دانلود کتاب صوتی 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی مستحکم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی مستحکم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی مستحکم

کتاب صوتی 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی مستحکم اثر گری چاپمن، کتابی در مورد بیان و شنیدن عشق است، آن هم شفاف، بدون هیچ ترفند یا روانکاوی، فقط به شما می‌آموزد با زبان به همسر خود، به او ابراز عشق کنید.

تاکنون بیش از 10 میلیون جلد از کتاب 5 زبان عشق (The five love languages) به فروش رفته و رابطه‌های بی‌شماری را دگرگون کرده است. ایده‌های ساده‌ی موجود در این کتاب که کاملاً واضح و با شوخ‌طبعی بیان‌شده‌اند، آن را جذاب و کاربردی کرده است. داستان‌های واقعی این کتاب برای شما الهام‌بخش خواهند بود و روش حس مشترک استفاده‌شده در این کتاب شما را برای بکار بردن ایده‌ها ترغیب خواهد کرد. حسی که خواندن این کتاب به شما می‌دهد همانند حس قدم زدن و صحبت کردن یا یک دوست فهیم است. بکار بردن آن برای همیشه رابطه‌ی شما را تغییر خواهد داد، تغییری که از همین امروز آغاز می‌شود.

گَری چاپمن (Gary Chapman)، نویسنده، سخنران و مشاوری است که علاقه‌ی زیادی به مردم و کمک به آن‌ها برای ایجاد روابط مستحکم دارد. او نویسنده‌ی مجموعه کتاب‌های پرفروش «5 زبان عشق» و مدیر موسسه‌ی «مشاوره ازدواج و خانواده» است. گری در اقصی نقاط جهان سمینارهایی برگزار می‌کند و برنامه‌های رادیویی او از بیش از 400 ایستگاه رادیویی پخش می‌شود.

کتاب «5 زبان عشق» به همان میزان که روشنگری می‌کند، کاربردی و عملی هم هست. ویرایش جدید این کتاب، که برای پاسخگویی به پیچیدگی‌های روابط امروزی بروز رسانی شده است، حقایقی ذاتی را آشکار می‌کند و مهارت‌های کاربردی و مرتبط را به شیوه‌ای مفید معرفی می‌کند.

 ۵ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۲۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول (پس از ازدواج چه بر سر عشق می‌آید؟)
۱۵ دقیقه
فصل دوم ( پر نگه داشتن مخزن عشق)
۲۱ دقیقه
فصل سوم (عاشق شدن)
۳۸ دقیقه
فصل چهارم (زبان اصلی عشق 1: کلام تاییدآمیز)
۴۳ دقیقه
فصل پنجم (زبان اصلی عشق 2: وقت گذاشتن برای یکدیگر)
۳۱ دقیقه
فصل ششم (زبان اصلی عشق 3: دریافت هدیه)
۲۹ دقیقه
فصل هفتم (زبان اصلی عشق 4: ارائه خدمت و همسریاری)
۲۴ دقیقه
فصل هشتم (زبان اصلی عشق 5: تماس بدنی)
۲۰ دقیقه
فصل نهم (کشف زبان عشق)
۲۰ دقیقه
فصل دهم (عشق یک تصمیم است)
۱۲ دقیقه
فصل یازدهم (عشق تفاوت ایجاد می‌کند)
۲۷ دقیقه
فصل دوازدهم (عشق ورزیدن به فردی که دیگر عاشقش نیستیم!)
۷ دقیقه
فصل سیزدهم - حرف آخر
۳۴ دقیقه
سوالات متداول
۱۱ دقیقه
تست شخصیت شناسی 5 زبان عشق

راهنمای دانلود کتاب صوتی 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی مستحکم

برای دانلود کتاب صوتی 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی مستحکم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی مستحکم

نظرات کتاب صوتی 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی مستحکم

aatefeh ....
۱۳۹۶/۸/۶
هر انسانی یک زبان اصلی عشق داره که باید به همان زبان باهاش حرف زد تا عشق رو دریافت کنه، این کتاب کمک میکنه تا زبان اصلی عشق طرف مقابل را شناسایی کنید و به همان زبان بهش عشق بورزید و برای دوره‌ای از زندگی کاربرد داره که از حال و هوای عاشقی بیرون اومدید و زندگی زیر یک سقف رو آغاز کردید و روزها شدند، یکنواخت این کتاب یاد میده برای رهایی از این یکنواختی و رسیدن به دوران شاد و پرشور عشق چه کارهایی باید انجام بدید که هر دو طرف از زندگی لذت ببرید و عشقتون پایدار بمونه
ایمان قاسمی
۱۳۹۷/۳/۱۳
کتاب فوق العاده‌ای هست، ارزش چندبار شنیدن را دارد، خودم تا حالا ۳ بار شنیدم‌اش و تست جذاب و فوق العاده آخرش رو انجام دادم، یک جورایی الان بهتر می‌فهم‌ام اولویت‌های احساسی طرف مقابل به چه صورت هست. حتما تجربه‌اش کنید و براش زمان صرف کنید...
از طرفی دیگر جالبی این کتاب در سادگی اون هست، تمام آن چیز
که به عنوان ۵ زبان عشق مطرح می‌شود، آن چیزهایی هست که هر روز با آن سر کار داریم اما استفاده به جا و به موقع از آن‌ها معنا‌ی دوباره به زندگی و رابطه می‌بخشد...
امیرحسین نظری
۱۳۹۹/۵/۱۴
سلام
صدای بیحال گوینده رو بگذاریم کنار این کتاب فوق العاده است و عزیزانی که مثل من قراره ازدواج کنن حتما توصیه میکنم آگاهیتونو خیلی بالا میبره و باعث میشه از خیلی اختلافات در زندگی مشترک جلوگیری کنه
سرعت پخش را روی ۱. ۲ بگذارید
با تشکر
مشاهد همه نظرات (۶۵)