دانلود کتاب قدرت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت

زمانی که راز پخش شد، به سرعت در سرتاسر دنیا از فردی به فرد دیگر منتقل شد. امروزه میلیون‌ها نفر در کشورها زندگی خود را با روش‌های اعجاب‌انگیز این دانش، دگرگون کرده‌اند.

هنگامی‌که مردم از راز آموختند که چگونه می‌توان زندگی را تغییر داد، هزاران داستان واقعی را با من در میان گذاشتند و من بصیرت بیشتری دربارۀ علل بروز مشکلات در زندگی مردم پیدا کردم و با این دانسته‌های جدید، دانش جدید "قدرت" حاصل شد، دانشی که می‌تواند زندگی را فوراً تغییر دهد.

راز؛ قانون جذب قدرتمندترین نیرویی که بر زندگی ما حاکم است را آشکار کرد و قدرت عصارۀ تمام چیزهایی است که از زمان انتشار راز در سال 2006 آموخته‌ام. قدرتی که قرار است با مطالعه این کتاب با آن آشنا شوید، چیزی است که می‌تواند ارتباطات، وضعیت مالی، تندرستی، شادی، حرفه و تمام زندگی شما را دگرگون سازد.

مطالعۀ کتاب راز برای مطالعۀ این کتاب و تغییر روند زندگی ضروری نیست زیرا هر آنچه که برای این تغییر به آن نیازمندید، در این کتاب گنجانده شده است. اگر کتاب راز را مطالعه کرده‌اید، این کتاب ژرفای بیشتری به دانسته‌های کنونی شما خواهد بخشید.

چیزهای فراوانی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. چیزهای زیادی نیز وجود دارد که شما باید دربارۀ خود و زندگی‌تان، آن‌ها را درک کنید. همۀ این‌ها خوب است؛ در حقیقت ورای خوب و فوق‌العاده است.

 ۲۰۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-78-6 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
قدرت چیست؟
قدرت احساسات
شرایط احساس
قدرت و خلقت
احساس، خلقت است
زندگی، شما را تعقیب میکند
کلیدهای قدرت
قدرت و پول
قدرت و ارتباطات
قدرت و تندرستی
قدرت و شما
قدرت و زندگی

راهنمای دانلود کتاب قدرت

برای دانلود کتاب قدرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت

نظرات کتاب قدرت

پرویز احمدی
۱۳۹۹/۱/۲۵
قانون جذب قانون عشق و احساسه ولی انیشتن میگه «عشق قلب رو پر میکنه ولی مغز رو خالی میکنه» دقیقا هم همینطوریه چون وقتی عاشق هستی فقط قلبت کار میکنه مغزت اصلا کار نمیکنه و قانون جذبم میگه تا میتونی به همه چی عشق بورز حالا خودتون فکر کنید وقتی یه نفر به همه چی چه خوب چه بد عشق بورزه واقعا دیوانه نیست؟؟ و وقتی هم که به همه چی عشق بورزی دیگه نمیتونی واقعیت زندگی رو ببینی و بدی‌های زندگی رو ببینی و اون وقت میشی یه ادم ساده‌ی احساساتی که این خیلی بده و باعث میشه از زندگی عقب بیوفتی، ادم باید دنبال حقیقت باشه چون نمیشه از حقیقت چشم پوشی کرد و بچسبی به خرافاتی مثل قانون جذب که میگه به هرچی عشق بورزی و احساسش کنی به خودت جذب میکنی مگه میشه همچین چیزی،
پوریا راد
۱۳۹۶/۸/۹
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز که برای این سایت زحمت می‌کشن. کتاب قدرت بسیار ارزشمند و نکته‌های آموزنده جالبی داست توصیه مکنم حتما این کتاب رو مطالعه کنید.... در صورت امکان از کتابهای استر هیکس در سایت قرار دهید. سپاس
علیرضا علی زاده
۱۳۹۵/۲/۲۶
با سلام و احترام. خواستم تشکری هم کرده باشم بابت قیمتهای منصفانه و همچنین قابلیتهای بسیار زیاد اپلیکیشن کتابراه که هم در کامپیوتر وهم گوشی وهم تبلت میشه ازش استفاده کرد و جای تقدیر و تشکر داره. امیدوارم در ادامه راه هم هم تنوع بیشتر و هم قیمت کمتر رو مدنظرقرار داده و در رقابت با سایر همکارانتون مثل الان اول باشید.
مشاهد همه نظرات (۱۲۹)