دانلود کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها

کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها از مجموعه قصه‌های خارق‌العاده و خواندنی برای بچه‌ها، با تصاویری جذاب داستان‌های مختلف و جالبی را از حیوانات به تصویر می‌کشد.

کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها (Stories for 5 year olds) برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب‌های داستان در زندگی کودک بسیار تاثیرگذار هستند و ذهن او را درگیر می‌کنند. کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها آموزه‌های تربیتی را با بیانی دلنشین و ساده به کودک انتقال می‌دهد. خردسالان به خوبی با این کتاب جذاب ارتباط برقرار می‌کنند و حتی اگر شما، مجال خواندن آن را برایشان نداشته باشید، از ورق زدن و مشاهدۀ تصاویر رنگی و زیبای این کتاب لذت می‌برند.

این کتاب 6 داستان مختلف همراه تصاویری دوست‌داشتنی دارد که برای کودکان سرگرم کننده و جالب است و در قالب داستان اهمیت همکاری با دیگران، مهربانی، پذیرش قوانین اجتماعی، نظم و ترتیب و… را می‌آموزد.

در بخشی از کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها می‌خوانیم:

مگ، موش کوچولو و دوست داشتنی بود که با مادرش، نزدیک یک جنگل بزرگ، زندگی می‌کرد. یک روز مگ از مادرش پرسید: «مامان امروز من میتوانم به جنگل بروم و در آن جا یک لانه بسازم؟» مادر مگ سر تکان داد و گفت: «تنهایی نمی‌توانی به جنگل بروی. من امروز خیلی کار دارم و نمی‌توانم برای ساختن لانه به تو کمک کنم. شاید فردا با هم به جنگل برویم و یک لانه بسازیم.» مگ کمی احساس ناامیدی کرد، اما به خانه همسایه‌شان رفت تا ببیند بهترین دوستش، میمی می‌آید تا با او بازی کند.

 ۴۹ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-7834-70-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بهترین لانه
دامن تانیا
چادر زدن
ماجراجویی نواه
کلایو مفید
چارلی و کلوچه‌ها

راهنمای دانلود کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها

برای دانلود کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه‌های 5 ساله‌ها