معرفی و دانلود کتاب قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

عکس جلد کتاب قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

آیا تا به حال شده که هفته‌ها، ماه‌ها و حتی سالیان متعدد را صرف تلاش برای دستیابی به موفقیت کنید؟ دنیل والتر در کتاب قدرت انضباط شخصی به شما کمک می‌کند تا هر چه زودتر در مسیر رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی و کاری خود قرار بگیرید و به اهداف خود برسید.

درباره کتاب قدرت انضباط شخصی:

تکاوران نیروی دریایی منظم‌ترین افراد در جهان هستند. پیوستن به جمع تکاوران نیروی دریایی بسیار دشوار است چرا که فرایند پذیرش در این نیرو به آموزش بسیار سختی نیاز دارد و بیشتر سربازانی که این برنامه آموزشی را شروع می‌کنند قبل از پایان مرحله اول، آن را ترک می‌کنند. سربازانی که آموزش خود را کامل می‌کنند می‌فهمند که ذهن، قدرتمندتر از آن چیزی است که قبلاً تصور می‌کردند. از آن جا که آن‌ها از توان ذهنی لازم برای موفقیت به عنوان یک تکاور نیروی دریایی برخوردار شده‌اند، برای موفق شدن در هر مأموریتی که به آن اعزام می‌شوند، مجهز هستند. در این کتاب به برخی از استراتژی‌هایی که در طول آموزش تکاوران مورد استفاده قرار می‌گیرند اشاره شده است.

کتاب قدرت انضباط شخصی (The Power of Discipline) درباره مسئولیت پذیری شما نسبت به موقعیتی که در آن قرار دارید و جایگاهی است که قصد دارید در آینده به آن برسید. مهم‌ترین مهارتی که برای رسیدن به اهدافتان و پذیرش این مسئولیت برای شما تعریف شده است، مهارت «انضباط شخصی» نام دارد.

نظم و انضباط شخصی مانند یک کلید است که دروازه شکوفایی شخصی را باز می‌کند و دریچه‌ای به‌سوی زندگی که همیشه آرزو می‌کردید می‌گشاید. با استفاده از نظم و انضباط شخصی، یک فرد متوسط می‌تواند فراتر از چیزی باشد که هوش و استعدادش اجازه می‌دهد. همچنین از طریق انضباط شخصی، یک فرد عادی می‌تواند به یک فرد استثنایی تبدیل شود. از طرف دیگر، یک فرد تحصیل‌کرده و بااستعداد، اما بدون انضباط شخصی، به‌ندرت از حد متوسط بالاتر می‌رود.

بر اساس شواهد حاصل از تحقیقات، استعداد ژنتیکی تنها دلیل برای این‌که چرا برخی از افراد سطح بالاتری از انضباط شخصی را نسبت به دیگران دارند، نیست. می‌توان چنین نتیجه گرفت که نظم و انضباط شخصی مهارتی است که اگر بخواهید، می‌توانید آن را کسب کنید. وزنه‌برداری باعث تقویت بدن می‌شود و همین‌طور اگر مناطقی در مغز را هدف قرار دهید، قدرت آن‌ها افزایش می‌یابد.

اگر قصد دارید این کتاب را بخوانید، احتمالا در حال دست و پنجه نرم کردن با انضباط شخصی هستید. دنیل والتر (Daniel Walter)، نویسنده این اثر قصد دارد شما را تشویق کند که از شرایط فعلی خود ناراحت نباشید. نمی‌توان انکار کرد که تسلط بر هر مهارت در دوران کودکی آسان‌تر است؛ با این حال، همین حالا هم امکان بهبود نظم و انضباط خود را دارید. وقتی به‌طور مداوم تمرین کنید، اراده و انضباط شخصی بهبود می‌یابد و نتایج ماندگاری را تجربه خواهید کرد. همه مهارت‌ها تحت یک اصل عمل می‌کنند: «هرچه بیشتر تمرین کنید، در آن مهارت بهتر خواهید شد.»

کتاب قدرت انضباط شخصی به شما کمک می‌کند عادت‌هایی ایجاد کنید که زندگی شما را دگرگون کنند، درک بهتری از انضباط شخصی و اهمیت آن در زندگی خود به دست آورید و عادت‌های خود را کنترل کنید تا بتوانید زندگی خود را کنترل کنید.

کتاب قدرت انضباط شخصی مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید به هدف مهمی برسید اما نمی‌دانید چگونه چنین سفری را شروع کنید، این کتاب به عنوان راهنمای رسیدن به مقصدتان مفید خواهد بود. همچنین اگر سعی کرده‌اید عادت‌های بد خود را تغییر دهید و عادت‌های خوبی کسب کنید اما باز هم عادت‌های قبلی خود را رها نمی‌کنید، کتاب قدرت انضباط شخصی به شما یاد خواهد داد که چگونه این چرخه‌ باطل را قطع کنید.

جملات برگزیده کتاب قدرت انضباط شخصی:

- یک فرد دارای انضباط شخصی، اعتماد به نفس دارد زیرا صرف‌نظر از اینکه در آن لحظه در کجا قرار دارد، می‌داند که بهترین نسخه‌ای از خود است که می‌توانست باشد.
- افراد به این دلیل به راحتی آزرده می‌شوند که به خود اطمینان ندارند. آن‌ها نمی‌دانند چه کسی هستند یا برای چه هدفی تلاش می‌کنند.
- عادت‌های شما جزئی از شخصیت‌تان هستند و برخی از افراد از اینکه با عادت خاصی شناخته شوند به خودشان افتخار می‌کنند.
- فقط یک تفاوت بین افراد موفق و ناموفق وجود دارد و آن عادت‌هایی است که هر کدام از آن‌ها هر روز دنبال می‌کنند.
- شما می‌توانید با شکستن اهداف بلندمدت‌تان به گام‌های کوچک و تعیین هدف‌های روزانه برای خودتان، به آن‌ها برسید. یک رؤیای بزرگ ممکن است دلهره‌آور به نظر برسد.

در بخشی از کتاب قدرت انضباط شخصی می‌خوانیم:

کتاب محبوب‌ترین جایگاه را در بین کارهای شبانه یک فرد ثروتمند دارد. بسیاری از افراد موفق یک کتابخانه کامل در خانه‌ خود دارند. رهبران موفق، خواننده کتاب هستند. اگر می‌خواهید درآمد خود را افزایش دهید، باید بر روی یادگیری سرمایه‌گذاری کنید. یک فرد موفق ترجیح می‌دهد 20 دلار برای یک کتاب هزینه کند تا اینکه آن را صرف تماشای یک فیلم سرگرم کننده کند. وارن بافت و بیل گیتس در حین مصاحبه با شبکه CNBC، بحثی را با این مضمون آغاز کردند که اگر امکان‌اش فراهم بود، دوست داشتند چه قدرتی داشته باشند. پاسخ آن‌ها این بود که دوست دارند بتوانند خیلی سریع مطالعه کنند.

آموزش مداوم یکی از کلیدهای اصلی موفقیت است و پیشرفت شخصی شما به آن بستگی دارد. اگر چیز جدیدی یاد نگیرید رشد کردن غیرممکن خواهد بود. بعضی از افراد می‌گویند که مطالعه کردن را دوست ندارند یا وقت آن را ندارند، اما در این زمانه فناوری، هیچ بهانه‌ای برای این کار وجود ندارد. امروزه شما می‌توانید هنگام رانندگی، کار، ظرف شستن یا هر فعالیت دیگری به کتاب‌های صوتی گوش دهید. اگر با دسته‌ای از مجلات زرد که پر از شایعات هستند پشت میز قهوه‌ خوری خود نشسته‌اید، این کار چیزهای زیادی در مورد طرز فکر شما می‌گوید. از سوی دیگر اگر روی کتاب‌هایی که به شما در رسیدن به اهداف‌تان کمک می‌کنند وقت بگذارید، شانس موفقیت‌تان به‌طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

وقتی در تمام زندگی خود، همان عادت‌های بدتان را تکرار کرده‌اید، کنار گذاشتن آن‌ها دشوار است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه نویسنده
فصل اول: انضباط شخصی و مباحث زیست‌شناختی
فصل دوم: مزایای انضباط شخصی
فصل سوم: سوگیری وضعیت موجود؛ چرا در برابر تغییر مقاومت می‌کنیم؟
فصل چهارم: بررسی واقعیت؛ اثر دانینگ-کروگر
فصل پنجم: عادت‌های روزمره برای بهبود انضباط شخصی
فصل ششم: نکاتی برای ایجاد عادت‌های بهتر
فصل هفتم: چیز‌هایی که مانع انضباط شما می‌شوند
فصل هشتم: با عدم آسایش به آسایش برسید
فصل نهم: بر روی سیستم متمرکز شوید
فصل دهم: فلسفه ذن و دستیابی به اهداف
فصل یازدهم: مراقبه برای انضباط شخصی و تمرکز
فصل دوازدهم: چرا هرگز نباید «سعی» کنید کاری را انجام دهید
فصل سیزدهم: برنده یا بازنده، کدام یک هستید؟
فصل چهاردهم: عاشق فرآیند انجام کار شوید
فصل پانزدهم: چگونه احساسات منفی را به نفع خود به کار بگیرید
فصل شانزدهم: اصل پارِتو و قانون استرجن
فصل هفدهم: چگونگی جلوگیری از فرسودگی
نتیجه‌گیری
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید
نویسنده
مترجمسید تیمور سیدی اصل، علیرضا نظری انامق
ناشر چاپیانتشارات اندیشه آگاه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-622-98183-0-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت انضباط شخصی

سعید معز
۱۴۰۰/۴/۲۲
سلام. کسانی که در راه رسیدن به موفقیت تلاش میکنند به خودی خود را‌های زیادی رو تجربه میکنن. وچون ذهن جستجو گر دارن میگردن تا اشتباهاتشون و نقطه ضعف هاشون رو پیدا کنند و کلا خیلی به این فکر میکنن که مشکل کارشون کجاست. بسیاری از مطالب کتاب و قبلا جاهای دیگه مطالعه کرده بودم ولی نه به این شکل مطالب باز شده و با مثال توضیح داده شده.
برام خیلی جالب بود که بعضی از موضوعاتی که خودم تو این راه بصورت عملی تجربه کردم بسیار شبیه تفکرات نوسینده و حتی سرفصل‌ها بود.
به امید موفقیت
امتیاز کامل میدم.
niloofar Islamnezhad
۱۴۰۱/۱/۱۱
اگر شما هم جز افرادی هستید که بارها تصمیم گرفته اید و هدفی را برای خود مشخص کرده اید، ولی نمی‌دانید چگونه به ان برسید و ناکام می‌مانید، دنیل والتر در این کتاب نهایت سعی خود را بر ان داشته تا شما را متوجه علل و ارائه راهکار‌هایی عملیاتی در راستای بر طرف کردن موانع پیش روی شما کند. عمدتا مشکل افرادی که ذهن جستوجو گری ندارند و قادر به درک ریشه مشکلات تعهد و اراده نیستند پیشنهاد می‌کنم این کتاب را مطالعه کنند. تداوم و انضباط شخصی به عنوان ۲ اصل جدایی ناپذیر در این کتاب تجویز نویسنده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا تنبلی و تن پروری را کنار بگذارید و در این راستا به معرفی ۹ اصل برای افزایش انضباط شخصی می‌پردازد و به شما کمک می‌کند که چگونه با برنامه ریزی، به فردی با انضباط تبدیل شوید. کتاب کاربردی و جالبی هست پیشنهاد می‌کنم مطالعه بفرمایید.
Neda Safdarian
۱۴۰۱/۳/۶
اگر می‌خواهید به هدف مهمی برسید اما نمی‌دانید چگونه چنین سفری را شروع کنید، این کتاب به عنوان راهنمای رسیدن به مقصدتان مفید خواهد بود. همچنین اگر سعی کرده‌اید عادت‌های بد خود را تغییر دهید و عادت‌های خوبی کسب کنید اما باز هم به عادت‌های قبلی خود چسبیده‌اید، این کتاب به شما یاد خواهد داد که چگونه را این چرخه قطع کنید.
موضوع این کتاب در مورد پذیرفتن مسئولیت کامل موقعیتی است که اکنون در آن قرار دارید و همچنین موقعیتی که می‌خواهید در پنج، ده، پانزده یا بیست سال آینده به آن برسید. شما با استفاده از این کتاب، مهم‌ترین مهارت مورد نیاز برای رسیدن به زندگی مورد نظر خود را کسب خواهید کرد، یعنی «انضباط شخصی».
mahdi keshavarz
۱۴۰۰/۹/۲۷
سلام. کتاب خوبیه. ارزش چند بار خوندنو داره. مطالب رو قشنگ و با ترتیب درست سازماندهی کرده و این خودش نشون از نظم نویسنده داره پس کسی که نظم داره میتونه تجربیاتشو با ما به اشتراک بذاره. واقعا به افراد موفق نگاه کنیم نظم و ثبات قدم داشتن. به یاری خدا و با پشتکار خودمون با خوندن این کتاب منظم تر میشیم.
Arefeh Alizadeh
۱۴۰۰/۶/۱۹
خیلی کتاب مفیدی بود ولی حتما باید دوسه بار خونده بشه که بیشتر تو ذهن جای بگیره. بهترین جمله‌ی کتاب از نظر من (سعی نکنید! فقط انجام بدید) ممنون از کتابراه
فائزه امینی
۱۴۰۰/۵/۱۸
کتاب خوبیه اول فکر کردم شبیه عادت‌های اتمی باشه ولی هرچی جلوتر رفتم دیدم مطالب جدید و کاملا به درد بخورن صد در صد پیشنهادش میکنم راهکار ارائه شده که واسه انضباط شخصی و موفقیت چیکار باید کنیم و کجای کار میلنگه
Fateh
۱۴۰۱/۲/۴
سلام. امیدوارم حالتون خوب باشهه.
کتاب، کتاب خوبیه، نکات جالبی رو میگه و میگه که چه کار کنید بهترع و با انجامشون و استمرار قطعا به مرحله بالاتری میریم.
ارزش چند بار خوندن رو داره
اما
در بین جملات، بعضی باورهای نامناسبی داره، مثلا میگه به هدف رسیدن سخته که خب خیلی از افراد هستن که خیلی راحت به
هدفاشون میرسن، پس ببینید که چیو وارد مغزتون میکنید و چیو باور میکنید.
روزتون خوش، تشکر از عوامل کتابراه
Shahin Layamout
۱۴۰۱/۱/۲۰
کتاب بسیار عالی هستش برای تمرکز بر روی فرایند رسیدن به اهداف و انضباط شخصی.
بهترین جملات این کتاب:
۱-اگر تمام قوانین موفقیت را بدانی یا دارای هوش و استعداد باشی نمیتوانی بدون داشتن انضباط شخصی به موفقیت برسی.
۲-سعی نکن کاری رو انجام بدی بلکه فقط انجامش بده.
soo vafa
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
کتاب شاید موضوعی تکراری رو مطرح میکند اما همه ما میدانین راز موفقیت در تداوم هست و تداوم فقط با انظباط شخصی ممکن است
کتاب رو توصیه میکنم بخاطر یک جمله‌ای که در کتاب هست که موفقیت صد قانون دارد و نود و نه قانون ان بدون قانون اول ممکن نیست و ان هم انظباط شخصی است
Amir Invincible
۱۴۰۰/۶/۲۰
واقعا این کتاب عالی، مختصر و مفیده
میاد و در 16 فصل توضیح میده چطور عادت سازی کنید و با شکست کنار بیاید و از اون به نفع خودتون استفاده کنید
Azade M
۱۴۰۰/۶/۱۰
این کتاب دقیقا مناسب افرادیه ک از وضعیت فعلی ک توش قرار گرفتن راضی نیستن و نیاز به یک تغییر اساسی با تقویت کارکرد انضباط شخصی دارن. کتاب فوق العاده کاربردی بود با ترجمه بسیار روان
حسین صادقی
۱۴۰۰/۴/۲۶
مهم‌ترین نکته در مورد این کتاب ترجمه سلیس و روانش هست
در کل کتابهایی از این دست در صورت ترجمه مناسب به بهترین وجه پیام نویسنده رو منتقل میکنه که بوضوح این ویژگی یعنی ترجمه خوب رو داره
Bhzad Mazaheri
۱۴۰۰/۱۱/۳
هنوز کتاب تموم نکردم، ولی آنقدری خوب بود ک متقاعدم کنه به دیگران پیشنهادش بدم، ب عنوان‌ی ادم بی نظم و اهمال کار و تاحدود زیادی کمال گرا، این کتاب دوای درد منه اگر ب دستوراتش عمل کنم
hadi hadi
۱۴۰۰/۵/۲۹
اول اینکه همه کتاب دو روزه خوندم و باید بگم خلاصه و مفید بود، دوم اینکه واقعا ارزش خوندن داره سوم اینکه نکاتش کاملا کاربردیه و چهارم اینکه عمل کنیدددد تنبلا
Maryam Eskafi
۱۴۰۱/۲/۱۶
یکی از بهترین کتابهای حوزه موفقیته که من هم متنی هم شنیداری رو گرفتم و واقعا موثر بوده برام چون خیلی مشکل داشتم هروقت دست از این کتاب بردارن و توصیه هاش را اجرا نکنم دوباره برمیگردم با حال قبل. به درد همه آدما میخوره
مشاهده همه نظرات ۱۵۰

راهنمای مطالعه کتاب قدرت انضباط شخصی

برای دریافت کتاب قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.