دانلود کتاب فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های دنیا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های دنیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های دنیا

4400 ضرب‌المثل از 87 کشور جهان با معادل و راهنما بر اساس حروف الفبا

ضرب‌المثل و اصطلاحات، قَدر مسلّم جزء لاینفک هر زبان و فرهنگی است و هر کس که خواهان فراگیری زبان باشد، ناگزیر از آموختن آنها نیز هست، ولی به دلیل پویایی زبان و زنده بودن آن، این اصطلاحات و امثال نیز در درازای زمان دستخوش تحولات گوناگون شده و چه بسا پس از مدتی منظور اولیه را خود را از دست می‌دهند.

در اکثر زبانها به این مسأله برخورد کرده و شاهد آن هستیم که بعد از مدتی، به علت تغییر شرایط و احوال، این امثال محو و یا بلااستفاده شده‌اند که بسیار ممکن است در همین مجموعه هم شاهد آن باشیم.

ضرب‌المثل، منعکس کننده حکمت و اخلاق یک ملت است که در طی قرون و اعصار به وجود آمده و حوادث و عواملِ روانی و تاریخی در آن نفوذ داشته است و گنجینه‌ای است که در سال‌های دراز، تجربیات و حکمت یک قوم را در خود جمع نموده و از راه همین ضرب‌المثلها می‌توان به سجایای اخلاقی و سوابق تاریخی اقوام پی برد. از آنجایی که ضرب‌المثلها کوتاه و بیاد ماندنی هستند، حتا کم‌سوادترین افراد، صدها مثل در حافظه‌ی خود جای داده‌اند که باید از افکارشان استفاده کرد و به روی کاغذ آورد تا این مکتوب در اختیار همگان قرار گیرد.

 ۳۸۴ صفحه، ۶۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴: ۹۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های دنیا

برای دانلود کتاب فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های دنیا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های دنیا

نظرات کتاب فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های دنیا

شیما فرشادی
۱۳۹۵/۳/۵
سلام، برای کلاس زبان انگلیسی از این کتاب استفاده کردم، بازم از این کتاب‌ها رو بذارین! خیلی خوبه که انسان از طریق یک کتاب عالی با فرهنگ و ضرب المثل‌های کشور‌های مختلف آشنا شود و در زندگی از آن استفاده کند و من پیشنهاد میکنم که دیگران دیگران نیز این کتاب را مطالعه کنند و لذت ببرند!
محمدرضا اکرامی
۱۳۹۷/۱۱/۲۵
جملاتی که مثلا ضرب المثل ایرانی هستند، اصطلاح هستند نه ضرب المثل. تفاوت ضرب المثل‌های غیر ایرانی و ایرانی در این کتاب مشهود و آزاردهنده هست.
سیدمحمدعلی حجازی
۱۳۹۹/۶/۱۵
فوق العاده بود واقعا ممنونم ازکسانیکه این کتاب را درکتابراه گذاشتند درود وسپاس فراوان!!!
مشاهد همه نظرات (۴)