دانلود کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری

کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری اثر فریبا کلهر، کودک را در سال‌های آغاز دبستان بافرهنگ موتورسواری آشنا می‌نماید؛ به همین منظور کاراکترهای خود را در تمام این ده داستان از موتورها انتخاب کرده و برای آن‌ها جهانی کودکانه متصور شده است. این کتاب با صدای گرم و دل‌نشین محسن اکبری برای کودکان گروه سنی «ب» روایت شده است.

ده تا موتورسیکلتی که ردیف به ردیف کنار هم ایستاده‌اند تا داور سوت بزند و مسابقه را شروع کنند، شاید هنوز در ابتدای کتاب نمی‌دانند که نویسنده چه سرنوشتی برای هرکدامشان رقم زده است. البته موتورسیکلت اولی که کلاه ایمنی ندارد، سرنوشتش معلوم است؛ به زمین می‌خورد و روحش می‌رود آن بالاها پیش ابرها. آنجا که یک روح موفرفری نشسته و دلش می‌خواهد لای ابرها تک‌چرخ بزند. وقتی قرار است برای موتورسیکلت‌ها قصه بنویسی، تخیل مرزی ندارد. مثلاً موتورسیکلت دوم می‌تواند با یک موتورسیکلت آبی ازدواج کند و سومی هم توی باتلاقی گیر کند و بعد یک آقای نویسنده نجاتش بدهد و وقتی موتورسیکلت می‌خواهد برود کاغذهای آقای نویسنده را بیاورد، آنقدر تند ویراژ بدهد که غش کند و بیفتد روی زمین. چهارمی هم خودش را می‌زند به موش‌مردگی که پلیس دستش را رو می‌کند و سرنوشتش به زندان موتورها ختم می‌شود. پنجمی دلش می‌خواهد آنقدر بالا برود که به ماه برسد و ششمی...

در کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری نوشته فریبا کلهر با این موتورسیکلت‌های افسانه‌ای می‌شود حتی به آسمان رفت و توی چاه افتاد و به دست قورباغه جادویی نجات یافت. نویسنده دراین قصه‌های فانتزی از ساختن قصه‌های عجیب نمی‌ترسد و آن را بخشی از جهان غریب کودکان می‌داند.

 ۲۸ دقیقه، ۲۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
مقدمه
۳ دقیقه
موتورسیکلت اول
۱ دقیقه
موتورسیکلت دوم
۳ دقیقه
موتورسیکلت سوم
۲ دقیقه
موتورسیکلت چهارم
۳ دقیقه
موتورسیکلت پنجم
۳ دقیقه
موتورسیکلت ششم
۲ دقیقه
موتورسیکلت هفتم
۳ دقیقه
موتورسیکلت هشتم
۳ دقیقه
موتورسیکلت نهم
۴ دقیقه
موتورسیکلت دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری

برای دانلود کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فسقل قصه‌های موتوری