دانلود کتاب غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

کتاب غول درون یک راهنمای تکنیکی است، هری کارپنتر، غول درون را یک توصیف کاملاً کاربردی از نحوهٔ کار کرد ضمیر ناخودآگاهمان می‌داند. قوانینی که ضمیر ناخودآگاه از آنها پیروی می‌کند، نحوه برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه بهمراه ۱۵ روش ثابت شده برای استفاده از ضمیر ناخودآگاه در اینجا بیان شده است.

غول درون (The genie within, your subconscious mind: how it works and how to use it) همان ضمیر ناخودآگاه است که اغلب نمی‌دانیم چگونه کار می‌کند و چگونه باید از آن استفاده کنیم؟ هدف این کتاب هم همین است. راهنما و آموزش استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی به موفقیت، سلامتی، خوشبختی و آرامش ذهنی شما که در اینجا جمع آوری شده است.

دانستن نحوه کارکرد ضمیر ناخودآگاه حلقهٔ گمشده برای دستیابی به موفقیت است. روش‌های استفاده از آن آسان است، اما اگر ندانید ضمیر ناخودآگاهتان چطور کار می‌کند، احتمالاً شکست می‌خورید. کلید موفقیت دسترسی به ضمیر ناخودآگاه از طریق یک حالت ذهنی تغییر یافته است. تکرار عبارات تاکیدی برای ضمیر ناخودآگاه در حالت نرمال و بیدار بیشتر از منفعت ضرر دارد. باید یاد بگیرید که وارد حالت مغزی طبیعی آرام بشوید تا به قلمرو ضمیر ناخودآگاه نفوذ کنید. اگر تغییر خاصی در تضاد با باورهای ناخودآگاه شما باشد، نمی‌توانید اراده کنید که تغییر کنید. می‌توانید در تمام طول روز به هدفتان فکر کنید، اما در حقیقت این کافی نیست، و می‌تواند بر علیه شما عمل کند.

هری کارپنتر (Harry W Carpenter) برای یادگیری نحوه استفاده از ذهن ناخودآگاه قدرتمند خود، پیگیری وسواسانه ای در طول عمر خودداشته. این اشتیاق در 10 سالگی با بهبودی ذهنی یک بیماری تهدید کننده زندگی شروع شد. ذهن او می‌توانست او را درمان کند. او هر کتابی را که او می‌توانست پیدا کند و هر درس را بخواند خواند. او تا سن 30 سالگی تمام آنچه را که نیاز بود را آموخت. او و همسرش می گویند که این دانش به طور چشمگیری جان خود را تغییر داد.

ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه شما عملکرد کاملاً متفاوتی دارند. شما نیاز دارید که قبل از بهره گرفتن کامل از قابلیت‌های ضمیر ناخودآگاه تفاوت‌های آنها را بدانید.

نتایجی که می‌توانید بعد از خواندن این کتاب انتظار داشته باشید:
- تغییر عادات بد
- سودمندی و کارامدی بیشتر
- کاهش وزن
- افزایش عزت نفس
- رسیدن به اهداف
- هماهنگی فیزیکی بهتر
- خلاقیت بیشتر
- بهبود سلامت ذهن و بدن
- تعبیر رویاها و نشانه‌ها
- آرامش تا سطحی عمیق‌تر
- خواب بهتر
- تبدیل روحیه کسل کننده به روحیه شاد

کتاب غول درون شامل تمرینات عملی است. بعد از هر درس دستورالعمل‌های ریلکسیشن وجود دارد که می‌توانید دنبال کنید.

 ۲۴۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-93687 

چاپ ۱۳۹۴: ۴۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۴۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

هشدار
تقدیم نامه
سپاسگذاری
پیشگفتار
سرآغاز: یک حکایت ساده
مقدمه
طرح کلی دوره
درس اول: غول شما
درس دو: تفاوت بین ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه
دستورالعمل حالت آلفا- ریلکسیشن تدریجی
درس سه: اَبَر بیوکامپیوتر شما
شرطی سازی تتا- دستورالعمل باغ الهام بخش
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه
دستورالعمل انقباض/ آرام سازی
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه
برنامه‌ی "هوشیار"
درس شش: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 1
دستورالعمل پاکسازی
درس هفت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 2
دستورالعمل  مرکز شادی
ایفای نقش- با هم کار کردن ضمیر خودآگاه/ ضمیر ناخودآگاه
درس هشت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 3
عبارت تاکیدی سلامتی
سخن آخر
سوپرمارکت شما
درس نتیجه
نیایش

راهنمای دانلود کتاب غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

برای دانلود کتاب غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

نظرات کتاب غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

Elmira Dadras
۱۳۹۶/۷/۱۱
فوق العاده اس... یک کتاب کاربردی و سنگین که نیاز به دقت و تمرکز حواس داره برای بهتر درک کردن و عملی کردن راه کار‌ها در زندگی... این کتاب خیلی روشن میگه که چقدر باورها و نوع تفکر ما و اطلاعاتی که به مغزمون داده میشه میتونه قدرتمند باشه که یا مسبب پیمودن در مسیری روشن و رسیدن به خوشبختیمون بشه یا پا باعث نهادن به مسیر تاریک و در نهایت موجب ناکامی هامون... و اینکه همه چیز به اراده و نوع تفکر انسان بستگی داره که بتونه خالق بهترینها باشه البته با توکل به پروردگار و انرژی مثبت... و اینکه خداوند مهربان خیلی بنده ش رو دوس داشته که خیلی توانایی‌ها که منبعش در مغز و ذهنمون هستش رو به ما عطا فرموندن که بتونه خودش زندگیشو بسازه و موجب خلق بسیاری از خوبی‌ها بشه... که اونم فقط از طریق بکارگیری از قوه‌ی تفکر و دانش و آگاهی و مطالعه درست در جنبه‌های مختلف میسر میشه. سپاس فراوان از خالق بی‌همتا و زیبایی‌ها و سپاس از نویسنده‌ی مهربان و دلسوز که باعث بیداری و خدمت به خلق میشن
نوراله علیزاده
۱۳۹۶/۴/۱۶
کتابی که سالها دنبالش می‌گشتم، چون با مقالات و آموزهای یکی از مترجمین ساجدحسینی آشنابودم و راجع به این کتاب حرف زده بود، خیلی خیلی خرسندم که این کتاب را قرار دادید یکی از کاملترین کتابهایی که زاجع به صمیر ناخودآگاه نوشته شده، و به جرئت بگویم کتابی ست ماخذ، بخصوص برای آنان که در این زمینه در ایران و مطلب در این خصوص نوشته اند، آبشخورشان از این کتاب میباشد، اما کتاب کمی از ویراستاری ویا اشتباهات تایپی مهم رنج میبرد اندکی هم ترجمه، یکی از نکات کلیدی این کتاب تفاوت ضمیرخودآگاه و ناخودآگاه هست، پس نباید جابجا نوشته شوند، حتی اشتباه تایپی، من دو سه جا دیدیم، که یکجا کلا فهم مطلب عوض میشد که باید دوباره بخوانم تاصفحه‌اش رابنویسم یکجا ص ۱۲۸:قانون تلاش معکوس را به خاط بیاورید اگر ترس از شکست را پرورش دهید، ترس (ضمیرناخودآگاه) بر اراده (ضمیرناخودآگاه) شما... حالا اینجا فهم به لحاظ مطالب قبلی راحتتراست که دومی بایدخودآگاه باشد، امابعضی جاها آسان نیست، و یا کلمه بیانیه در صفحه فکرکنم ۱۲۰ که باید چندین پارگراف را بخوانی تا متوجه شوی این کلمه صحیح ترجمه شده یا غلط و اصلا معنایش چیست، من الان ص ۱۳۰ هستم، به همه خواندن این کتاب را توصیه اکید میکنم، واز دست اندرکاران کتابراه بخاطرقراردادن این اثر کمال قدردانی را دارم
بهداد ساجدی
۱۳۹۷/۳/۱۶
با درود خدمت هموطنان عزیزم
برای ورود این کتاب به داخل کشور ایران هزینه زیادی پرداخت کرده‌ام و سالها در صدد این بودم که به مردم کشورم خدمت کنم. اما مشکلی وجود دارد که این کتب نباید بدون اجازه من که تهیه کننده این کتاب بودم در هیچ کجا منتشر می‌شد!!!! زیرا این کتاب جلد دومش هنوز منتشر نشده است و به و
نباید تنهایی منتشر می‌شد اجازه انتشار مجموعه کتاب‌ها بدون اجازه تهیه کننده و طراح این کتاب کار غیرقانونی بود. به خاطر فرش و پول نباید ارزشها را به ضد ارزش فروخت. درست است که مردم این کتاب را مطالعه کرده‌اند ولی هیچ پاسخ و نتیجه‌ای دریافت نخواهند کرد. زیرا نسخه تمرینات عملی این کتاب در جلد دوم آن مهیا شده است و جلد اول آن فقط جنبه تئوریک و آماده سازی مغز را برای خوانندگان دارد. هیچگاه نشده است به دانش غرب و کذب و خرافات متکی باشم و همیشه پژوهش‌هایی را دنبال کرده‌ام که برای مردم نتایج واحد یا یکسانی را به همراه داشته باشد. به خاطر همین موضوع 5 هزار کتاب را تا به امروز مطالعه کرده‌ام تا راه‌های نادرست را مسدود کنم و این کار را کردم و دست افراد سودجو را رو کرده ام. این کتاب در سطح اینترنت به صورت رایگان منتشر شده است. از اینکه اینجا کره ایران است شکی ندارم که حق مولف و تهیه کننده کتب رعایت نمی‌شود. بابت این کتاب قراردادهایی موجود است که تمام عوامل تهیه این کتاب حق انتشارش را ندارند تا اینکه جلد دوم آن همزمان با جلد اولش منتشر گردد.
جلد دوم این کتاب به همراه جلد اولش به صورت غیررسمی منتشر کرده ایم اما با تایید خودمان. پسندیده نیست به خاطر دریافت پول به مردم کشور صدمه بزنیم. امیدوارم که خریداران از من راضی باشند که نیت و برنامه هایم در جهت خیر به خودشان بوده اما بی‌خردان مسیر را به گمراهی برده‌اند و مغز مردم را در تاریکی فرو می‌برند. وسلام - باشد روزی که به حقوق خودمان و مردم کشورمان احترام بگذاریم
مشاهد همه نظرات (۷۰۵)