دانلود کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید

  • از: توماس فرانک
  • راوی: کیاندوخت محمدی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید

کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید (میکرو کتاب)، اثر توماس فرانک، ابزارها و تکنیک‌های مفیدی به شما ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید در زمان کمتر نتیجه بهتری بگیرید.

بیشتر دانشجویان، هنگامی‌ که اهداف شخصی خود را تعریف می‌کنند، متوجه می‌شوند که نیازی به گرفتن نمره کامل ندارند؛ با اینکه می‌دانند دروس دانشگاهی در روند کاری‌شان مؤثر است، درمی‌یابند که آن‌ها را به اهداف‌شان نمی‌رسانند و به تنهایی کافی نیستند. برای گرفتن نمره خوب تمرکز کنید؛ اما در کنار آن، مهارت‌های خارج از کلاس خود را افزایش و توسعه دهید، به فعالیت‌های انجمنی بپردازید و روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و البته تفریح کنید! مهم‌ترین بخش میکروکتاب 10 قدم تا بهترین نمره (10Steps to Earning Awesome Grades) ارائه راهکارهایی برای کسب نمره‌های بهتر است؛ اما نکته دیگری که در نظر گرفته شده و به همان اندازه اهمیت دارد، کم کردن زمان مطالعه‌ی درسی است.

چه فاکتورهایی منجر به گرفتن نمره‌های عالی می‌شود؟ در ابتدا بهتر است به جای تمرکز بر نتیجه ملموس، یعنی نمره، به میزان آمادگی‌ای که نیاز دارید به آن برسید، متمرکز شویم؛ به این روش «آمادگی مطلوب» می‌گویند و شامل تمامی دروس یا به طور جزئی‌تر: هر امتحان، تمرین یا پروژه‌ای می‌شود. در این حالت، نمره فقط نتیجه‌ی کمی «آمادگی مطلوب» شما خواهد بود و مقدار آن، وابسته به سطح آمادگی مطلوبی است که برای خود تعیین کرده‌اید. برای رسیدن به آمادگی مطلوب چهار فاکتور وجود دارد:

- حضور کلاسی
- کیفیت یادگیری
- زمان مطالعه
- کارایی مطالعه

توماس فرانک (Thomas Frank)، تجربه‌ی زیادی در مطالعه و ایجاد روش‌های موفقیت در دانشگاه دارد. او بیش از 4 سال است که مشغول به این کار است. وب‌سایت شخصی او ماهانه بیش از 200 هزار بازدید دارد و ویدئوهای آموزشی او بیش از 40 میلیون بار دیده شده است. او فارغ‌التحصیل رشته‌ی «سیستم‌های مدیریت اطلاعات» از دانشگاه ایالتی آیووا، جز 50 دانشگاه دولتی برتر آمریکا است. فرانک، در دوران تحصیل خود، موفقیت‌های قابل قبولی به دست آورد که تجارب او را در زمینه پیشرفت درسی تا سطح قابل توجهی ارتقاء داد.

توماس فرانک در تابستان سال اول دانشگاه، مطلبی برای یک وبسایت موفقیت درسی مشهور می‌نویسد، ولی پذیرفته نمی‌شود؛ به جای آنکه مطلب را دور بیندازد تصمیم می‌گیرد وب‌سایت خود را راه‌اندازی و مطلبش را در آن‌جا منتشر کند. این وب‌سایت که College Info Geek نام دارد امروزه بیش از صدها هزار بازدید کننده دارد و بیش از 500 مطلب در زمینه بهتر درس خواندن، استفاده مفیدتر از وقت، کسب موقعیت‌های کارآموزی و شغلی و کسب درآمد دانشجویی در آن منتشر شده است. فرانک دانش خود را مدیون تجربه شخصی، کتاب‌ها، مقالات آموزشی و مصاحبه با افراد اثرگذار در این زمینه می‌داند.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره می‌شنویم:

یک دانشجوی منظم، یک دانشجوی موفق است. موافقید؟ شاید منظم بودن خوب درس خواندن‌تان را تضمین نکند، اما حتما این کار را ساده‌تر خواهد کرد. در این فصل با راهکارهایی برای دسته‌بندی فایل‌های کامپیوتری، مرتب کردن جزوه‌ها و نوشته‌هایتان، و یادداشت‌برداری راحت و سریع آشنا خواهید شد. علاوه بر آن، در این فصل یاد خواهید گرفت که چطور این نظم را در طول ترم نیز حفظ کنید.

فایل‌های خود را مرتب کنید: مرتب کردن فایل‌های کامپیوتری فواید زیادی دارد. مثلا:

هیچ‌وقت فایل مهمی را در میان انبوه فایل‌ها و فولدرها گم نمی‌کنید.
با آپلود فایل‌های مهم در سرویس‌های ابری همیشه و همه‌جا به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.
به جای ذخیره‌سازی همه فایل‌ها در دسکتاپ، در کسری از ثانیه هر فایل را در محل اصلی و مشخص خود وارد خواهید کرد.

این فواید، هزینه‌ای جز حوصله خرج کردن ندارد. پس اول باید وقت بگذارید تا ساختاری برای فایل‌های خود ایجاد کنید. اگر انبوهی از فایل‌های نامرتب داشته باشید، این کار ممکن است طول بکشد. به محض اینکه سیستم شما تنظیم شد، از این به بعد باید هر فایل را در جای مشخص شده خود ذخیره کنید و از ساختن فولدرهای جدید، در جای اشتباه خودداری کنید. بله، باز هم کاری نسبتا وقت‌گیر، اما با ارزش! در اولین قدم، برنامه Dropbox را دانلود کنید. حتما با این برنامه آشنایی دارید، اما باز هم به مهم‌ترین امکانات آن اشاره می‌کنیم:
دراپ‌باکس در کامپیوتر شما فولدری ایجاد می‌کند.
فایل‌های که در این فولدر ذخیره کنید، به طور اتوماتیک در این سرویس ابری ذخیره می‌شوند.

 ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
فصل اول: قدم اول - یادگیری بهتر در کلاس
۹ دقیقه
فصل دوم: قدم دوم - جزوه‌های بهتری بنویسید
۶ دقیقه
فصل سوم: قدم سوم - کتاب‌های درسی را به بهترین شکل ممکن استفاده کنید
۱۴ دقیقه
فصل چهارم: قدم چهارم - مثل یک مدیر برنامه بریزید
۸ دقیقه
فصل پنجم: قدم پنجم - فضای درس خواندن بهینه‌ی خود را بسازید
۹ دقیقه
فصل ششم: قدم ششم - آنتروپی را شکست دهید و منظم باشید
۹ دقیقه
فصل هفتم: قدم هفتم - عقب انداختن را کنار بگذارید
۹ دقیقه
فصل هشتم: قدم هشتم - هوشمندانه درس بخوانید
۷ دقیقه
فصل نهم: قدم نهم - بهتر مقاله بنویسید
۵ دقیقه
فصل دهم: قدم دهم - پروژه‌های گروهی را قابل تحمل‌تر کنید
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید

برای دانلود کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید

نظرات کتاب صوتی 10 قدم تا بهترین نمره، کمتر درس بخوانید و بیشترین نمره را بگیرید

فرحناز پ
۱۳۹۸/۷/۱۹
خوشبختانه کتاب کاملا مناسب دانشجوها و کاملا به روز هست و اطلاعات خوبی میده. اگر آدم منظم و موفقی هستید ممکنه بعضی مطالب مثل به تعویق ننداختن کارها ممکنه به نظر تکراری باشه ولی فصلای دیگه مطالب جدید زیادی براتون داره. در مورد مقاله نویسی هم توضیحاتی داده
حتما پیشنهاد میکنم
Shervin H
۱۳۹۹/۹/۶
به نظرم زیاد جالب نبود، من به شخصه واسه کسی که دنبال روش‌های دقیق مطالعه میگرده توصیه نمیکنم
حرفایی و میزد که همه بلدن
محمد محمدزاده
۱۳۹۸/۹/۲۱
عملاهمه دانشجوهامخصوصا نوع ایرانیش رومیشناسه وراهکارارائه میده که مفیده
اگراپلیکیشن‌هایی که ارائه میده برای تلفن همراه باشه بهتره
مشاهد همه نظرات (۹)