دانلود کتاب صوتی کی: رازهای علمی زمان‌بندی عالی‌


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کی: رازهای علمی زمان‌بندی عالی‌ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کی: رازهای علمی زمان‌بندی عالی‌

کتاب صوتی کی: رازهای علمی زمان‌بندی عالی‌ اثر دنیل اچ. پینک، روایتی جذاب و شنیدنی است که دیدگاهی قانع کننده برای داشتن زندگی غنی‌تر و پرهیجان‌تر به شما ارائه می‌دهد. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون است.

دنیل اچ. پینک در کتاب صوتی کی: رازهای علمی زمان‌بندی عالی‌ (When: The Scientific Secrets of Perfect Timing)، آخرین تحقیقات و اطلاعات زمان‌سنجی خود را با داستان‌هایی جذاب و آموزنده و نیز توصیه‌هایی عملی و کاربردی ترکیب کرده، تا به شنوندگان کتاب، بینشی عمیق و متقاعد کننده بدهد که بتوانند زندگی دوست‌ داشتنی‌تری را تجربه کنند.

اغلب فرض می‌شود که زمان‌سنجی یک هنر است. اما دنیل پینک در این کتاب نشان می‌دهد که زمان‌سنجی در واقع یک علم است. دنیل اچ پینک (Daniel H Pink)، ایده‌پرداز مطرح حوزه موفقیت و کسب‌وکار، ترفندهای علمی زمان‌سنجی را شناسایی کرده تا به ما کمک کند که در کار و زندگی موفق‌تر باشیم.

همه می‌دانند که زمان‌سنجی همه‌چیز است. اما چیز زیادی در مورد خود زمان‌سنجی نمی‌دانند. زندگی ما زنجیره‌ای از تصمیم‌های پی در پی در مورد «کِی» هستند: کی یک کسب‌وکار را شروع کنیم، کی یک کلاس را در برنامه خود قرار دهیم و یا کی رابطه عاطفی خود با یک فرد دیگر را جدی تلقی کنیم. با این حال، ما این تصمیم‌ها را براساس شهود و حدسیات خود اتخاذ می‌کنیم. دانیل. اچ. پینک براساس مجموعه‌ای گسترده و غنی از تحقیقات روانشناسی، بیولوژی و اقتصاد، نشان می‌دهد که بهترین شیوه زندگی، کار و موفقیت چیست و چگونه می‌توانیم با کمک الگوهای نهان زندگی روزانه، بهترین برنامه زمان‌بندی را تدوین و اجرا کنیم؟ چگونه یک شروع بی‌انرژی را به آغازی روح‌افزا تبدیل کنیم؟ چرا نباید عصرها به بیمارستان برویم؟ چرا آواز خواندن دقیق به همراه دیگران مانند ورزش کردن است؟ و بهترین زمان ترک کار، عوض کردن شغل و ازدواج کِی است؟

دنیل اچ. پینک، مدیر، نویسنده و محقق علوم رفتاری است. او به سرعت وارد دانشگاه شد، با نمره B فارغ‌التحصیل شد و توانست اولین نفری باشد که مستقیما به دوره دکترا دعوت می‌شد. بعد از پایان تحصیلاتش به او پیشنهاد شد تا سردبیری دو مجله مهم قانون و سیاست ییل را به عهده بگیرد. دنیل دستیار وزیر کار و سخنگوی اصلی معاون رئیس جمهور بوده است. در سال 1998 تصمیم گرفت اولین کتابش در مورد تجربیاتش در کار را منتشر کند که با استقبال خیلی خوبی مواجه شد و وی را به سمت نویسنده بودن تشویق کرد.

دنیل کتاب‌های زیادی در مورد مدیریت و کسب‌وکار دارد که مورد توجه دانشجویان دانشکده کسب‌وکار هاروارد است. انگیزه، یکی از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های اوست که در سال 2013 جایزه کتاب برتر را به دست آورده است.

با بکارگیری راهکارهای موجود در این کتاب کسب و کار موفق‌تری داشته باشید و بهترین زمان‌ها را برای بهترین عملکرد پیدا کنید.

 ۶ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۳۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶۶ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: راهنمای هکرهای زمان - چگونه کی‌های روزانه‌ی خود را مشخص کنیم
۶۴ دقیقه
فصل دوم: عصرها و چند قاشق قهوه
۵۴ دقیقه
فصل سوم: آغازها - شروع درست و شروع دوباره و شروع با هم
۵۲ دقیقه
فصل چهارم: نقاط میانی - درس‌های انگیزشی از شمع‌های ایدهنوکا و بحران میان‌سالی
۵۳ دقیقه
فصل پنجم: پایان‌ها - ماراتن‌ها، شکلات‌ها و غم شادی
۵۶ دقیقه
فصل ششم: هماهنگی سریع و آهسته - رازهای زمان‌بندی گروهی
۱۸ دقیقه
فصل هفتم: تفکر با استفاده از زمان‌های مختلف - سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی کی: رازهای علمی زمان‌بندی عالی‌

برای دانلود کتاب صوتی کی: رازهای علمی زمان‌بندی عالی‌ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کی: رازهای علمی زمان‌بندی عالی‌
محمد حسینی یاور
۱۳۹۸/۲/۹
خیلی عالی لذتی که در خواندن کتاب است در هیچ چیز دیگری نیست البته کتابهای با محتوا و ارزشمند نه هر کتابی لذا تقاضای کتابخانه با حداقل پرداخت هزینه را جهت استفاده وارتقاع کتاب خوانی را می‌طلبد
افسون یوسفی
۱۳۹۹/۶/۱۹
مم بسیار لذت بردم
Nojan Garmchi
۱۳۹۹/۶/۱۳
این کتاب باور نکردنی خوب بود ساده قوی و کاربردی. صدای راوی هم عالی و انرژی داشت. حتما حتما بگیرید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)