دانلود کتاب قوانین ثروت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قوانین ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قوانین ثروت

کتاب قوانین ثروت اثر ریچارد تمپلر، تمرکز بر رفتار ثروتمندان دارد و در پی پاسخ دادن به این سوال‌هاست که اشخاص برای پول درآوردن چه کار می‌کنند؛ چگونه پول می‌سازند؛ چگونه پس از کسب درآمد، آن را حفظ می‌کنند؛ چگونه پول‌‌شان را خرج می‌کنند؛ چگونه پول‌شان را سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ چگونه از پول‌شان لذت می‌برند و چگونه پول‌شان را صرف اقدامات نوع‌دوستانه می‌کنند.

همه‌ی ما دوست داریم وضعیت مالی خوبی داشته باشیم و ثروتمند و پولدار باشیم. کسانی که قبلاً به ثروت رسیده‌اند ما را هیجان‌‌زده می‌کنند. آ‌ن‌ها چگونه به ثروت دست یافته‌اند؟ چگونه می‌توانیم ما هم پولدار شویم؟

حقیقت ساده این است که آنچه افراد ثروتمند می‌دانند ما نمی‌دانیم و کارهایی انجام می‌دهند که ما انجام نمی‌دهیم و ذهنیت خاص و اعمال و قوانین رفتاری خاصی را دنبال می‌کنند. این قوانین آن افراد را از سایرین جدا می‌کند که ریچارد تمپلر (Richard Templer) آن‌ها را در این کتاب، به‌صورت یک سیستم تبیین شده در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید.

در بخشی از کتاب قوانین ثروت (The rules of wealth) می‌خوانیم:

با داشتن ظاهری مانند ثروتمندان می‌توانید ثروتمند شوید.

یک بار آقایی را دیدم که جلوی تابلویی ایستاده بود و به چند اطلاعیه‌ی استخدام نگاه می‌کرد. او یک جفت کتانی کثیف و یک لباس بافتنی کلاه‌دار پوشیده بود، صورتش را اصلاح نکرده بود، و در‌حالی‌که دست‌هایش درون جیبش بود خیلی شل و ول و بی‌حال ایستاده بود. به‌نظر می‌رسید با همین سر و وضع می‌خواهد برای یک مصاحبه‌ی کاری برود که بی‌شک آن فرصت را از دست می‌داد. سپس می‌خواست ادعا کند که این منصفانه نیست، هیچ‌کس به او یک فرصت نمی‌دهد، زندگی خیلی بی‌ارزش است.

من مصاحبه‌های کاری زیادی انجام داده‌ام و کمتر پیش آمده است تحت تأثیر طرز لباس پوشیدن افراد شرکت‌کننده قرار گرفته باشم. تلاش نکردن برای حفظ ظاهر همیشه برایم تعجب‌برانگیز بوده است، همان‌گونه که تحقیق نکردن و علاقه نداشتن نیز برایم این‌گونه است. از آ‌ن‌ها می‌پرسیدم: «چرا می‌خواهید برای این شرکت کار کنید؟» می‌گفتند: «نمی‌دانم.» می‌پرسیدم: «ما در این شرکت چه کاری انجام می‌دهیم؟» می‌گفتند: «نمی‌دانم.»

قصد ندارم خیلی روی ظاهر فرد حساسیت نشان دهم؛ اما متوجه شده‌ام که تلاش نکردن با موفق نشدن ارتباط مستقیم دارد. افراد فقیر، فقیر به‌نظر می‌رسند. البته نه به این خاطر که مجبورند این‌گونه باشند. آن‌ها لباس‌هایی می‌پوشند که آ‌ن‌ها را انگشت‌نما می‌کند. اگر لباس‌هایشان را عوض کنند، حتماً شرایطشان نیز عوض خواهد شد چرا که دیگران عکس‌العمل متفاوتی به آ‌ن‌ها نشان خواهند داد. ما از نسل گوریل‌ها و شمپانزه‌ها خیلی دور نیستیم و همان طور که می‌دانید انسان‌نماها بیشتر به‌واسطه‌ی ظاهر و طرز راه رفتنشان با هم مرتبط‌اند. همیشه با افرادی که ضعیف و نیازمند به‌نظر می‌رسند همین‌گونه برخورد می‌شود. افراد قدرتمند، با غرور راه می‌روند و کاملاً مصمم و بااعتماد‌به‌نفس به‌نظر می‌رسند. حرفم این است که لازم است قوی و مطمئن به‌نظر بیایید. همه‌ی ما باید قوی و مطمئن به‌نظر بیاییم.

لازم است قوی و مطمئن به‌نظر بیایید. ممکن است بپرسید چگونه می‌توانیم طوری لباس بپوشیم که ثروتمند به‌نظر برسیم؟ پول آن را از کجا بیاوریم؟ انتظار سؤال‌های بهتری داشتم. قدری متفاوت فکر کنید. شمپانزه‌ها و گوریل‌ها بدون لباس این کار را انجام می‌دهند. منظور من، بیشتر طرز راه رفتن شماست نه طرز لباس پوشیدنتان. تصویری که در کل از خود ارائه می‌دهید اهمیت دارد.

اما این بدین معنا نیست که نامناسب و بد لباس بپوشید؛ همه می‌توانند بهتر و شیک‌تر لباس بپوشند. شما می‌توانید یک دست لباس مناسب قرض بگیرید یا یک دست کت‌و‌شلوار خوب اما ارزان خریداری کنید (اگر واقعاً پول یک دست کت‌و‌شلوار ندارید لازم نیست کل مبلغ آن را بپردازید، می‌توانید با کارت اعتباری خرید کنید!). برای اولین مصاحبه‌ی کاری‌ام در یک رستوران از یک نمایشگاه خیریه یک دست کت‌و‌شلوار عالی که دو جیب زیبا در قسمت سینه داشت و یقه‌های آن پهن و از جنس ساتن بود خریدم. ساعت‌ها تلاش کردم تا بالاخره ظاهرم آراسته شد. برای اولین بار بیشتر شبیه هنرپیشه‌ها شده بودم تا یک کارگر رستوران. فکر می‌کنم تأثیر زیادی روی صاحب رستوران گذاشتم. البته من خیلی تند رفته بودم و بعداً مجبور شدم یک دست کت‌و‌شلوار مشکی معمولی بخرم، اما در نظر همکارانم همیشه به‌عنوان یک فرد شیک‌پوش و برجسته شناخته شدم، نه یک ژنده‌پوش. با این‌که برای کارگری در آن رستوران کلاس بالا همه‌ی ویژگی‌های لازم را نداشتم، با استخدام من موافقت شد. مطمئن باشید که این مورد حتماً مثمرثمر است. مانند پولدارها لباس بپوشید تا مردم فکر کنند شما واقعاً پولدار هستید و با شما همان‌گونه برخورد کنند. در مورد سبک‌ها و رده‌های لباس پوشیدن و شیک‌پوشی بیشتر بدانید؛ در مورد لباس پوشیدن افراد ثروتمند بیشتر بدانید. اگر مانند افراد فقیر لباس بپوشید، به‌طور حتم مانند فقرا با شما برخورد خواهد شد. هر کاری انجام می‌دهید، فقط از جواهرات درشت و پر زرق و برق استفاده نکنید. بله، ستاره‌های ثروتمند موسیقی ممکن است بتوانند این کار را بکنند؛ اما شما نمی‌توانید. من هم نمی‌توانم. وقار و شیک‌پوشی، باید هدف ما باشد. مانند پولدارها لباس بپوشید. به کیفیت فکر کنید. لباس‌های اتودار بپوشید. سر و صورت‌تان را اصلاح کنید. ناخن‌هایتان تمیز باشد. مطمئنم که منظورم را متوجه شدید.

 ۳۲۰ صفحه، ۸۱۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-516-6 

چاپ ۱۳۹۲: ۲۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: فکر کردن مانند پولدارها
بخش دوم: پولدار شدن
بخش سوم: ثروتمندتر شدن
بخش چهارم: پولدار ماندن
بخش پنجم: تقسیم ثروتتان با دیگران

 

راهنمای دانلود کتاب قوانین ثروت

برای دانلود کتاب قوانین ثروت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قوانین ثروت

نظرات کتاب قوانین ثروت

بیتا شهبازیان
۱۳۹۸/۶/۸
کتابی بسیار عالی با متنی روان هستش که آدم رو مشتاق میکنه برای ادامه دادن کتاب من همیشه دوست داشتم پولدار بشم ولی هیچوقت دوست نداشتم مطالب در مورد ثروت بخونم چون فکر میکردم خیلی موضوع خشکی هست اما این کتاب با روان نویسیش باعث میشه ادامه بدیم و از خوندنش لذت ببریم علاوه بر کسب دانش ☺️👌
محمد نعیم احمدخیل
۱۳۹۸/۹/۲۰
کتاب فوقعاده‌ای است من یک عادت داشتم که همیشه درباره‌ی برنامه هایم با مردم حرف میزدم در کتاب نوشته بود برنامه هایتان را مخفی نگهدارید من اعتقادی به حسادت نداشتم ولی الان نوشته بود بله ممکنه حسادت کنن یا سنگ بیندازن جلوی پات
تشکر زیاد ممنون از کتاب راه
طاها محمودی
۱۳۹۷/۱۱/۹
فوق العاده بود. اندازه یک دوره مطالب مفید وکلیدی یادگرفتن. ممنون ازکتابراه
مشاهد همه نظرات (۲۰)