دانلود کتاب صوتی گراردوس مرکاتور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گراردوس مرکاتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گراردوس مرکاتور

کتاب صوتی گراردوس مرکاتور اثر آن هاینریش از مجموعه شخصیت‌های تاثیرگذار به روایت زندگی جغرافی‌دان و فیلسوف اهل بلژیک می‌پردازد.

گراردوس مرکاتور (Gerardus Mercator)، جغرافی‌دان قرن شانزدهم در سال 1512 میلادی در روپلموند، در منطقه فلاندر متولد شد. او در دوره‌ای از کشمکش‌های مذهبی می‌زیست و برای مدتی به جرم بدعت به زندان انداخته شد. مرکاتور حرفه‌اش را به‌عنوان سازنده ادوات ریاضی آغاز کرد، اما با نقشه جهان سال 1569 خود، که شیوه‌ای جدید از نمایش زمین کروی را بر روی کاغذ مسطح معرفی می‌کرد، به شهرتی ماندگار ‌رسید. این روش که سیستم تصویری مرکاتوری نامیده‌ می‌شود، هم‌چنان امروز به‌کار می‌رود. کتاب سال 1585 او با عنوان اطلس، نخستین کتابی بود که از این واژه برای توصیف مجموعه نقشه‌ها استفاده کرد.

مرکاتور نخستین کسی است که جهان را مسطح کرد، تا قبل از اطلس جغرافیایی وی، همه مردم تنها از طریق کره‌های جغرافیایی سفر و راهشان را در دریا باز می‌کردند و در بسیاری اوقات هم خطا می‌رفتند. شنونده این کتاب صوتی اطلاعات شیرین و دقیقی درمورد هلند و اروپای قرن شانزدهم، وضعیت سفر در آن دوران، و ماجراهای علمی خواهد یافت.

آن هاینریش (Ann Heinrichs) در این اثر به دوران کودکی و نوجوانی، زندگی خانوادگی، تحصیلات دانشگاهی و دستاوردهای گراردوس مرکاتور با نگاهی به اوضاع اجتماعی، سیاسی، مذهبی، اقتصادی و فرهنگی دوران زندگی او پرداخته است.

 ۱ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۱۰۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
فصل اول: پشت میله‌های زندان
۸ دقیقه
فصل دوم: روزهای گرسنگی
۱۰ دقیقه
فصل سوم: ترک منزل
۱۰ دقیقه
فصل چهارم: زندگی دانشگاهی
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: حل مشکلات، آموختن کسب و کار
۱۳ دقیقه
فصل ششم: به روی کاغذ آوردن جهان
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: غیر منصفانه‌ترین مجازات
۱۰ دقیقه
فصل هشتم: تاریخی از جهان
۱۱ دقیقه
فصل نهم: مسطح کردن جهان مدور
۱۳ دقیقه
فصل دهم: بافتن پارچه‌ی جهان

راهنمای دانلود کتاب صوتی گراردوس مرکاتور

برای دانلود کتاب صوتی گراردوس مرکاتور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گراردوس مرکاتور

نظرات کتاب صوتی گراردوس مرکاتور

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.