دانلود کتاب قوانین روابط موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قوانین روابط موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قوانین روابط موفق

کتاب قوانین روابط موفق نوشتۀ باربارا دی آنجلیس، به شما آموزش نمی‌دهد که چگونه یک مرد را به چنگ بیاورید، بلکه به شما می‌آموزد که چگونه مرد خود را بیابید و رابطۀ عاشقانه‌ای ایجاد کنید که برای همیشه تداوم داشته باشد.

بسیاری از ما روابط خود را بر مبنای قوانین نانوشته‌ای بنا می‌کنیم که از سال‌های دوری برخاسته‌اند که در آن زنان و مردان از حقوق مساوی، فرصت‌ها و جایگاه‌های برابر برخوردار نبوده‌اند و زنان برای حفظ بقای جسمانی خود نیز به حضور یک مرد در زندگی وابسته بودند. پیروی از این قوانین یکی از علل شکست ما در روابط‌مان می‌باشد. در کتاب قوانین روابط موفق (The Real Rules) شما را با قوانین واقعی و اصولی در روابط سالم از نظر دکتر باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) آشنا خواهیم کرد که پیروی از آنان به شما در داشتن روابط موفق و یافتن شریک زندگی مناسب بسیار کمک خواهد کرد.

باربارا دی آنجلیس در این کتاب به شما خواهد آموخت:

- چگونه مردی برای خود بیابید که شما را برای آن چه هستید دوست داشته باشد؟
- چگونه زندگی خود را با قوانین خراب نکنیم؟
- شش ویژگی مهم شخصیتی که می‌بایست در شوهر آینده‌ی خود به دنبال آن باشید.
- مردها به راستی از زن‌ها چه می‌خواهند؟
- چه وقت می‌توانید از مردی انتظار تعهد بیشتر و جدی‌تری را داشته باشید؟
- شما استحقاق آن را دارید که ازدواجی خوب و زندگی موفقی داشته باشید.
- چگونه از مرد نامناسب پرهیز کنیم؟
- چگونه شوهر ایده آل را به سمت خود جذب کنیم؟
- آیا آنان که شما را نصیحت می‌کنند، خود، ازدواج و زندگی موفقی دارند؟
- نصیحت فقط به اندازه‌ی «نصیحت گر» ارزش دارد.
- آیا وقت آن نرسیده است به کسی گوش کنیم که خودش راه درست را پیموده باشد؟

در بخشی از کتاب قوانین روابط موفق می‌خوانیم:

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که در شروع روابط‌تان با مردها دارید چیست؟ پاسخ: «این که چگونه قبل از آشنایی جدی با او، بفهمید آیا به دردتان می‌خورد یا نه؟» چند بار اتفاق افتاده که با پسر یا مردی آشنا شوید یا حتی به لحاظ جسمانی با او صمیمی گردید و سپس شش یا نه ماه بعد دریابید که به هیچ وجه مرد مناسبی برای زندگی با شما نیست؟ مردی که حتی از او خوش‌تان نیامده و احترام زیادی برای او قائل نبوده‌اید!؟

بزرگ‌ترین فایده‌ی استفاده از قوانین واقعی آن است که هر بار از آن‌ها استفاده می‌کنید مردان مشکل ساز و نامناسب به شیوه‌ای اتوماتیک و خودکار از زندگی‌تان می‌شوند یا این که خودشان با پای خودشان بیرون می‌روند. چرا؟ چون قوانین واقعی مردان نامناسب را ناراحت می‌کند و دست آن‌ها را رو می‌نماید!!

در واقع قوانین واقعی دستگاه ردیاب بسیار دقیق برای شناسایی و ردیابی مردان سالم و مناسب است. مردانی که برای ازدواج و زندگی با شما مناسب‌اند. از قوانین واقعی خوششان می‌آید و دوست دارند که با این قوانین بازی کنند. مردانی که عادت‌های ارتباطی و عشقی ضعیف و ناسالمی دارند از این قوانین خوششان نمی‌آید و اعتراض خواهند کرد!

 ۲۴۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-140-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۳۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: قوانین واقعى کدام ‏اند و چرا به آن‏ ها نیاز داریم
قوانین واقعى کدام ‏اند؟
چهار قانون عشق
چگونه با تکیه بر قوانین قدیمى، زندگى عشقى خود را خراب مى‏ کنیم؟
مى ‏خواهید چگونه زنى باشید؟
قوانین قدیمى، دشمن اعتماد به نفس و خودباورى شما
بخش دوم: به منظور یافتن همسر مناسب چه قوانینى را باید در نظر داشته باشیم؟
بخش سوم: براى برقرارى ارتباط درست چه قوانینى را باید در نظر داشته باشیم؟
بخش چهارم: قوانین واقعى در روابط جنسى کدام ‏اند؟
بخش پنجم: قوانین واقعى تعهد و پایبندى کدام ‏اند؟
بخش ششم: چگونه با قوانین واقعى زندگى کنیم؟
قوانین واقعى در مورد زندگى
سخن پایانى

راهنمای دانلود کتاب قوانین روابط موفق

برای دانلود کتاب قوانین روابط موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قوانین روابط موفق

نظرات کتاب قوانین روابط موفق

Mahsa Mahsa
۱۳۹۶/۱۱/۴
کتاب خوب مفید و بسیار کاربردی بود.. و بسیار ارزش خواندن داشت.. ولی در حیطه روانشناسی هیچ قانون صد درصدی وجود ندارد که مثلا بگوییم این قوانین شامل تمام مردها و زنها بدون استثنا میشود و در مورد همه صدق میکند.. کما اینکه بسیار ساهد روابط موفق دخترانی هستیم که هنوز قوانین قدیمی را احرا میکنند و بسیار و از ما جلوتر موفقتر هستند.. در چنین جامعه‌ای متفاوت بودن و زن بودن بسیار بسیار سخت است کمااینکه در جوامع آمریکایی بسیار آسان و پر بازده میباشد چون بستر فرهنگی فراهم است.. ٢٥ ساله دانشجوی روانشناسی.. با تشکر از برنامه بسیار خوب و کاربردی و قیمت مناسبتان❤️
farnusha brf
۱۳۹۷/۸/۴
آنچه در خانه، مدرسه و دانشگاه در مورد روابط ما یاد ندادند.. کتاب قوانین روابط به قدری برای من و دوستم تأثیرگذار بود که به همه‌ی خانم‌هایی که از قوانین قدیمی خسته شده بودند یا به دنبال فردی مناسب برای رابطه بودند پیشنهاد کردیم، من به عنوان یک مترجم از مترجم این کتاب جناب هادی ابراهیمی قدردانی کرده و علاوه بر خود کتاب و رهنمود‌های آن، بسیار این ترجمه رو دوست داشتم. بادا که همیشه بهتر از دیروزمان باشیم. 🌱
sin sad
۱۳۹۶/۸/۱۵
با درود و سپاس
با جرأت میتونم بگم موثرترین کتابی بود که در حیطه روابط با دیگران خوندم... حاوی ۲۵ قانون مفید و موثر جهت دستیابی به ازدواجی موفق! پیشنهاد میکنم بیش از یکبار خونده شه تا ملکه ذهنمون بشه جهت تغییر و ایجاد رفتار درست...
سپاس از نویسنده، مترجم و کتابراه
مشاهد همه نظرات (۴۰)