دانلود کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق

کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق نوشته‌ی کارل ام. اولمستد، شیوه‌ها و راهکارهایی مفید و کاربردی برای ایجاد نظم در دفتر کار یا محل سکونت‌ ارائه می‌دهد که استفاده از آن‌ها به شما کمک می‌نماید تا تغییری شگفت‌انگیز در روند زندگی خود ایجاد کنید.

آیا در پی آن هستید تا پول بیشتری کسب کنید و تجارت‌تان را ارتقا دهید؟ آیا می‌خواهید به‌ سرعت به زندگی ایده‌آل‌تان دست یابید؟ در پی ایجاد هماهنگی در خانه‌تان هستید؟ پس تنها لازم است درهم‌ ریختگی‌ها را مدیریت نمایید قبل از اینکه آن‌ها شما را کنترل کنند.

کارل ام. اولمستد (Carol M Olmstead) در کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی (Feng Shui Secrets‏ 365) به شما می‌گوید که بهسازی‌های فنگ شویی در خانه و محل کارتان می‌تواند تمام موارد بیان شده را برایتان محقق سازد. به عبارت دیگر، کلیه چیز‌هایی که خواهان آن هستید با درک پایه‌های فنگ‌شویی شروع می‌شود.

فنگ شویی چیست:

فنگ شویی به معنای قرار دادن اشیاء به ‌گونه‌ای هماهنگ با جهان طبیعی است. بیشتر آنچه که ما جذب می‌کنیم از محیط داخلی تأثیر می‌گیرند. زمانی که انرژی مسدود یا غیرمتوازن شود، کامیابی، سعادت، سلامتی و روابط ما می‌تواند به جهت عکس تحت تأثیر قرار بگیرد. فنگ شویی، هم‌چون طب سوزنی در خانه است؛ جریان انرژی مثبت را به سوی شما می‌گشاید و انرژی منفی را از شما دور می‌نماید و به شما کمک می‌کند بدون بهره‌گیری از سوزن به هدف‌های خود برسید.

طبق علم و هنر 5000 ساله‌ی چین، زمانی که مردم مشاهده کردند چگونه محیط اطرافشان بر زنده ماندن یا پیشرفتشان تأثیر می‌گذارد، فنگ شویی به وجود آمد. در چین باستان، مردم شهرهایشان را به ‌صورت گوشه‌های هم ‌محور می‌ساختند که توسط دریاچه‌ها، تپه‌ها، دره‌ها، باغ‌ها و گردشگاه‌ها احاطه شده بود. زمانی که زندگی روستایی مردم به جوامع شهری تبدیل شد، آن‌ها این فنون فنگ شویی را عوض کردند تا با محیط متناسب شوند. بنابراین این مسئله باعث خلق چندین مکتب و شیوه‌ی اصلی در فنگ شویی شد.

در بخشی از کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق می‌شنویم:

لیزا می‌خواست عشق جدیدی را جذب کند، به او پیشنهاد کردم کمدش را تمیز کند تا فضا را برای ورود عشق جدید آماده کند؛ و جالباسی‌های مردانه در آن قرار دهد تا وقتی وارد شد، لباس‌هایش را در آن آویزان کند. لیزا این تغییرات را ایجاد کرد و در یک مکان غیرمنتظره عشق یافت.

لیزا نوشت: مدت کمی بعد از آنکه کمدم را تمیز کردم و آنجا لباسی‌های مردانه‌ای که پیشنهاد کرده بودید را داخل کمد گذاشتم، در عجیب‌ترین جای دنیا فردی را ملاقات کردم. در یک سالن زیبایی کاشت ناخنم! به سالن زیبایی کاشت ناخن نزدیک خونه‌مون رفتم تا ناخنم را مانیکور کنم. آنجا شروع به صحبت کردن با مرد جوان خوش‌پوشی کردم که در صندلی کنار من نشسته بود. نمی‌تونستم بهش فکر نکنم؛ بنابراین روز بعد کارت ویزیت خود را در سالن گذاشتم تا اگر آمد برش دارد. روز بعد از اینکه کارت ویزیت خود را در سالن گذاشتم، او آمد. با من تماس گرفت و گفت که او نیز به من فکر می‌کند؛ اما نمی‌دانست چگونه با من ارتباط بگیرد. از آن زمان به بعد با یکدیگر قرار دیدار می‌گذاشتیم و کمی بعد از نخستین سالگرد دیدارمان نامزد کردیم». این هم مثالی دیگر از عملکرد موفقیت‌آمیز فنون فنگ شویی.

 ۲ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۲۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۹ دقیقه
کشف رازهای فنگ شویی
۹ دقیقه
چهار سؤال فنگ شویی
۶ دقیقه
پنج اصل قدرتمند فنگ شویی
۴ دقیقه
نکات فنگ شویی تقویم 365 روز
۱۰ دقیقه
ژانویه
۱۱ دقیقه
فوریه
۱۰ دقیقه
مارس
۱۰ دقیقه
آوریل
۱۱ دقیقه
می
۱۰ دقیقه
ژوئن
۱۰ دقیقه
ژوئیه
۱۰ دقیقه
آگوست
۱۰ دقیقه
سپتامبر
۱۰ دقیقه
اکتبر
۱۰ دقیقه
نوامبر
۱۰ دقیقه
دسامبر
۱ دقیقه
تقدیر
۲ دقیقه
درباره‌ی نویسنده

راهنمای دانلود کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق

برای دانلود کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق

نظرات کتاب صوتی 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق

زهرا براتی
۱۳۹۹/۷/۱۳
من اولین بار بود که این کتاب مطالعه کردم و اصلا با فنک شویی آشنا نبودم موقع گوش دادن برام جذاب بود که حتی چیدمان خانه و محیط کار رو با این قانون توضیح داده بود کتاب خوبی بود ممنونم از کتابراه که دسترسی به کتاب خواندن را ساده تر کرده سپاسگزارم
i v
۱۳۹۹/۹/۹
شاید در حالتِ کلی چیزهایی مثلِ فنگ شویی یا نحوه چیدمان و حتی رنگها اونقدر‌ها هم جدی گرفته نشه یا اصلا اهمیتی بهشون داده نشه, اما نکاتی که این کتاب بهش اشاره میکنه واقعا جالب توجه هستن و در عمل تاثیرگذار البته
علیرضا ایازی
۱۴۰۰/۱/۱۵
در حد آشنایی خوب بود
البته بهتره بگم متوسط رو به بالا بود اما عالی نبود کتاب
در گوگل هم سرچ کنید مطالب زیادی درباره‌ی این جریان پیدا میشه
بدک نیست این کتاب صوتی.
ارزش شنیدن واسه خیلی‌ها رو داره واقعا
مشاهد همه نظرات (۲۶)