دانلود کتاب قدرت پرنسسی: پرنس خیلی شایسته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت پرنسسی: پرنس خیلی شایسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت پرنسسی: پرنس خیلی شایسته

کتاب قدرت پرنسسی: پرنس خیلی شایسته به قلم سوزان ویلیامز، به روایت داستان پرنسسی به نام لیزاندرا می‌پردازد که به کارهای دخترانه مانند گلدوزی علاقه‌ای ندارد. این اثر برای گروه سنی (ب) و (ج) تهیه شده است.

لیزاندرا شخصیت اصلی کتاب قدرت پرنسسی (The perfectly proper prince) به دنبال ماجراجویی است و دوست دارد مانند شخصیت داستان‌ها کارهای هیجان‌انگیز انجام دهد. دوست دارد مانند پسرها شمشیربازی یاد بگیرد و به جنگ دیوها برود و مردم را از دست آن‌ها نجات دهد. اما چطور می‌تواند به زندگی دلخواهش برسد؟ باید دوست پیدا کند... اما چگونه؟

در بخشی از کتاب قدرت پرنسسی می‌خوانیم:

بالاخره بعد از ظهر روز قبل از مصاحبه، پرنسس‌ها یکی یکی وارد قصر شدند. لیزاندرا از اتاق برجی که به دیوارهای قصر مشرف بود، چند کالسکۀ اولی که از روی پل متحرک رد شدند دید. پایین دوید و به تالار بزرگ رفت و برای خوش‌آمدگویی به پرنسس‌ها، به گابریلا و ملکه روونا پیوست.

در ابتدا خیلی معمولی به نظر می‌رسیدند: البته زیبا و مُبادی آداب، اما نه خیلی هیجان‌انگیز. اما وقتی پرنسس نهم گام پیش نهاد تا تعظیم کند، لیزاندرا حس کرد باد نیرومندی ناگهان به تالار هجوم آورد. سرش را بالا آورد و دختری را دید که سوار بر قالیچۀ پرنده‌ای بود. قالیچه از سقف به سمت کف زمین شیرجه زد و ناگهان جلوی پای لیزاندرا متوقف شد.

پرنسسی که سوار قالیچه بود پایین افتاد. بالا پرید و فریاد زد: «ای وای. ببخشید!» بعد تکان تکانی خورد انگار داشت غش می‌کرد.

لیزاندرا پرسید: «حالت خوبه؟»

دختر لبخند زد. «خوبم. یه خرده سرم گیج می‌ره.» مثل دست و پا چلفتی‌ها تعظیم کرد. «پرنسس لیلا. از دیدار شما خوشوقتم.»

وقتی ملکه روونا با پرنسس لیلا حرف می‌زد، لیزاندرا او را بررسی کرد. موهای بلند مشکی، پوست تیره و چشمان بادامی شکل داشت. پیراهن ابریشمی صورتی و شلوار بنفش به پا داشت که شبیه دامنی بود که تا کرده باشند تا شکل شلوار شود. پاهایش برهنه بود.

گابریلا زنگ کوچکی را به صدا در آورد و خدمتکاری وارد تالار شد. «لطفاً پرنسس لیلا رو به اتاقشون ببرین. مطمئنم تمایل دارن لباسشون رو عوض کنن و لباس مناسب‌تری بپوشن.»

پرنسس لیلا سرخ شد. «اما من همیشه همینطور لباس می‌پوشم. حتی یه دامنم ندارم. آخه موقع راه رفتن می‌پره بالا.»

 ۱۳۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95385-5-5 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پرنسس لیزاندرا
مبارزه با شمشیر
فراخواندن تمام پرنسس‌ها
مصاحبه‌ها
پرنسس‌ها به خانه باز می‌گردند
لیزاندرا توضیح می‌دهد
بالا و دور
جک فلَک
پرنس ژروم
بازگشت به قصر
دیدار دوباره
پایانی خوش

راهنمای دانلود کتاب قدرت پرنسسی: پرنس خیلی شایسته

برای دانلود کتاب قدرت پرنسسی: پرنس خیلی شایسته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت پرنسسی: پرنس خیلی شایسته