دانلود کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟

عکس جلد کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟

حتی با وجود گذشت حدود یک قرن از تالیف کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟ نوشته‌ی دیل کارنگی، این اثر یکی از پرفروش‌ترین نوشته‌ها در حوزه ارتباطات به شمار می‌رود و به شما می‌آموزد که چگونه با دیگران ارتباط سالمی داشته باشید تا در زندگی‌تان به موفقیت برسید. مجله تایم در سال 2011 این اثر را در فهرست 100 کتاب تاثیرگذار جهان قرار داد.

درباره کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟

تعامل و برقراری ارتباط با اشخاص دیگر، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی است که هر کسی با آن مواجه می‌شود و فرقی ندارد که اهداف، شغل، یا تمایلات شما چه باشند. به همین خاطر کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟ (How to Win Friends and Influence People) به شما کمک می‌کند تا میزان اعتماد به نفس‌، نفوذ و تاثیرگذاری‌تان را بالا ببرید و یاد بگیرید که چگونه دیگران را همراه با خود کنید تا در کنار شما کار کنند؛ بدون این که مانع حرکت آن‌ها در مسیر خودشان شوید.

پس شما می‌توانید هر شغلی را در اختیار داشته باشید، آن را بهبود ببخشید، از هر موقعیتی بهترین استفاده را ببرید و در جمع همواره فردی محبوب و عزیز به حساب آیید. تنها کافیست از مشاوره‌های دیل کارنگی در کتاب چگونه هر کسی را دوست خود کنیم استفاده کنید تا از پله‌های موفقیت در زندگی شغلی و شخصی‌تان بالا بروید.

درواقع اگر بخواهید در این زمینه توانمند شوید، باید زمان و انرژی لازم را بگذارید تا نحوه تعامل با دیگران را یاد بگیرید. به بیان دیگر این اثر به شما می‌آموزد که راز بزرگ رفتار با مردم را کشف کنید و بدانید چگونه یک فرد خوش صحبت باشید، توجه دیگران را جلب کنید، برای خود دشمن نسازید، چگونه انتقاد کنید تا مورد تنفر طرف مقابل قرار نگیرید، چگونه افراد را به سمت موفقیت سوق دهید و روش‌‌هایی برای اینکه مردم شما را دوست داشته باشند و دوستان خوبی بیابید.

کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم برای اولین بار در سال 1936 منتشر شد و یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌‌ترین آثار قرن بیستم به حساب می‌آید. این کتاب توانست 30 میلیون نسخه در سراسر جهان بفروشد و در سال 2011 نیز رتبه نوزده از فهرست 100 تایی مجله تایم را به دست آورد.

نگاهی به بخش‌های کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم:

این کتاب شامل چهار بخش اساسی می‌شود که هرکدام روش‌های موثر برای ارتباط با دیگران را به خوبی آموزش می‌دهد.

بخش اول «اصول اساسی رفتار با مردم» نام دارد و به شما یادآوری می‌کند که شیوه‌های اساسی رفتار با افراد مختلف به چه صورت است.

«شش راه برای جلب توجه دیگران» عنوان بخش دوم است و درباره روش‌های محبوبیت و تاثیرگذار بودن در میان مردم صحبت می‌کند و به شما یاد می‌دهد که چگونه توجه و علاقه دیگران را به خود جلب کنید. همچنین در یکی از قسمت‌های این بخش آمده است که چه کارهایی را انجام ندهید تا در ارتباطات خود به دردسر نیفتید و حتی نویسنده راز سخنران خوب و حرفه‌ای بودن را با شما در میان می‌گذارد.

بخش سوم به موضوع «چگونه تفکر دیگران را با خود موافق کنیم» اختصاص دارد و دیل کارنگی به شما نشان می‌دهد که چه کارهایی باعث دشمن تراشی می‌شود و چه راه حل‌هایی برای حل این معضل وجود دارد. به غیر از این مورد، گاهی اوقات هر کاری که انجام می‌دهید، توجه افراد به شما جلب نمی‌شود؛ در این بخش نیز راهکارهای لازم به شما آموزش داده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

عنوان بخش آخر «چگونه یک رهبر باشید بدون اینکه به دیگران توهین کرده باشید» نام دارد. شما در این قسمت یاد می‌گیرید که چگونه بدون آنکه کسی را ناراحت کنید، به مرور باعث تغییر شخصیت‌شان شوید و یا اگر می‌خواهید از فردی انتقاد کنید، چگونه آن را بگویید که مورد تنفر قرار نگیرید. و آخرین موضوعی که در این کتاب به آن پرداخته می‌شود، روش‌های ترغیب دیگران به کسب موفقیت است.

دیل کارنگی را بیشتر بشناسیم:

یکی از اولین نویسندگان و مدرسان حوزه خودسازی و مهارت‌های ارتباطی، دیل کارنگی (Dale Carnegie) است. او در سال 1888 میلادی در خانواده‌‌ی فقیر روستایی در ایالت میزوری به دنیا آمد و توانست با نوشتن کتاب آیین دوست‌یابی یا همان چگونه هر کسی را دوست خود کنیم، به محبوبیت و شهرت فراوانی برسد.

دیل کارنگی یکی از بهترین افراد در حوزه فروشندگی، خودسازی و مهارت‌‌های بین فردی است و با نوشته‌ها و سخنرانی‌های خود توانسته به میلیون‌ها نفر از مردم کمک بکند. درواقع او آموزش‌های خود در حوزه تجارت و فروش را از سال 1912 در شهر نیویورک آغاز کرد و تحصیلاتش را نیز در دانشگاه آموزگاران وارنزبرگ به اتمام رساند.

برخی از آثار این نویسنده آمریکایی عبارتند از: «آیین زندگی، آیین سخنرانی، هنر تکلم عمومی، تکلم عامیانه، واقعیت‌های ناشنیده افراد معروف، چگونه از نگرانی دست‌ برداریم و زندگی کنیم؟، موثرتر سخن بگو، راز کوچک شناخته‌شده موفقیت و... »

کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید روابط خود با افراد آشنا و غریبه را بهبود ببخشید و از روابط عمومی خوبی برخوردار باشید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم می‌شنویم:

به یاد داشته باشید اگرچه ممکن است دیگران کاملا در اشتباه باشند اما خودشان چنین فکری نمی‌کنند؛ آن‌ها را محکوم نکنید. هر فرد کوته‌بین و نادانی می‌تواند این کار را انجام دهد؛ سعی کنید آن‌ها را درک کنید. حتی افراد عاقل، صبور و زیرک نیز تلاش می‌کنند چنین برخوردهایی داشته باشند.

همیشه دلیلی وجود دارد که چرا فرد مقابله‌تان آنطور که خودش می‌خواهد فکر و رفتار می‌کند؛ به دنبال یافتن آن دلیل باشید. بدین ترتیب کلیدی برای کنترل اعمال و شاید حتی شناخت شخصیت او خواهید داشت.

صادقانه تلاش کنید و خودتان را جای او بگذارید. به خود بگویید اگر من جای او بودم، چه احساسی داشتم و چه عکس العملی از خود نشان می‌دادم. به این ترتیب در وقت خود صرفه جویی و از بروز خشم و عصبانیت جلوگیری خواهید کرد؛ چرا که علاقه مند شدن به علت، احتمالا موجب کاهش تنفر از معلول و پیامدهای آن می‌شود. علاوه بر آنکه توانایی‌تان در روابط عمومی را به شدت افزایش خواهید داد.

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
چرا و چگونه این کتاب نوشته شد؟
۱۴ دقیقه
نه پیشنهاد برای بهترین استفاده از این کتاب
۲۴ دقیقه
بخش اول: اصول اساسى رفتار با مردم - فصل یک: اگر می‌خواهید عسل جمع کنید، کندوی عسل را واژگون نکنید
۲۴ دقیقه
فصل یک: اگر می‌خواهید عسل جمع کنید، کندوی عسل را واژگون نکنید - قسمت دو
۲۴ دقیقه
فصل دوم: راز بزرگ رفتار با مردم - قسمت یک
۲۱ دقیقه
فصل دوم: راز بزرگ رفتار با مردم - قسمت دو
۳۰ دقیقه
فصل سوم: کسی که بتواند این کار را انجام دهد، تمام جهان را با خود خواهد داشت و کسی نتواند در مسیرش تنها و بی‌همراه می‌ماند - قسمت یک
۲۵ دقیقه
فصل سوم: کسی که بتواند این کار را انجام دهد، تمام جهان را با خود خواهد داشت و کسی نتواند در مسیرش تنها و بی‌همراه می‌ماند - قسمت دو
۱۹ دقیقه
بخش دوم: شش راه برای جلب محبت دیگران - فصل اول: این کار را انجام دهید تا همه جا مورد استقبال قرار بگیرید
۲۰ دقیقه
فصل اول: این کار را انجام دهید تا همه جا مورد استقبال قرار بگیرید - قسمت دو
۲۵ دقیقه
فصل دوم: روشی ساده برای بالا بردن تاثیر اولیه
۳۰ دقیقه
فصل سوم: اگر این کار را انجام ندهید، به سوی مشکلات پیش خواهید رفت
۳۲ دقیقه
فصل چهارم: راهی آسان برای تبدیل شدن به هم‌صحبتی خوب
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: چگونه دیگران را علاقه‌مند کنیم؟
۳۹ دقیقه
فصل ششم: چه کار کنیم تا دیگران در همان نگاه اول از ما خوش‌شان بیاید؟
۲۲ دقیقه
بخش سوم: چگونه تفکر دیگران را با خود موافق کنیم؟ - فصل اول: شما نمی‌توانید در بحث و جدال پیروز شوید
۱۶ دقیقه
فصل دوم: یک شیوهی مطئمن برای دشمن تراشی و چگونگی پرهیز از آن - قسمت یک
۲۲ دقیقه
فصل دوم: یک شیوهی مطئمن برای دشمن تراشی و چگونگی پرهیز از آن - قسمت دو
۲۳ دقیقه
فصل سوم: اگر اشتباه می‌کنی، آن را بپذیر
۲۶ دقیقه
فصل چهارم: یک قطره عسل
۱۷ دقیقه
فصل پنجم: راز سقراط
۱۶ دقیقه
فصل ششم: نقطه رویارویی با شکایات
۱۸ دقیقه
فصل هفتم: چگونه به همکاری دیگران دست پیدا کنیم؟
۱۷ دقیقه
فصل هشتم: فرمولی که نتایج شگفت انگیزی برایتان به ارمغان خواهد آورد
۲۷ دقیقه
فصل نهم: آنچه همه به دنبال آن هستند
۱۸ دقیقه
فصل دهم: جاذبه‌ای که همه آن را دوست دارند
۱۴ دقیقه
فصل یازدهم: فیلم‌ها این کار را می‌کند، تلویزیون این کار می‌کند، شما چرا این کار را نکنید؟
۱۲ دقیقه
فصل دوازدهم: وقتی هیچ راه حل دیگری جواب نمی‌دهد، این یکی را امتحان کنید
۱۸ دقیقه
بخش چهارم: چگونه یک رهبر باشید بدون اینکه به دیگران توهین کرده باشید؟ فصل اول: اگر می‌خواهید اشتباه کسی را گوشزد کنید، باید با این روش شروع کنید
۲۷ دقیقه
/ فصل سوم: اول در مورد اشتباهات خودتان صحبت کنیدفصل دوم: چگونه انتقاد کنیم در حالیکه به خاطر آن مورد تنفر قرار نگیریم؟
۱۹ دقیقه
فصل چهارم: هیچ کس دوست ندارد، دیگری به او دستور بدهد / فصل پنجم: اجازه دهید فرد مقابل‌تان حیثیت و اعبارش را حفظ کند
۱۷ دقیقه
فصل ششم: چگونه دیگران را برای رسیدن به موفقیت تشویق کنیم؟
۲۷ دقیقه
فصل هفتم: حتی به یک سگ هم نام خوبی بدهید / فصل هشتم: طوری رفتار کنید که اصلاح اشتباه دیگران در نظرشان آسان بنماید
۱۸ دقیقه
فصل نهم: کاری کنید که دیگران مشتاق برآورده کردن خواسته‌هایتان باشد
۳۹ دقیقه
میانبری برای رسیدن به برتری نوشته‌ی لاول توماس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟
نویسنده
مترجمسید حسن حسینی
گویندهفرید حامد
ناشر چاپیانتشارات قدیانی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی

نظرات کتاب صوتی چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟

ارش محمدی
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
این کتاب همان کتاب آیین دوستیابی هست، اشتباهی نخرید، من کتاب آیین دوستیابی را شنیدم که خیلی عالی بود، بعد به کتابهای دیل کارنگی علاقه مند شدم و این کتاب را خریدم بعد دیدم که همان کتاب آیین دوستیابی هست. البته کتاب باصدای آقای مهبد قناعت پیشه واقعا عالی عالی هست. متشکرم
sara shemsh
۱۳۹۹/۹/۲۶
خیلی زیادی مثال می‌زنه بالا خلاصه مفید راهکارها رو بگو قصه شب که نیست کل افراد دنیا رو مثال بزنی و زندگیشون تعریف کنی فصل‌های اول جذاب تر بود.. باید ادم مثل سوزن تو کاه تو مثالها بگرده راه کار‌ها رو پیدا کنه فصل پنج فعلا خسته شدم رفتم یک کتاب دیگه
Monireh Saeedi
۱۳۹۹/۹/۲۶
سلام. توصیه میکنم برای رسیدن به آرامش درونی حتما گوش بدید! چون دید عمیقی از خود و دیگران به شما میده و می‌تونید بر پایه مطالب تغییرات اخلاقی خوبی در خودتون ایجاد کنید.
پریسا شایق
۱۳۹۹/۱۱/۷
از وقتی که کتاب گوش میدم خیلی بیشتر وقت میزارم برای کتاب الان تو دو ماه پنج تا کتاب گوش دادم که اگه قرار بود بخونم خیلی زمان بر و حوصله سر بود
هما راستین
۱۳۹۹/۱۱/۱
کوین ترودو به شدت مطالعه این کتاب را توصیه کرده است البته نام دیگر این کتاب آیین دوست یابی است کتاب آیین زندگی هم عالیه کتابی مفید و مثبت
مشاهده همه نظرات ۱۲
روابط اجتماعی، کتاب پرفروش، کتاب برتر مجله تایم، مهارت ارتباط موثر، ارتباط موثر با دیگران، تقویت مهارت های ارتباطی، ارتباط گفتاری، مهارت های گفتاری، مهارت های اجتماعی، روابط بین اشخاص، ارتباطات کلامی، ارتباطات میان فردی، بهبود روابط اجتماعی، ارتباطات انسانی، بهبود ارتباطات، برقراری ارتباط با دیگران، ارتباط بین اشخاص، روابط عمومی بالا، آموزش سخنرانی و فن بیان، تکنیک های آداب معاشرت، آداب معاشرت، مهارت های سخنرانی، افزایش اعتماد به نفس، آموزش تقویت اعتماد به نفس، مهارت های زندگی، تغییر زندگی، تغییر در خود، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به موفقیت، راه های موفقیت، خودسازی، مهارت های رفتاری، جذابیت در رفتار، چگونه جذاب صحبت کنیم، روش های تاثیرگذاری بر دیگران، تاثیرگذاری، کتاب آیین دوست یابی، کتاب آئین دوست یابی، کتاب آیین دوست یابی چگونه به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم، کتاب آیین دوست یابی چگونه دوست پیدا کنیم و بر دیگران تاثیر بگذاریم، کتاب چگونه هر کسی را دوست خود کنیم دل کارنگی، کتاب آیین دوست یابی صوتی، خرید کتاب آیین دوست یابی، آیین دوست، بهترین ترجمه کتاب آیین دوست یابی، دانلود کتاب آیین دوست یابی دیل کارنگی، دانلود کتاب آیین دوست یابی دیل کارنگی برای اندروید، کتاب آیین دوست یابی و تاثیرگذاری بر افراد، کتاب آیین دوست یابی و چگونگی نفوذ بر دیگران، دیل کارنگی کتاب ها، دانلود کتاب های صوتی دیل کارنگی، دیل کارنگی بیوگرافی، How to Win Friends and Influence People، Dale Carnegie