دانلود کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید

  • از: الن لکین
  • راوی: کیاندوخت محمدی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید

کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید (میکرو کتاب)، نوشته الن لکین، راهنمایی ساده و کاربردی جهت اجرای بهترین شیوه مدیریت زمان در زندگی است. این کتاب بیش از ۳ میلیون نسخه فقط در آمریکا فروش داشته است.

همه ما شنیده‌ایم که زمان، طلاست. اما واقعا در طول روز چقدر به آن توجه می‌کنیم؟ از مدیریت زمان شنیده‌ایم اما آیا واقعا آن را اجرا می‌کنیم؟ واقعیت این است که کنترل زمان، یعنی کنترل زندگی. وقتی شما بتوانید به شکل واقعی، نه رویایی، برنامه‌ریزی کنید و مطابق با آن پیش بروید، آن زمان است که کنترل زندگی‌تان را به دست می‌گیرید و همه چیز دقیقا به همان سمتی می‌رود که شما می‌خواهید.

الن لکین (Alan Lakein)، نویسنده شناخته شده آمریکایی است. او یکی از مشهورترین افراد در زمینه پژوهش در مورد مدیریت زمان به خصوص در زمینه زندگی شخصی است و خالق پرسش لکین است که در کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید (How to Get Control of Your Time and Your Life) هم به آن اشاره می‌کند.

پرسش لکین اکنون یکی از سوالات مهم در توسعه فردی شناخته شده و در دانشگاه‌های مدیریت تدریس می‌شود. او باور دارد که زمان = زندگی است و همه چیز در زندگی بر اساس زمان پیش می‌رود.

زمان بازگشت‌ناپذیر و غیر قابل جبران است. هدر دادن زمان به معنای هدر دادن زندگی‌ است و در مقابل استفاده‌ بهینه از آن‌ به معنای استفاده‌ بهینه‌ از زندگی‌ و حرکت در مسیر اهداف و آرزوهایی است که می‌خواهید به آن‌ها برسید. با نوشتن شرح اهداف زندگی‌تان و فعالیت‌های زمان‌بندی شده‌ روزانه در جهت رسیدن به این اهداف‌ حرکت زندگی خود را آغاز کنید. سپس زندگی‌تان را حول اهداف‌تان سازمان‌دهی کنید، خیلی سریع سرعت شما برای دستیابی به اهداف‌تان افزایش پیدا می‌کند به طوری‌ که هیچ وقت فکرش را نمی‌کردید. بزرگ‌ترین نتیجه‌ای که از به دست گرفتن کنترل زندگی‌ و زمان‌تان بدست می‌آورید این است که می‌توانید آزادانه به دنبال چیزهایی بروید که بیشترین لذت را از آن‌ها می‌برید.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۵۶ دقیقه، ۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره‌ی کتاب
۱ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول
۹ دقیقه
فصل دوم
۱۴ دقیقه
فصل سوم
۱۵ دقیقه
فصل چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید

برای دانلود کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید

نظرات کتاب صوتی چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید

سهیل اسدی
۱۳۹۷/۶/۱۸
بسیار مختصر و مفید بود... تو یه ساعت بطور کامل و با زبان ساده همه چیز رو بطور کاربردی توضیح میده
Mohsen Dehghan
۱۳۹۷/۵/۲۲
صدای این خانم خوبه ولی به درد این کتاب نمیخوره. باید کتابای گروه کودک کار کنه. صداهای اضافی روی کتاب هم اصلا جالب نیست. باعث حواس پرتی میشه.
شهرام مهدیزاده
۱۳۹۷/۴/۲۷
این کتاب زبان ساده و روان و خوبی داره
مشاهد همه نظرات (۹)