دانلود کتاب صوتی چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۷۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم

کتاب صوتی چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم اثر جول اوستین به بررسی قدرت کلام و توانایی سخنرانی می‌پردازد، چیزی که اکثر افراد به آن توجه نمی‌کنند و از آن بر علیه خود استفاده می‌کنند.

هرگاه حرفی می‌زنیم و واژه‌ای بر زبان می‌آوریم در واقع داریم به آن اجازه می‌دهیم که در زندگی ما اتفاق بیفتد. اگر می‌خواهید بدانید که پنج سال دیگر کجا و در چه حال خواهید بود، به حرف‌هایی که امروز در مورد خود می‌زنید دقت بیشتری داشته باشید.

افکار منفی مثل «من جذاب نیستم، من قوی نیستم، من هیچ‌وقت نمی‌توانم پدر یا مادر خوبی باشم، من هیچ‌وقت موفق نخواهم شد، من هیچ‌وقت نمی‌توانم به آنچه می‌خواهم برسم» مدام به سراغ ما می‌آیند اما در این کتاب صوتی یاد می‌گیرید که چگونه با قدرت کلام خود بر این افکار منفی غلبه کنید.

یاد می‌گیرید که کلماتتان را در همان مسیری بیان کنید که دوست دارید زندگیتان در آن مسیر به پیش برود. هر نوع افکاری چه خوب یا بد به ذهن ما ناخواسته خطور می‌کنند اما ما در این کتاب متوجه می‌شویم که تنها همین که این افکار وارد سر ما می‌شوند در زندگی ما به وجود نمی‌آیند، بلکه وقتی که آن‌ها را به زبان می‌آوریم در زندگی ما شکل واقعی پیدا کند.

مثلا اگر دوستی از شما پرسید چه خبر؟ شما نباید از نگرانی‌ها و مشکلاتتان با او صحبت کنید و به آن‌ها جان دهید. یاد می‌گیریم که شرایط فعلی خود را توصیف نکنیم بلکه شرایطی که خواهان آن هستیم را توصیف کنیم و بر زبان بیاوریم.

جول اوستین (Joel Osteen) در سال ۱۹۶۳ در ایالت تگزاس آمریکا دیده بر جهان گشود. او کشیش اعظم کلیسای بزرگ لیکوود است. سخنرانی‌های او به طور متوسط ۷ میلیون بیننده در طول یک هفته و ۲۰ میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در ۱۰۰ کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می‌شود. جول اوستین در سال ۲۰۰۶ در لیست ۱۰ انسان تاثیرگذار جهان قرار گرفت. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب‌ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند و بعضی از آن‌ها بیش از ۲۰۰ هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

 ۴۱ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۲ دقیقه
چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم
موسی بصیرت نیا
۱۳۹۷/۶/۲۳
شاید باور نکنین ولی اگر این کتاب را به اندازه کافی درست درک کنید به هر میزان از سلامتی و ثروت خواهید رسید مطمینم باور نمی‌کنید کلی حتی اگر بیمار قطع نخاع داشته باشید با اطمینان ۱۰۰ درصد به طور قاطع و بیشتر...
سودا مطلبی
۱۳۹۷/۶/۲۰
این همون کتابه کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند از همین نویسنده است فقط عنوان و صدای گوینده فرق داره محتوا یکیه
shahrbanu davarpanah
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خیلی عالی بود... من خودم حدود هشت ماهه که تقریبا هر روز کتاب میخونم و تاثیر فوق العاده‌ای روی تمام زندگیم داشته.. و در ضمن دوس دارم در کنار خوندن کتاب، هر روز کتابای صوتی الهام بخش گوش کنم به همین و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۶)