دانلود کتاب قدرت بیان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت بیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت بیان

کتاب قدرت بیان اثر برایان تریسی فراتر از اصول صحبت کردن است و قوی‏‎ترین اسرار را برای شما فاش می‏کند تا به کمک آنها دیگران را با سخنرانی‏‌هایتان تحت تاثیر قرار بدهید و نه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید، بلکه با مهارت، ذهن آنها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت‏تان ضروری هستند تغییر بدهید.

این کتاب موثر که سرشار از استراتژی‏‌های اثبات شده و حتی دارای یک فصل ویژه درباره ارائه سخنرانی‏ های ترغیب ‏کننده تجاری است، به شما کمک می‏کند سریع‏تر در حرفه‌‏تان پیشرفت کنید، مورد احترام دیگران قرار بگیرید و به بزرگترین اهدافتان برسید.

توانایی برای صحبت در حضور گروهی از افراد در موفقیت‌های شما بسیار مؤثر است. خوب صحبت کردن برای شما احترام می‌آورد و این اقدام باعث افزایش عزت نفس هنگام مصاحبه می‌شود. در واقع همین عزت نفس است که شما را در مصاحبه‌ها شاد و پر انرژی می‌کند و می‌تواند توجه دیگران را به شما جلب نماید. با خوب صحبت کردن می‌توانید افراد مختلف را در کوتاه‌ترین زمان متقاعد کنید و با طی مراحل بعدی به اهداف خود نزدیکتر شوید.

در این میان چه چیزی مهم‌ترین دارایی شماست؟ ذهن شما. یکی از با ارزش‌ترین مهارت‌هایی که شما و هر کس دیگری به آن نیاز دارید، این است که خوب و دقیق فکر کنید تا بتوانید احساسات و خواسته‌های خود را آشکارا بیان کنید. این مهارت به شما کمک می‌کند تا خیلی سریعتر از افراد باهوش و زیرکی که در کنارتان هستند، پیشرفت نمایید.

برای هر صحبتی ابتدا باید مطالب خود را جمع‌آوری و سپس طبقه‌بندی کنیم. این کار باعث می‌شود که به‌جای در حین صحبت، قبل از آن از ذهن‌مان استفاده کنیم و نحوۀ بیان خود را به حدّ اعلا برسانیم.

ترس خود را از بین ببرید و در شغل‌تان پیشرفت کنید

 ۲۶۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-42-4 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: هنر بیان و سخن گفتن
فصل 2: تهیه و آماده‌سازی مطالب، بسیار آسان است
فصل 3: اعتماد به نفس و تسلط ذهنی
فصل 4: تمرین خود را با یک سالن سخنرانی خالی شروع کنید
فصل 5: ابتدا برای گروه‌های کوچک سخنرانی کنید
فصل 6: ارائه سخنرانی و مذاکره با گروه‌های کوچک
فصل 7: تسلط برای ایستادن روی سن و صحبت کردن
فصل 8: تسلط زبانی
فصل 9: فوت و فن یادگیری، آشنایی با روش‌ها و تکنیک‌های یک سخنران خوب
فصل 10: شرایط را کنترل کنیم
فصل 11: با شادمانی سالن را ترک کنید
فصل 12: چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟

راهنمای دانلود کتاب قدرت بیان

برای دانلود کتاب قدرت بیان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت بیان

نظرات کتاب قدرت بیان

Nadin Hosseinali
۱۴۰۰/۱/۲۵
سلاممممم و خدا قوت، سپاس بخاطر مجموعه کارهای بینظیری که در این سایت بی نظیر ارائه میدید. واقعا با خووندن این سبک کتابها، زندگی من بشخصه رنگو بوی تازه‌ای بخودش گرفته. کنترل و مدیریت ذهن واقعا دشوار هست اما وقتی یسری کتابهارو که مطالعه کرده و کلی راهکار دریافت میکنیم، تازه متوجه میشیم چقدر با مدیریت ذهن و افکار میشه آروم زندگی کرد و از زیباییهای دنیا لذت برد. این شاهکار بینظیر رو حتما مطالعه کنید، حتی اگر شده روزی ۱صفحه. بعد از گذشت چندین روز تاثیر شگرفش رو در لحظه لحظه‌های زندگیتون حس خواهید کرد.
فرزانه بهرامی
۱۳۹۸/۸/۳
خیلی کتاب خوبیه. بنظر من علاوه بر سخنرانان همه باید مطالعه کنند این کتابو چون همه ما نیاز داریم به صحبت کردن و بیان افکار و نظرات و حرفهامون. و چقد خوبه که قدرت بیان خوبی داشته باشیم و به بهترین نحو حرفهامون رو انتقال بدیم تا بهترین نتیجه و اثربخشی رو ببینیم
مهدی کوهستانیان
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
سلام
این کتابو هنوز خریداری نکردم
خواستم بپرسم این کتاب فقط برای سخرانی نوشته شده یا برای حرف زدن روزمره هم تاثیر داره؟
همچنین خواستم بدونم کتاب‌های در این باره از نویسنده‌های معروف و سرشناس چه کتابایی هستن راهنمایی کنید
مشاهد همه نظرات (۹۷)