دانلود کتاب قهرمان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قهرمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قهرمان

کتاب قهرمان، درباره‌ قصه‌ایست که زندگى راندا برن و بسیاری افراد دیگر در طول تاریخ را دگرگون کرده است. این قصه، از آغاز زمان به شیوه‌هایى گوناگون در فرهنگ‌ها و کشورهاى گوناگون روایت شده، اما مضمون آن همواره یکى بوده است. داستان درباره‌ى قهرمانى‌ست که شجاعانه عازم سفرى بر روى این کره خاکی شده است.

منظره‌ى زمین بسیار دلپذیر و زیباست، دریاها، کوه‌ها، جنگل‌ها، سواحل، دشت‌ها، حیوانات، پرنده‌ها و غیره ... به این زیبایى طبیعى باید اضافه کنیم، تمامى شور و حالِ تجربیات آدم‌هایى را که ساکن این کره‌ى زیبا هستند. با وجود این، همان‌طور که قهرمان آن را کشف مى‌کند، زندگى بر روى زمین با چالش‌هایى بسیار همراه است. رشد، زحمت بسیار دارد، از کودکى تا بلوغ، جوانى، و پیرى. هیچکس نمى‌تواند از درد و رنج فیزیکى، غم، و سرانجام مرگ، بگریزد. البته، زندگى بر روى این کره‌ى خاکی با درد و لذت، غم و شادى، شکست و پیروزى همراه است، زیرا زندگى خاکى ما آدم‌ها بر تضادها و تقابل‌ها استوار است. هر چیزى ضدى دارد و با ضد خود شناخته مى‌شود.

مولانا مى‌گوید:

این جهان، خود حبس جان‌هاى شماست هین روید آن سو که صحراى شماست این جهان، محدود و آن خود، بى‌حد است نقش و صورت، پیش آن معنا، سَد است. آرى، آن‌سو را تو خود باید کشف کنى، و به امکانات بى‌حد خود دست یابى.

تنها با کامل کردن سفر قهرمان و فعلیت بخشیدن به امکانات بالقوه‌ى وجود خویش است که تو قهرمان قصه‌ى زندگى خویش مى‌شوى. آنگاه، هدفى والا در چشم‌انداز زندگى تو قرار مى‌گیرد و قلب تو را متوجه خود مى‌کند، کمک به کسانى که در راه سفر قهرمانى زندگى خویش تازه گام نهاده‌اند. تو با تمامى آنچه در راه سفر قهرمانى خویش در زندگى کشف کرده‌اى به کمک آن‌ها مى‌شتابى.

آدم‌هایى که قرار است در کتاب قهرمان با آن‌ها سفر کنى کسانى هستند که به راه سفر قهرمانِ زندگى خویش گام نهاده‌اند. آن‌ها از سراسر جهان گردهم آمده‌اند تا داستان زندگى خویش را بازگویند و تجربه‌هاى خویش را با تو سهیم شوند. آن‌ها مى‌کوشند تا تو را به سفرى دل‌انگیز و پُر هیجان ترغیب کنند: سفرِ قهرمان.

روندا برن (Rhonda ,Byrne) سفر معنوى خود را با فیلم راز آغاز کرده، فیلمى که مورد استقبال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار گرفت. به دنبال این فیلم، کتاب راز را منتشر کرد. کتابى که به 47 زبان زنده‌ى دنیا ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفت.

 ۲۲۴ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-118-152-8 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بخش نخست رؤیا
تو را به ماجرا فرا مى‌خواند
جواب رد دادن به نداى درون
یافتن رؤیاى خویش
سعادت خویش را دنبال کن
بخش دوم قهرمان
باور
چشم‌انداز
ذهن یک قهرمان
قلب یک قهرمان
شیوه‌ى قهرمان
تعهد
بخش سوم جستجو
هزار تو
نه‌گویان و حامیان
راه آزمون‌هاى سخت و معجزه‌ها
برترین آزمون
بخش چهارم پیروزى
پاداش
زندگىِ در خورِ زیستن
قهرمانِ درون تو

راهنمای دانلود کتاب قهرمان

برای دانلود کتاب قهرمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قهرمان

نظرات کتاب قهرمان

milad shahmohammadi
۱۳۹۶/۱۰/۲۰
مجموع کتابای راندا برن جز کتابای پرفروش حساب میشه که به اسم مجموعه راز حساب میشه. که میشه به ستایش. راز. قهرمان و قدرت اشاره کرد همه انها یه نقطه عطف خوبی دارند ولی همیشه سعی کنید موقع خریدن کتاب به مترجم اون کتاب دقت داشته باشین. این کتاب قهرمانی که نوشته شده ترجمه روان و جالبی داره که گویا کتاب فارسی هستش. پس پیشنهاد خوندن این کتاب رو توصیه میکنم
پوریا راد
۱۳۹۶/۷/۲۸
سلام ممنون از سایت خوب شما بسیار عاللللللللللی خواهشمندم از کتابهای استر هیکس مخصوصا از خدا بخواه. یا قانون جذب لطف کنید ممنون میشم سپاس
Mehdi Mehdipour
۱۳۹۹/۸/۲۹
کتاب خیلی خوبیه به شما انگیزه امید میده م از ناامیدی و تنبلی دورتون میکنه و کاری میکنه ک شما خودتون رو باور کنید وقدم به پیش بذارید خیلی کتاب خوبیه
مشاهد همه نظرات (۱۸)