به امروز 9 رمان و دو مجموعه داستان منتشر کرده و آثارش به چندین زبان برجسته دنیا همچون انگلیسی، لهستانی، فارسی و ترکی ترجمه شده است.

جوایز و افتخارات سیر سدریک:

- برنده جایزه ماسترتون برای رمان فرزند گورستان (L'Enfant des cemetery)
- برنده جایزه Polar (جشنواره کنیاک) برای رمان تب و خون (Of Fever and Blood)
- برنده جایزه ادبی Histoires de Romans3 برای رمان La Mort en tête در سال 2014

در بخشی از کتاب صوتی چشم‌هایت می‌شنویم:

ناتالی وارژاک پیش از اخذ تصمیم نهایی تردید می‌کند؛ ترس و دلهره وجودش را در برگرفته است ولی هیچ راه دیگری وجود ندارد. وجودش را خلائی آکنده که باید به هر قیمتی پرش کند. شب پیش باز هم مقدار زیادی تارت شیرین خورده سپس دوباره به دستشویی رفته و همه را بالا آورده بود؛ گریسته و به لیزا فکر کرده بود.

برای نخستین بار در طول چند سال گذشته امروز صبح برای دویدن از خانه بیرون نرفته بود. حتی نتوانسته بود از جایش بلند شود. صبح در حدود سی دقیقه بر روی تختش درازکش باقی مانده و به سقف خیره شده بود؛ مانند آنکه دیگر هیچ نیرویی برایش باقی نمانده باشد. چشمش را که می‌بست، صحنه جنازه‌ی دوستش در ذهنش زنده می‌شد. برای نخستین بار از جنگل می‌ترسد، می‌ترسد تنهایی برای دویدن بیرون برود. می‌ترسد سایه‌هایی نادیدنی تعقیبش کنند با این حال باید کاری بکند؛ دست کم باید تلاش خود را بکند.

 ۱۲ ساعت و ۸ دقیقه، ۶۷۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۳۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
مقدمه
۳۷ دقیقه
بخش اول: آن چشم‌ها - فصل اول تا فصل چهارم
۳۳ دقیقه
بخش اول: آن چشم‌ها - فصل پنجم تا فصل هفتم
۲۲ دقیقه
بخش اول: آن چشم‌ها - فصل هشتم تا فصل دهم
۲۹ دقیقه
بخش اول: آن چشم‌ها - فصل یازدهم تا فصل چهاردهم
۳۰ دقیقه
بخش دوم: در جهنم - فصل پانزدهم تا فصل بیستم
۲۵ دقیقه
بخش دوم: در جهنم - فصل بیست و یکم تا فصل بیست و سوم
۲۷ دقیقه
بخش دوم: در جهنم - فصل بیست و چهارم تا فصل بیست و هفتم
۲۸ دقیقه
بخش دوم: در جهنم - فصل بیست و هشتم تا فصل سی‌ام
۲۵ دقیقه
بخش سوم: پیوند - فصل سی و یکم تا فصل سی و سوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم: پیوند - فصل سی و چهارم تا فصل سی و هشتم
۲۹ دقیقه
بخش سوم: پیوند - فصل سی و نهم تا فصل چهل و یکم
۲۵ دقیقه
بخش سوم: پیوند - فصل چهل و دوم تا فصل چهل و سوم
۲۸ دقیقه
بخش چهارم: به آب و آتش زدن - فصل چهل و چهارم تا فصل چهل و ششم
۳۳ دقیقه
بخش چهارم: به آب و آتش زدن - فصل چهل و هفتم تا فصل پنجاهم
۲۶ دقیقه
بخش چهارم: به آب و آتش زدن - فصل پنجاه و یکم تا فصل پنجاه و چهارم
۳۲ دقیقه
بخش چهارم: به آب و آتش زدن - فصل پنجاه و پنجم تا فصل شصتم
۲۹ دقیقه
بخش چهارم: به آب و آتش زدن - فصل شصت و یکم تا فصل شصت و ششم
۲۳ دقیقه
بخش پنجم: در تنگنا - فصل شصت و هفتم تا فصل هفتادم
۲۶ دقیقه
بخش پنجم: در تنگنا - فصل هفتاد و یکم تا فصل هفتاد و سوم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم: در تنگنا - فصل هفتاد و چهارم تا فصل هفتاد و ششم
۳۱ دقیقه
بخش پنجم: در تنگنا - فصل هفتاد و هفتم تا فصل هفتاد و نهم
۲۹ دقیقه
بخش ششم: رازها - فصل هشتادم تا فصل هشتاد و سوم
۲۹ دقیقه
بخش ششم: رازها - فصل هشتاد و چهارم تا فصل نودم
۲۶ دقیقه
بخش ششم: رازها - فصل نود و یکم تا فصل نود و پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم: رازها - فصل نود و ششم تا فصل صدم
۱۹ دقیقه
آخر بازی یک هفته بعد

راهنمای دانلود کتاب صوتی چشم‌هایت

برای دانلود کتاب صوتی چشم‌هایت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چشم‌هایت

نظرات کتاب صوتی چشم‌هایت

Zohreh Ahadi
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
داستان رو خیلی دوست داشتم ولی دو تا چیز واقعا تو طول ‌داستان اذیتم میکرد. یکی شخصیت پردازی ناتالی بود که واقعا اعصابم رو به هم میریخت یعنی فصلهایی که اون محور داستان بود اصلا برام تحملش راحت نبود. به نظرم این ضعف نویسنده است که یه شخصیت که دنباله حقیقته انقدر لوس و رو مخه و بی ادب! مشکل بعدی هم که توماست به عنوان شخصیت اصلی داستان بسیار بی دست و پا و داغونه. یعنی این بشر یه ذره جرات یه ذره عقل نه اصلا خبری نیست منتظر موندم شاید اواخر داستان بهتر بشه ولی اصلا بهتر نشد یعنی شخصیت‌های فرعی داستان تاثیرشون رو روال ماجرا بیشتره تا توما. مرد به این بی وجودی تا حالا تو هیچ داستانی ندیده بودم. بازم میگم داستان قشنگه و هیجان انگیزه شما رو هم تا پایان با خودش همراه میکنه ولی ناتالی و توما اگه نبودن خیلی بهتر میشد اصلا لیاقت شخصیتهای اصلی داستان بودن رو ندارن این دو تا. همین. داستان رو به نظر من ضرباهنگ مناسب، شخصیت منفی مرموز، دختری به اسم فوکس و اتفاقا ماورایی نجات میده.
مهدی کامکار
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
داستان رو اتفاقی انتخاب کردم. اما واقعا اونچیزی بود که انتظارشو نداشتم و اخر جاذبه بود عین فیلم سینمایی جنایی با این تفاوت که میشد با تخیل جالب ترش کرد. اجرای گوینده بسیار خوب بود و بیشتر به یک نمایشنامه شبیه بود. فقط تعداد زیاد فصل‌ها و تکرار گوینده و لحن بیش از حد ناتوان گویش شخصیت تما بشدت رو تا اعصاب بود خصوصا قبل از فصول اخر که واقعا لازم نبود انقدر استیصال در لحنش وجود داشته باشه. ولی کلا بسیار عالی بود. بشدت برای کسانی که داستانهای پلیسی و هیجان اور رو دوست دارند پیشنهادش میکنم. با تشکر از کتابراه
کتایون فرهمند
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
هر کسی سبک جنایی و معمایی دوست داره این کتاب جذبش می‌کنه مخصوصاااا با اجرای بی نظیر جناب سلطان زاده که هر اثری رو بهش روح میدن. من کتاب صوتی زیاد گوش میدم ولی صدا و لحن ایشون کشش داستان رو چندین برابر می‌کنه. خود داستان هم به اندازه زیادی کشش ایجاد می‌کنه و تقریبا تا آخر داستان فرد رو دنبال خودش میکشونه. ممنون از کتاب راه 🙏
مشاهد همه نظرات (۸۶)