دانلود کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟

اگر رویای نوشتن کتاب خودتان را در سر دارید اما نمی‌دانید چگونه شروع کنید، کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ نوشته‌ی فریبا حداد، در کمتر از 30 روز به شما می‌گوید که چگونه کتاب آموزشی بنویسید و با روش‌های به روز و حرفه‌ای، کتاب خود را پرفروش کنید.

درباره کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم:

فریبا حداد این کتاب را برای شیفتگان نوقلمی نوشته است که عاشق نوشتن هستند و می‌خواهند که هرچه زودتر در مسیر نویسندگی قرار بگیرند و کتاب پرفروش عرضه کنند.

همچنین مطالب کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم، برای صاحبان کسب‌وکار هم مفید است. اگر نیاز دارید که نویسنده‌ی یک کتاب هرچند کوتاه و آموزشی در حوزه‌ی کاری خودتان باشید، شنیدن این کتاب خالی از لطف نیست؛ چرا که شما را کارشناس و متخصص آن حوزه نشان می‌دهد و به تجارت‌‌تان رونق و اعتبار می‌بخشد.

در ایران هنوز کتاب‌های کاربردی زیادی در زمینه چگونگی نوشتن و نحوه‌ی فروش بالای کتاب وجود ندارد. در این اثر به جای توجه به مطالب حاشیه‌ای و خسته‌کننده، به اصل موضوع نوشتن و ترفندهای حرفه‌ای فروش پرداخته شده و در قالب یک دستورالعمل روان و خلاصه برای شما تهیه شده است.

چرا باید در اولین فرصت ممکن کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ را بشنوید؟

شما به محض اجرای ایده‌های این کتاب، تأثیر شگفت‌انگیز آن را خواهید دید و هر روز تأخیر در مطالعه‌ی آن باعث می‌شود، سود بزرگی را از دست دهید و رقبایتان زودتر از شما این مطالب را اجرا کنند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم:

- اطمینان دارم که مطالب کتاب "چگونه نویسنده ی پول ساز شویم؟!" برای خوانندگان بسیار کاربردی خواهد بود؛ این کتاب مجموعه‌ای از راهکارها و تکنیک‌های ارزشمند به شمار می‌رود که می‌تواند باعث موفقیت هر چه بیشتر نویسندگان در عرصه‌ی نگارش و فروش کتاب شود. (میثم صفری مدرس، سخنران و مشاور موفقیت در بازاریابی)

- چند سالی می‌شود که پا به عرصه‌ی نویسندگی گذاشته‌ام. اگر با این کتاب زودتر آشنا می‌شدم، به مفاهیم زیادی دست می‌یافتم که می‌توانست مرا با فنون بهتری در نوشتن روبه‌رو کند. به هر حال باز هم دیر نیست؛ با خواندن این کتاب خیلی مطالب مفید آموختم که در نوشتن کمک شایانی می‌کند. (فاطمه بگزاده نویسنده بیش از 15 کتاب در حوزه داستان و موضوعات اجتماعی)

جملات برگزیده کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟:

- اگر برنامه‌ی روزمره‌ی شما از روزی به روز دیگر متفاوت است، باید زمان نوشتن را دقیق مشخص کنید.
- اگر یک برنامه‌ی پیش‌بینی شده برای امور دیگر غیر از نوشتن دارید، یک روال دقیق نوشتاری را تدوین کنید.
- مردم با خرید کتاب می‌خواهند در اجرای دانسته‌های عمومی خودشان موفق شوند و نیاز نیست کتاب خیلی ایده‌های عجیب و رویایی داشته باشد که کسی نشنیده باشد.
- برای نوشتن ابتدا باید توانمندی خود را بسنجید که در چه زمینه‌ای بهتر و بیشتر می‌توانید بنویسید؛ در مقاله‌نویسی ماهرتر عمل می‌کنید یا در طنزپردازی، شاید هم در فیلمنامه‌نویسی بهتر بتوانید بنویسید و... . بنابراین علاقه و توانمندی شما در شروع کار مهم است.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ می‌شنویم:

نوشتن کتاب یک کار بزرگ است؛ خواه زندگی نامه باشد، یک رمان داستانی یا مجموعه شعر یا موضوعات دیگر. اگر بدون برنامه بخواهید شروع کنید، ممکن است با موانع ناامیدکنندهای برخورد کنید که شما را از ادامه کار منصرف کند. در صورتی که با یک برنامه ریزی خوب، می‌توانید خود را برای موفقیت آماده کنید. قبل از نوشتن، هدف خود را تعیین کنید و اطمینان حاصل کنید که ابزار و محیط خود را آماده کردهاید. تعیین هدف باعث می‌شود هر جا مسیر خود را گم کردید به راحتی راه را پیدا کنید.

ابزار نوشتاری خود را انتخاب کنید؛ هیچ راه درست و نادرستی برای نوشتن وجود ندارد. برخی افراد دریافتند که نوشتن در رایانه آن‌ها را از نوشتن دور میکند، بنابراین ترجیح میدهند کار را با دست انجام دهند. افراد دیگر رایانه را ترجیح می‌دهند زیرا آن‌ها می‌توانند ویرایش راحت‌تری داشته باشند و از اینترنت برای تحقیق در مورد پروژه‌های خود استفاده کنند. برای انتخاب یکی بر دیگری فشار وارد نکنید. مهم این است که شما یک روش نوشتن را انتخاب کنید که به شما امکان می‌دهد کارآمد و کارآمد باشید.

 ۱ ساعت، ۵۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
فصل اول: زیربنای نوشتن
۱۵ دقیقه
فصل دوم: نوشتن کتاب در کمتر از 30 روز
۱۷ دقیقه
فصل سوم: نکات طلایی برای پرفروش شدن کتاب شما
۱۲ دقیقه
فصل چهارم: هفت ترفند جدید برای بازاریابی کتاب شما

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟

برای دانلود کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟

نظرات کتاب صوتی چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟

اکرم الهی
۱۳۹۹/۱۰/۶
بیشتر بدرد کتابهای اموزشی زرد میخورد برای کتابهای رمان وغیر اموزشی نکات قابل قبولی ابدا نداشت نسبت به قیمتش اصلا ارزشی نداشت. یکی از کتابهایی بود گه از خرید آن واقعا متاثر شدم
علی ساعدی
۱۴۰۰/۱/۶
خیلی خوب بود چند بار باید گوش بدیم و به تمام نکات عمل کنیم..
رؤیای خیس
۱۳۹۹/۸/۱۹
کتاب عالی به نظر میرسه. برای کسی که میخواد بنویسه
مشاهد همه نظرات (۵)