معرفی و دانلود کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها

عکس جلد کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها

کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها از مجموعه قصه‌های خارق‌العاده و خواندنی برای بچه‌ها، با تصاویری جذاب داستان‌های مختلف و جالبی را از حیوانات به تصویر می‌کشد.

کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها (Stories for 5 year olds) برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب‌های داستان در زندگی کودک بسیار تاثیرگذار هستند و ذهن او را درگیر می‌کنند. کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها آموزه‌های تربیتی را با بیانی دلنشین و ساده به کودک انتقال می‌دهد. خردسالان به خوبی با این کتاب جذاب ارتباط برقرار می‌کنند و حتی اگر شما، مجال خواندن آن را برایشان نداشته باشید، از ورق زدن و مشاهدۀ تصاویر رنگی و زیبای این کتاب لذت می‌برند.

این کتاب 6 داستان مختلف همراه تصاویری دوست‌داشتنی دارد که برای کودکان سرگرم کننده و جالب است و در قالب داستان اهمیت همکاری با دیگران، مهربانی، پذیرش قوانین اجتماعی، نظم و ترتیب و… را می‌آموزد.

در بخشی از کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها می‌خوانیم:

مگ، موش کوچولو و دوست داشتنی بود که با مادرش، نزدیک یک جنگل بزرگ، زندگی می‌کرد. یک روز مگ از مادرش پرسید: «مامان امروز من میتوانم به جنگل بروم و در آن جا یک لانه بسازم؟» مادر مگ سر تکان داد و گفت: «تنهایی نمی‌توانی به جنگل بروی. من امروز خیلی کار دارم و نمی‌توانم برای ساختن لانه به تو کمک کنم. شاید فردا با هم به جنگل برویم و یک لانه بسازیم.» مگ کمی احساس ناامیدی کرد، اما به خانه همسایه‌شان رفت تا ببیند بهترین دوستش، میمی می‌آید تا با او بازی کند.

فهرست مطالب کتاب

بهترین لانه
دامن تانیا
چادر زدن
ماجراجویی نواه
کلایو مفید
چارلی و کلوچه‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های 5 ساله‌ها
نویسنده
مترجمعطیه نیک آئین کوپائی
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۹
زبانفارسی
شابک978-964-7834-70-4
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های داستان برای کودکان

نظرات کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها

Elahe Mousavi
۱۴۰۰/۲/۲۵
قصه‌های قشنگی دارد
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها

برای دریافت کتاب قصه‌های 5 ساله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.