دانلود کتاب صوتی کودکی یک رئیس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کودکی یک رئیس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کودکی یک رئیس

کتاب صوتی کودکی یک رئیس نوشته‌ی ژان پل سارتر، درباره‌ی زندگی کودکی است که در خانواده‌ای سرشناس و مرفه متولد شده و کل زندگی‌اش تحت‌ تاثیر همین موضوع قرار می‌گیرد، تا اینکه رشد می‌کند و خود به درک بزرگی از زیستن می‌رسد. داستان این کتاب بسیار تأثیرگذار و گیراست و مثل دیگر کتاب‌های سارتر، ذهن شما را تا مدت‌ها درگیر خود می‌کند.

کتاب صوتی کودکی یک رئیس نوشته‌ی ژان پل سارتر، اولین‌بار در سال 1939 انتشار یافت. این کتاب روایت‌گر چگونگی شکل‌گیری جهان‌بینی در افراد است. شخصیت اصلی این داستان، پسری به نام لوسین فلوریه، فرزند مرد کارخانه‌دار و ثروتمندی‌ است که به دنبال هویت و معنای زندگی‌اش می‌رود تا بفهمد چه اشکالاتی در وجودش دارد و مشکلش چیست. او پس از مدتی با یک شاعر، ارتباط نزدیک و کوتاه مدت برقرار می‌کند و سرانجام، در یک سازمان فاشیستی جوانان، عضو می‌شود و به همراه دیگر اعضای سازمان، یک مرد یهودی را می‌کشند که در حال خواندن روزنامه است و ...

ژان پل سارتر در کتاب‌ کودکی یک رئیس سعی کرده تا هویت یک انسان را با سیری روانشناسانه از دوران کودکی تا جوانی‌اش به نمایش بگذارد. او این کتاب را در ادامه‌‌ی رمان تهوع نوشته است که به بیان تفاوت‌های چیزی می‌پردازد که دیگران می‌خواهند از ما بسازند و چیزی که خود می‌خواهیم از خودمان بسازیم و پریشانی انسانی را برای بدست آوردن هویت حقیقی خویش نمایان می‌کند.

ژان پل سارتر کیست؟

ژان پل سارتر (Jean Paul Sartre) یکی از درخشان‌ترین روشنفکران فرانسه در قرن 20 به شمار می‌آید که در سال 1905 در پاریس چشم به جهان گشود. او علاوه بر نویسنده، فیلسوف، فیلمنامه‌نویس، نمایش‌نامه‌نویس، روزنامه‌نگار، فعال سیاسی، منتقد نیز بود. او از کودکی به دنبال دستیابی به شهرت بود؛ به همین دلیل به نویسندگی روی آورد. یکی دیگر از دلایل اهمیت شخصیت سارتر در این است که می‌توان او را یکی از پیشگامان مکتب اگزیستانسیالیسم دانست.

سارتر در کتاب‌های خود سعی کرده به بررسی مفاهیم فلسفی بپردازد و این موضوع حتی در رمان‌ها و نمایشنامه‌های او نیز نمود بسیاری دارد. از بین کتاب‌های مطرح او می‌توان به دست‌های آلوده، تهوع، شیطان و خدا، سن عقل و ... اشاره کرد. سارتر در سال‌های پایانی عمر بینایی خود را از دست داد و در نهایت در سال 1980 درگذشت.

در قسمتی از کتاب صوتی کودکی یک رئیس می‌شنویم:

مدت‌ها خیال کرده بود وجودش اتفاقی است و باری به هر جهت، ولی دلیلش فکر نکردن به اندازه کافی بود. مدت‌ها پیش از این که به دنیا بیاید جایش زیر آفتاب فرول مشخص شده بود. آن موقع خیلی قبل، حتی پیش از ازدواج پدرش چشم به راهش بودند. اگر او به دنیا آمد برای پر کردن این جای خالی بود. فکر کرد: «من وجود دارم، چون حق وجود داشتن دارم» و شاید برای نخستین بار تصویری تابناک و باشکوه از سرنوشتش دید.

 ۳ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۲۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
بخش اول
۲۱ دقیقه
بخش دوم
۳۲ دقیقه
بخش سوم
۲۸ دقیقه
بخش چهارم
۲۷ دقیقه
بخش پنجم
۳۳ دقیقه
بخش ششم
۳۴ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کودکی یک رئیس

برای دانلود کتاب صوتی کودکی یک رئیس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کودکی یک رئیس
مجید کشاورز
۱۳۹۹/۱/۱۱
خیلی چرت بود حیف پول و وقتی که گذاشتم
نسیم آریان
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
بسیار بد بی‌سروته
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)