دانلود کتاب عاشق خودت باش!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عاشق خودت باش! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عاشق خودت باش!

کتاب عاشق خودت باش! نوشتۀ سارا ماریا، برای تمام کسانی است که دوست دارند به زندگی پر‌بارتری دست یابند و درجات بالاتری از عشق، لذت و سلامت را در زندگی می‌خواهند. این موضوع درباره‌ی تمام افرادی که عمیقاً باور دارند چیزی ارزشمند درون آن‌ها نهفته است، صدق می‌کند.

کتاب عاشق خودت باش (Love Your Body، Love Your Life) پلی است میان شگفتی‌ها و زیبایی‌های درونی و بیرونی انسان. ما انسان‌ها در زندگی به هیچ‌وجه نمی‌خواهیم هیچ‌کدام از این دو ودیعه‌ی خداوندی را بی‌قدر بشماریم. پهنه‌ی گیتی و نظام آفرینش سراسر حسن و کمال، چنین چیزی را بر نمی‌تابد. هوشیاری، درک و ذهن آگاه مسافر این راه، اهمیت و ارزش هریک از این دو موهبت را به‌ خوبی درخواهد یافت. مهم آن است که بدانی از این راه کدام توشه را برگیری.

گام نخست ما شناخت ارزش‌های درونی خویش است. اگر گوهری را که میان جانت فروزنده است به زیبایی بیرونی خویش بتابانی، وجودی خواهی شد سراسر نور و روشنی و آفتابی می‌شوی درخشان و گرمی‌بخش. شاید تا امروز این گوهر تابنده را نشناخته و قدر ندانسته باشی و زندگی خویش را بر مدار گذر از روزمرگی‌ها و عبور بی‌تأمل از کنار شگفتی‌ها و توانمندی‌های درونی‌ات سپری کرده باشی. امروز، روزی دیگر است؛ روز دمیدن و طلوع آفتاب درون. پس بدان که رهاورد این سفر، پیوند میان گوهر درون و بیرون توست. سیمای تو گویای درون توست. پرتوی که از صورتت بر زندگی می‌تابد، از فروزندگی جان سرچشمه می‌گیرد. شاید تو هم به این باور رسیده باشی که زیبا صورتان، سیرتی زیبا و اعجازگونه دارند و از سیرت زیباست که صورتشان این چنین زیبا و تابنده گشته است. باز هم تأکید می‌کنم که ما در این راه از هرگونه فراموشی، نادیده ‌انگاشتن و غفلت از نیروهای درونی و بیرونی خویش دور می‌شویم و با آغوشی گشوده، به‌ سوی جهان شناخت راه می‌جوییم و شگفتی‌های وجودی خویش را قدر می‌دانیم. هیچ پدیده‌ای در این جهان بی‌علت و هدف نیست. خالق یگانه‌ی هستی، جهان را در اوج زیبایی و کمال آفریده است. انسان آگاه و خویشتن‌شناس، همیشه در تکاپوست تا بهره‌ای از این زیبایی بگیرد و در عین‌ حال، سهمی در افزودن به این زیبایی نیز داشته باشد. پس چه کنیم که در خموشی، ایستادن و ماندن نپوسیم؟چه کنیم که لحظه‌لحظه‌ی زندگی‌مان سرشار از آفرینش و زیبایی و اعجاز باشد؟ چگونه آفتاب درون خویش را بر لحظه‌های زندگی بتابانیم؟

این کتاب، مسیر فروزندگی و باور به ارزش‌های وجودی و شناخت آن‌هاست؛ پلی ا‌ست میان سیرت و صورت زیبای تو. این کتاب چراغی است به‌سوی شناخت «جان آدمیّت» و گوهر تابناک درونی و پیام سطر به سطر آن، ایمان به اعجاز و آفرینشگری است.

زندگی سرشار از رنج، ترس و نگرانی می‌تواند به زندگی پر از لذت، شادی، زیبایی و عشق تبدیل شود. کتاب عاشق خودت باش!، شما را از جایگاه نداشتن امنیت به مقصد اعتماد و اقتدار هدایت می‌کند و سارا ماریا (Sarah Maria)، نویسنده کتاب، به شما نشان خواهد داد تا چه اندازه زیبا و جذاب هستید.

در بخشی از کتاب عاشق خودت باش! می‌خوانیم:

ذهن برای نبرد با ترس، شما را متقاعد می‌کند که مشکل از جسمتان است و اگر لاغرتر بودید، بهتر به‌نظر می‌رسیدید و اگر آن چربی‌های لعنتی را نداشتید، همه‌چیز عالی بود یا دست‌کم شرایط بهتر از این بود. این باور غلط باعث می‌شود شما بر بدنتان تمرکز و فکر کنید. در آن حالت است که به آرامش و شادی بی‌کران می‌رسید.

متأسفانه، رابطه‌ی منفی شما با بدنتان، مجبورتان می‌کند نسبت به دیگران مهربان و باگذشت نباشید، تا آن‌جا که می‌ترسید به دیگران اجازه دهید به قلبتان راه یابند، مبادا عیوبتان را ببینند. زندگی با آغوشی بسته، روابط و توانایی‌هایتان را محدود می‌کند و شما را از رشد احساسی باز می‌دارد. پس بدانید این راه صحیح زندگی کردن نیست.

در عوض تنها زندگی با آغوشی باز است که ارزش زیستن دارد. این یگانه راهی است که به‌واسطه‌ی آن می‌توانید شکوه، زیبایی و قدرت واقعی خود را تجربه کنید.

 ۲۸۸ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-624-8 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
قدردانی نویسنده
مقدمه‌ی نویسنده
بخش نخست: درک سفر
فصل نخست: در مسیر کشمکش با وسواس منفی نسبت به بدن و ظاهر خود، تنها نیستید!
فصل دوم: این پدیده چگونه رخ می‌دهد؟
فصل سوم: هدفی دست‌یافتنی
فصل چهارم: منظور از قصد چیست؟
بخش دوم: پنج گام تا رهایی
فصل پنجم: گام اول: مقصودی قدرتمند بسازید
فصل ششم: گام دوم: افکار منفی نسبت به بدن خود را شناسایی کنید و از آن‌ها جدا شوید
فصل هفتم: گام سوم: کشف کنید که شما به‌ راستی چه کسی هستید؟
فصل هشتم: گام چهارم: با بدن خود دوست باشید
فصل نهم: گام پنجم: با هدف خود زندگی کنید
بخش سوم: پرورش روابط
فصل دهم: غلبه‌ بر وسواس منفی نسبت به بدن هنگام برقراری ارتباط
فصل یازدهم: رشد درونی
نتیجه‌گیری
این کتاب چه تأثیری در زندگی شما داشت؟

راهنمای دانلود کتاب عاشق خودت باش!

برای دانلود کتاب عاشق خودت باش! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عاشق خودت باش!

نظرات کتاب عاشق خودت باش!

سعید افشار
۱۳۹۷/۶/۱۲
به من بارها ثابت شده که برای رسیدن به موفقیت، ارامش و... ابتدا باید خودمون رو دوست داشته باشیم و باور داشته باشیم به ارزشهای وجودیمان و اونها رو بشناسیم و هیچ وقت در زندگیمون نگرش منفی نسبت به خودمون نداشته باشیم و همیشه عاشق خودمان باشیم
sahar zamiri
۱۳۹۸/۵/۲۳
اسم کتاب باید میزاشتید رژیم لاغری اصلا ربطی به دوست داشتن خود نداره مگه همه مردم چاقن احتمالا نویسنده هم یه چاقی مفرط داشته این کتاب نوشته
خیلیام هستند از اندام خود راضی هستند مشکلات دیگه‌ای دارن که نمیتونن خودشونو دوست داشته باشن عنوان کتاب خیلی مزخرف بود
سودا مطلبی
۱۳۹۷/۶/۱۷
کتاب خوبی بود اولش فکر میکنی فقط برای افراد چاق نوشته شده اما کمی که حلو میری میبینی خیلی از افراد لاغر هم هستند که با اندام خودشون مشکل دارند. در کل اینکه آدم خودشو هر طوری هست دوست داشته باشه خیلی اهمیت داره هر چی دراین باره بهونید بازم کمه
مشاهد همه نظرات (۳۷)