معرفی و دانلود کتاب غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان

عکس جلد کتاب غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان

آیا می‌خواهید تعلل را متوقف کنید؟ دوست دارید برای انجام کارهای روزانه انگیزه داشته باشید؟ به دنبال راهی برای نجات از معضل تنبلی هستید؟ دنیل والتر در کتاب غلبه بر اهمال کاری، تکنیک‌های قدرتمندی برای پیروزی بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان ارائه می‌دهد و شما را با پایه‌های علمی به تعویق انداختن کارها آشنا می‌سازد. این کتاب در یازده فصل درس‌هایی آموزش می‌دهد که شما را به سمت موفقیت و زندگی بهتر هدایت می‌کند.

درباره‌ی کتاب غلبه بر اهمال کاری:

اگر شما فردی هستید که کارها را به تعویق می‌اندازید، این عادت بد موفقیت شما را با روش‌های مختلف محدود می‌سازد. اگر به این موضوع رسیدگی نکنید، احتمال دستیابی به اهداف اصلی خود را کاهش می‌دهید. به تعویق انداختن کارها می‌تواند منجر به اتفاقات منفی بسیاری مانند نمرات پایین، عملکرد ضعیف شغلی، انتخاب رژیم غذایی ناسالم، مسائل مربوط به سلامت و مشکلات مالی شود. اما چگونه باید بر این مشکلات پیروز شد؟ در چنین شرایطی دنیل والتر (Daniel Walter) با کتاب ارزشمند غلبه بر اهمال کاری (How to Stop Procrastinating) به یاری شما می‌آید و تکنیک‌های مهمی در خصوص شکست تنبلی و سستی در اختیارتان قرار می‌دهد. نویسنده قلم صادقانه‌ای دارد و به نکات جالبی اشاره می‌کند و لحن انگیزشی‌اش باعث می‌شود تا تلاش کنید بهترین خود باشید.

کتاب غلبه بر اهمال کاری ذهن شما را روشن می‌کند و چشمان‌تان را به سوی امکانات بی‌‌پایانی که در دسترس‌تان است باز می‌کند، البته در صورتی‌ که مایل باشید بسیار تلاش کنید. رسیدن به اهداف مهم‌تان، به میزان توانایی شما در پیروزی بر تعلل و سستی بستگی دارد. در مجموع، فراموش نکنید که این کتاب راهنمای شما خواهد بود تا با کمک آن بر اهمال‌کاری خود غلبه کنید.

وقت انجام این کار همین حالا است، نه فردا و نه هفته آینده. روز دیگری را هدر ندهید، اکنون زمان تحول است. زندگی چیزی به شما نمی‌دهد. باید آن را به دست بیاورید و تا زمانی که بلند نشوید و به دنبال آن نروید، هرگز به خواسته خود نخواهید رسید!

در یازده فصل ارزشمند این کتاب غوطه‌ور شوید، دانشی را که به دست می‌آورید به عمل تبدیل کنید، اهمال‌ کاری را متوقف کنید و زندگی هدفمندی را که می‌خواهید به آن برسید پیش بگیرید.

کتاب غلبه بر اهمال‌کاری مناسب چه کسانی‌ست؟

اگر می‌خواهید در زندگی تبدیل به فرد موفقی شوید و به خواسته‌های خود برسید، این کتاب را بخوانید.

با دنیل والتر بیشتر آشنا شویم:

دنیل والتر مردی کانادایی است که دارای روحیه بلندپروازانه است و اشتیاق بسیاری برای کمک به مردم برای انجام کارهای بیشتر دارد. دنیل برای کسانی که به دنبال بهبود تمرکز، ایجاد عادت‌های قوی و افزایش ظرفیت حافظه هستند می‌نویسد. او ماموریت خود را به اشتراک گذاشتن تجربیات مادام‌العمر و تحقیقات جامع در مورد بسیاری از مزایا و نعمت‌های مرتبط با کنار گذاشتن و تعویق انداختن کارها و حواس پرتی‌ها می‌داند.

او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ییل در علوم اعصاب شناختی، به نوشتن روی آورد. هم‌اکنون دو پسر دارد و به همراه فرزندان و همسرش در تورنتو زندگی می‌کند. او همواره به فرانسه، ایرلند و استرالیا سفر می‌کند و وقتی نمی‌نویسد، از وقت گذراندن با پسرانش و ماهیگیری لذت می‌برد. از میان آثار این نویسنده می‌توان به مواردی مانند کتاب تمرکز ده دقیقه‌ای، کتاب قدرت انضباط شخصی و... اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب غلبه بر اهمال کاری:

- اگر دقیقاً ندانید چه می‌خواهید هرگز به آن دست نخواهید یافت.
- عواقب اهمال‌کاری چیزی بیش از انجام نشدن کارها است.
- هرگاه بفهمید که برای ماندن در بازی چه چیزی لازم است می‌توانید مانند حرفه‌ای‌ها از پس اهداف خود برآیید!
- اکثر کارهایی که ما آن‌ها را به تعویق می‌اندازیم نسبتاً ساده هستند. ما مهارت، استعداد و توانایی‌های لازم برای انجام آن‌ها را داریم اما به هر دلیلی مدام از انجام آن‌ها اجتناب می‌کنیم.

در بخشی از کتاب غلبه بر اهمال‌کاری می‌خوانیم:

قبل از این‌که شروع به بررسی راه‌های غلبه بر اهمال‌کاری کنید باید بدانید که غلبه کردن بر آن یک تلاش ذهنی است! هیچ قرص جادویی یا استراتژی ساده‌ای وجود ندارد که بتوانید از آن‌ها استفاده کنید تا از سد اهمال‌کاری عبور کنید. وقتی توان ادامه دادن راه را ندارید یا موانعی وجود دارند که جلوی پیشرفت شما را می‌گیرند نیاز به یک تلاش شناختی و ذهنی دارید.

ذهنیت شما نوع نگاه‌تان به یک موقعیت را تعیین می‌کند. ذهنیت درست تمام چیزی است که برای یافتن انگیزه و اراده لازم برای پیگیری کردن یک هدف مورد نیاز است.

ریچارد می‌خواست کسب‌وکار شخصی خودش را شروع کند. او این ایده را دوست داشت که روزی به یک کارآفرین خودکفا تبدیل شود و بتواند بهترین‌ها را برای خانواده‌اش فراهم کند. الگوی ریچارد، استیو جابز بود و می‌خواست به اندازه او ثروتمند شود و اگرچه می‌دانست موفقیت به‌راحتی به دست نمی‌آید اما از این نیز آگاهی نداشت که رسیدن به موفقیت درواقع تا چه اندازه دشوار است.

هنگامی‌که ریچارد سفر خود را آغاز کرد با چالش‌های زیادی روبرو شد که او را ترساند. به‌عنوان مثال، او مجبور بود سرمایه‌گذاری کلان مالی انجام دهد و از این می‌ترسید که اگر ریسک کند و تمام پول خود را از دست بدهد دیگر نمی‌تواند زنده بماند. ریچارد نمی‌توانست خیلی راحت با این عدم اطمینان کنار بیاید. او همچنین این واقعیت را دوست نداشت که برای انجام کار مورد نظرش، نیاز به بودجه‌بندی و حذف برخی از کارهای تجملاتی داشت که از آن‌ها لذت می‌برد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: مؤلفه‌های اهمال‌کاری
فصل دوم: چرا اهمال‌کاری می‌کنیم؟
فصل سوم: ذهنیت خود را درست کنید
فصل چهارم: دانش نابود کردن اهمال‌کاری
فصل پنجم: بخورید تا پیروز شوید
فصل ششم: به سوی تصورات ذهنی خود حرکت کنید
فصل هفتم: تصورات خود را یادداشت کرده و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید
فصل هشتم: قدرتمند ماندن را یاد بگیرید
فصل نهم: ایجاد یک مانیفست شخصی
فصل دهم: سامان دادن به ذهن برای مقابله با اهمال‌کاری
فصل یازدهم: برنامه 21 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و افزایش بهره‌وری
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان
نویسنده
مترجمعلیرضا نظری انامق، سید تیمور سیدی اصل
ناشر چاپیانتشارات اندیشه آگاه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۳
زبانفارسی
شابک978-622-98183-1-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب غلبه بر اهمال کاری

مرضیه جعفری
۱۴۰۰/۶/۷
کتاب عالی هست البته فعلا چندصفحه رو بیشتر نخوندم ولی راضی بودم
said sabouri
۱۴۰۰/۵/۲۹
کتاب رو خوندم. کتابی عالی با ترجمه روان. بدور از شعارزدگی و با راهکارهای جالب برای مقابله با تنبلی
Azade M
۱۴۰۰/۵/۲۷
ترجمه و متن بسیار خوب و کاربردی دارد
Rasoul Arashpour
۱۴۰۰/۶/۱۶
عالی و بسیار پر محتوا و کاربردی
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب غلبه بر اهمال کاری

برای دریافت کتاب غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.