دانلود کتاب صوتی City of Angels (شهر فرشتگان)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی City of Angels (شهر فرشتگان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی City of Angels (شهر فرشتگان)

کتاب صوتی City of Angels (شهر فرشتگان) نوشته‌ی وحید کیان، دربردارنده‌ی 21 داستان کوتاه و جذاب به زبان انگلیسی و با موضوعاتی درباره‌ی معنویت و خودشناسی است.

خدا مهربان است، هر چه بیشتر با او سخن می‌گوییم و بیشتر خود را به او می‌سپاریم، مهربانی او را بیشتر احساس می‌کنیم. او همیشه به فکر ماست، ما از او دوری می‌جوییم ولی خدا مهربان‌تر از آن است که ما را به حال خویش رها سازد. او هر طور که بخواهد با ما سخن می‌گوید، گاه با ندای وجدان، گاه با گفتار دیگران و گاه از زبان فرشتگان. چه خوب می‌شد اگر همیشه به ندای الهی گوش می‌دادیم شاید آن‌گاه دست‌هایمان پاک‌تر و دل‌هایمان شادتر بودند. دل‌هایی که خانه‌ی همان خداوند مهربان هستند.

شنیدن داستان‌های این مجموعه، موجب می‌شود که خداوند را از نزدیک لمس کنید و بودن او را در تمام مراحل زندگی احساس نمایید.

در بخشی از کتاب صوتی City of Angels (شهر فرشتگان) می‌شنویم:

غوغایی در آسمان برپا شده بود، فرشتگان خسته از بشر از خداوند می‌خواستند تا لطف و رحمت خویش را از آن گناهکار دریغ فرماید. پاک‌ترین و زیباترین فرشتگان فریاد برآورد: پروردگارا، ای آفریدگار مهر، از اعمال انسان به ستوه آمده‌ایم، او نه بر خود رحم دارد و نه بر دیگران. بهر لقمه نانی به حیله هم‌نوعان خود را می‌فریبد و جان از دیگران می‌ستاند. از سپیده‌دمان تا شامگاه‌هان جزء به پا نهادن بر حق دیگران دل نمی‌بندد و پایان کار بر تو هم که از هر پاکی پاک‌تری و خود سایه‌ی رحمت بر او فرو افکنده‌ای دروغ می‌بندد، تا کی پشتیبانی‌اش می‌فرمایی و اجازه نمی‌دهی در عرض چشم برهم زدنی وجود ننگینش را از زمین پاک کنیم. بارها به او راه راست را نشان داده‌ایم، اما نگاهی نیز به آن نکرده است. چنان گستاخ شده است که حتی بر وجود تو نیز شک می‌کند. نامش را از صفحه‌ی عالم پاک فرما، زیرا که تاب تحمل او را نداریم.

و ندایی شنید...

 ۱ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۹۱ مگابایت، زبان انگلیسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
Cover Text
۵ دقیقه
Tears of Angles
۴ دقیقه
My Paradise
۴ دقیقه
White Wings
۴ دقیقه
God's Friend
۳ دقیقه
Guardian Angels
۳ دقیقه
The Liar
۴ دقیقه
The Best Mothe In the Whole World
۳ دقیقه
Heaven's Songs
۵ دقیقه
The Mountain Rain
۵ دقیقه
Mountain Success
۳ دقیقه
In An Angel's Arms
۵ دقیقه
Guiding Stars
۴ دقیقه
My Friend
۵ دقیقه
A Tear Drop
۳ دقیقه
Crossroad
۵ دقیقه
The Most Beautiful One
۴ دقیقه
The Light
۴ دقیقه
The White Pigeon
۳ دقیقه
Mercy
۴ دقیقه
The Kind Sky
۳ دقیقه
A Day among God's Days

راهنمای دانلود کتاب صوتی City of Angels (شهر فرشتگان)

برای دانلود کتاب صوتی City of Angels (شهر فرشتگان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  City of Angels (شهر فرشتگان)