دانلود کتاب فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز

اگر گام‌هایی را که در کتاب فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز اثر درین دانلی و ترویس دانلی توصیف شده است، دنبال کنید، ده روز دیگر یک فیلم‌نامه تمام شده خواهید داشت. فیلم‌نامه‌ای که ممکن است یک فیلم موفق روی پرده‌ی سینما شود.

درست است، وعده بزرگی است و طبیعتاً این سؤال را پیش می‌آورد که البته اغلب ما هم آن را می‌شنویم: «آیا واقعاً می‌تونم یه فیلم‌نامه خوب اونم فقط تو ده روز، بنویسم؟ سوای این، اکثر اساتیدی که می‌شناسم می‌گویند؛ نوشتن یک فیلمِ خوب، ماه‌ها یا حتی سال‌ها، زمان می‌بره.»

اجازه بدهید ابتدا یک پاسخ مفید و مختصر به این پرسش‌تان بدهیم: «بله، می‌توانید در ده روز یک فیلم‌نامه عالی بنویسید. و در صفحات پیش رو، خواهید دید که دقیقاً چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید!»

کتاب فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز (The Ten-Day Screenplay) برنامه‌ریزی را دنبال کنید و پس از ده روز یک فیلم‌نامه کامل در دست دارید که می‌تواند خوانندگان‌تان را تحت تأثیر قرار دهد و آغازی باشد بر کارنامه حرفه‌ای نویسندگی‌تان.

تراویس دانلی (Travis Donnelly) فیلم‌نامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده آمریکایی است که بیشتر با نوشته‌هایش برای دو سریال هاوایی فایو زیرو و مدیوم شناخته می‌شود. دانلی تابه‌حال چندین فیلم‌نامه اورجینال را به شرکت‌های بزرگ سازنده فیلم مثل سونی، فروخته است. ترویس فارغ‌التحصیل دانشگاه کانزاس است.

درین دانلی (Darrin Donnelly) یک نویسنده تمام‌وقت است که نوشته‌هایش در وال‌استریت جورنال، فست کمپانی، اسپورتس ایلوستریتد و سایر روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های جهان، قابل مشاهده است. سبکِ سریع نوشتن که در این کتاب می‌آموزید، نه‌تنها باعث می‌شود کار نگارش فیلم‌نامه‌تان سریع‌تر به پایان برسد، بلکه هیجانِ فیلم‌نامه‌تان را هم حفظ می‌کند.

کتاب فیلم‌نامه‌نویسی در ده‌ روز، شما را وادار می‌کند تا ایده‌تان را روی کاغذ بیاورید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که مراحل ذکرشده در کتاب را گام‌به‌گام طی کنید.

در بخشی از فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز می‌خوانیم:

قبل از پایان، قهرمان‌تان باید با ترس خود، رو در رو شود و این اتفاق، شجاعتی زیاد را می‌طلبد. نکته‌ی مهم در اینجا این است که بین شجاعت و اطمینان تفاوت وجود دارد. قهرمان ممکن است نسبت به خود اطمینان داشته باشد، اما درعین‌حال وقتی با خطری جدی روبه‌رو می‌شود، دستپاچه و مضطرب شود. قهرمانی که سعی می‌کند شجاعت خود را بیشتر کند، متوجه می‌شود که این ترس، تهدیدی جدی برای او است و می‌آموزد که این تهدید می‌تواند باعث نابودی‌اش شود. بنابراین به هر شکل ممکن که شده خودش را در مقابل آن قرار می‌دهد تا با این ترس رودررو مواجه شود.

 ۱۵۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8211-84-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
به دنیای فیلم‌نامه‌نویسی با حداکثر سرعت خوش آمدید
پیش از آغازِ دوره ده‌روزه
نُه گام ضروری برای یک داستان عالی
روز اول- ایجاد و پروراندن شخصیت
روز دوم - ورود به دنیای قهرمان و کاتالیزور اول
روز سوم – اجتناب و کاتالیزور دوم
روز چهارم – آغازِ سفر قهرمان
روز پنجم – شرایط قهرمان خوب به نظر می‌رسد!
روز ششم – نقطه میانی
روز هفتم – شرایط سخت‌تر می‌شود
روز هشتم – بدترین اتفاق ممکن
روز نهم – بازگشت
روز دهم – پایان
روز یازدهم و پس از آن ...
ضمیمه (یک مدل طرح اولیه ساده)
منابع

راهنمای دانلود کتاب فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز

برای دانلود کتاب فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فیلم‌نامه‌نویسی در ده روز
الهام هوشمند
۱۳۹۶/۱۰/۳۰
عالی بود. لذت بردم. بعد ازسالها از کلافگی نجات پیداکردم و باسرعت به سمت هدفم حرکت کردم.
Saied mahdi Khayam
۱۳۹۶/۱۰/۲۶
در خصوص فیلم نامه و داشتان نویسی لطفا کتب بیشتری قرار دهید
Hamid Reza
۱۳۹۶/۹/۱۷
خوبه ولی کافی نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)