دانلود کتاب قدرت پیشران فکر خلاق: دستیابی به موفقیت، آینده برتر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت پیشران فکر خلاق: دستیابی به موفقیت، آینده برتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت پیشران فکر خلاق: دستیابی به موفقیت، آینده برتر

کتاب قدرت پیشران فکر خلاق: دستیابی به موفقیت، آینده برتر به قلم سعید صدرآرا و فرشته اعتمادفرد، ابتدا اصول پیشران تفکر خلاق را در چهار اصل اساسی تدوین نموده و سپس به ارائه پیشنهادی راهبردی بر اساس ویژگی‌های انسان موفق می‌پردازد.

دانش پیشران، شکل بخشیدن به آینده به شیوه‌های آگاهانه، فعال و پیشگیرانه است و انسان را از غافل‌گیر شدن در برابر طوفان سهمگین تغییرات محافظت می‌کند. چکیده و برایند نیروهای پیشران اشاره به نیروهای عمده تشکیل دهنده آینده جهان دارد.

آشکار است که پیشران‌ها به طور غیر مستقیم بر حوزه‌های مختلف تاثیر می‌گذارند. به‌ عبارت دیگر، اثر پروانه‌ای چند پیشران، مولفه‌ها یا عواملی اصلی متشکل از چند روند باعث ایجاد تغییر در یک حوزه‌ی مورد مطالعه می‌گردند. قدرت پیشران فکر خلاق اشاره به عصاره تفکر خلاق ناشی از تاثیر چندین روند موثر تاثیرگذار روی حوزه مورد مطالعه یعنی فکر خلاق دارد که در این کتاب در خصوص عوامل تاثیرگذار بر آن مورد بحث قرار می‌گیرد.

بشر امروزه در زندگی پیچیده و مدرن همراه با پیشرفت تکنولوژی نیاز به تلاش گسترده برای کسب موفقیت و پیشرفت در زندگی است که این امر، مستلزم داشتن طرز فکر منظم و برنامه و هدف مشخص خواهد بود.

در بخشی از کتاب قدرت پیشران فکر خلاق می‌خوانیم:

پژوهشگران در یک بررسی که روی مردان و زنان موفقی انجام دادند که از سطح پایین شروع کرده بودند، به این نتیجه رسیدند آن‌ها از جمله خوانندگان پر و پا قرص زندگی‌نامه‌ها و شرح حال‌های اشخاص موفق در دوران جوانی خود بوده‌اند. وقتی آن‌ها سرگذشت مردان و زنان موفق را می‌خوانند، تصور می‌کنند که دارای همان خصوصیات هستند. و بعد وقتی خود بزرگ می‌شوند، سعی می‌کنند فضایل آن‌ها را به نمایش بگذارند.

الگوسازی روش قدرتمندی برای ایجاد شخصیت و منش در تمام تاریخ بوده است. جوان‌ها تشویق شده‌اند که سرگذشت مردان و زنان بزرگ را مطالعه کنند و تا جایی که امکانش وجود دارد از آن‌ها الگو بگیرند. راستی الگوهای شما چه اشخاصی هستند؟

اشکالی ندارد اگر به این فکر کنید که دیگران در قبال انتخاب‌های شما چه واکنشی نشان خواهند داد. اگر اشخاص تحسین برانگیزی را به عنوان الگوی خود انتخاب کنید، به یک راهنمای درون می‌رسید تا رفتاری پسندیده را به نمایش بگذارید.

اما رفتاری علیه خود اشتباه است که تحت تأثیر نقطه نظرهایی قرار بگیرد که برایتان کمترین ارزش و احترامی ندارند. اگر در شرایط انتقادهای مخرب بزرگ شده‌اید، ممکن است بخواهید برای تأیید شدن از سوی دیگران به هر اقدامی دست بزنید. ممکن است بخواهید از تأیید نشدن از سوی کسانی که حتی آن‌ها را نمیشناسید و یا برایتان مهم نیستند، بگریزید.

برای فاصله گرفتن از این شرایط، به مردان و زنانی فکر کنید که آن‌ها را تحسین می‌کنید. از حالا به بعد، وقتی باید تصمیم بگیرید، به کسی فکر کنید که او را تحسین می‌کنید. از خود بپرسید: «اگر او جای من می‌بود، چه تصمیمی می‌گرفت؟»

 ۱۳۱ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8931-18-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: طرز فکر
فصل دوم: برنامه‌ریزی هدفمند
فصل سوم: تلاش برای دستیابی هدف
فصل چهارم: دعا و توکل (تصویر مثبت از آینده)
فصل پنجم: ویژگی‌های راهبردی انسان‌های موفق
فهرست منابع

راهنمای دانلود کتاب قدرت پیشران فکر خلاق: دستیابی به موفقیت، آینده برتر

برای دانلود کتاب قدرت پیشران فکر خلاق: دستیابی به موفقیت، آینده برتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت پیشران فکر خلاق: دستیابی به موفقیت، آینده برتر