معرفی و دانلود کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

عکس جلد کتاب قورباغه‌ات را قورت بده
قیمت:
۱۵۰۰۰ ۷,۵۰۰ تومان ۵۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

طفره رفتن از انجام کارها و وظایفتان کافی‌ست! مدیریت زمان خود را به دست بگیرید و با برنامه‌ریزی مناسب به سمت موفقیت پیش بروید! کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، اثر برایان تریسی که از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی به‌شمار می‌رود، شامل توصیه‌های عملی بسیاری است که به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید.

درباره‌ی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

بسیاری از اوقات بزرگ‌ترین مانعی که بر سر راه رسیدن به اهدافمان قرار دارد، تعلل و سستی در انجام کاری‌ست که می‌دانیم شرط رسیدن به موفقیت است. برایان تریسی (Brian Tracy) با بیان این حقیقت در کتاب قورباغه‌ات را قورت بده (Eat That Frog)، مخاطبانش را با یکی از بزرگ‌ترین مشکلات موجود در زندگی شخصی و حرفه‌ای افراد آشنا می‌کند و سپس، راهکارهایی مفید برای گذر از این مانع را در اختیار آنان قرار می‌دهد. برایان تریسی بهترین ایده‌ها و بینش‌های مدیریت زمان را در قالب بیست‌ویک مرحله‌ی عملی و زودبازده ترکیب کرده است. هر فصل از کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، تمرینات خاصی را در بر دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و مسیر زندگی خود را چند گام به موفقیت نزدیک‌تر سازید. پس بی‌معطلی به این توصیه‌های تریسی عمل کنید تا نتایج آن را به چشم خود ببینید.

برایان تریسی در کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، به شما نشان می‌دهد که چطور در حرفه‌تان سریع‌تر پیشرفت کنید. صفحاتی که در پیش رو دارید، شامل بیست‌ویک اصل هستند که در مجموع، قدرتمند‌ترین اصولی به‌شمار می‌روند که تریسی تاکنون در زمینه‌ی بهبود کارایی فردی کشف کرده است. روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که در این کتاب ارائه می‌شوند، کاربردی و اثبات‌شده هستند و خیلی زود به نتیجه می‌رسند. برایان تریسی برای صرفه‌جویی در وقت تک‌تک مخاطبانش، از ارائه‌ی توضیحات گوناگون در باب علل روان‌شناختی و عاطفی تنبلی و ضعف در مدیریت زمان، خودداری کرده است. در کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، از مقدمه‌چینی‌های طولانی در مورد مباحث نظری و اصول و روش تحقیق خبری نیست. آنچه در اینجا خواهید آموخت، تکنیک‌های مشخصی هستند که می‌توانید بلافاصله آن‌ها را به‌کار بگیرید تا در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود، به نتایج بهتر و همچنین سریع‌تری دست پیدا کنید.

هر ایده‌ای که برایان تریسی در کتاب قورباغه‌ات را قورت بده عنوان می‌کند، بر بالا بردن سطح کلی بهره‌وری، عملکرد و بازدهی کاری شما متمرکز شده تا ارزش و اعتبارتان را در هر زمینه و حیطه‌ای از زندگی خود که مایل هستید، بیشتر کند. شما می‌توانید فراتر از حوزه‌ی کاری و حرفه‌ای، بسیاری از این ایده‌ها را در زندگی خصوصی خود نیز به کار بگیرید. هر کدام از روش‌ها و تکنیک‌های بیست‌ویک‌گانه‌ی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، به‌خودی‌خود کامل بوده و همگی برای رسیدن به موفقیت ضروری هستند. هر کدام از استراتژی‌های پیشنهادی برایان تریسی، ممکن است در یک موقعیت خاص مؤثر باشد؛ اما برای موقعیت‌های متفاوت می‌توان دیگر استراتژی‌ها را به‌کار گرفت. روی‌هم‌رفته، بیست‌ویک ایده‌ی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، مانند غذاهای متنوعی هستند که می‌توان آن‌ها را در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط کنونی برای شما دارند، به‌طور دل‌خواه مورد استفاده قرار داد.

کلید موفقیت، عمل کردن است. این همان نکته‌ی مهمی‌ست که با فهم آن، می‌توان از راهکارهای برایان تریسی در کتاب قورباغه‌ات را قورت بده بهره برد. اصولی که او مطرح می‌کند روند دست‌یابی به نتایج دل‌خواه را سرعت می‌بخشند و در عین حال، به شما قابلیت پیش‌بینی مراحل مختلف کار را می‌دهند. هرقدر سریع‌تر اصول این کتاب را یاد بگیرید و آن‌ها را به‌کار بگیرید، مطمئناً به همان نسبت، در حرفه‌ی خود نیز سریع‌تر پیشرفت خواهید کرد. کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، نوشته‌ی برایان تریسی را انتشارات شادن پژواک با ترجمه‌ی فریبا سبز چمنی منتشر کرده است.

افتخارات کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

  • از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سرتاسر جهان
  • فروش بالغ بر سه میلیون نسخه در کشورهای مختلف

نکوداشت‌های کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

  • کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، تأثیر شگرفی بر کارهای روزانه‌ی شما و نتایجی که کسب می‌کنید خواهد گذاشت. این کتاب برنامه‌ی کاری شما را به چالش می‌کشد، دستورالعملی شخصی و ثمربخش برای رسیدن به موفقیت را در اختیارتان قرار می‌دهد و مستقیماً ریشه‌های تعلل و سستی در انجام کارها را نشانه می‌گیرد. (نشریه‌ی Micro Business Hub)
  • اگر مشکل همیشگی زندگی‌تان تعلل کردن است، کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، حاوی مجموعه‌ای از تاکتیک‌های مفید برای شماست. علت تعلل و سستی در انجام کارها برای هر شخص متفاوت است؛ اما تاکتیک‌های برایان تریسی در این کتاب، طیف گسترده‌ای از این دلایل را پوشش می‌دهند. (The Simple Dollar)
  • کتاب قورباغه‌ات را قورت بده یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های من در عرصه‌ی خودیاری است. تقریباً در ژانویه‌ی هر سال این کتاب را می‌خوانم تا اصول و برنامه‌‌هایی که قصد دارم در سال جدید پیگیرشان باشم را مرور کنم. هر بار که این کتاب را می‌خوانم، نکات جدیدی از آن می‌آموزم. (لیز گوستر)
  • هر کسی قورباغه‌ای دارد که خوردن آن، بهترین راه برای متوقف کردن تعلل و سستی است. تعلل، قاتل زمان است و برایان تریسی برای گذر کردن و پیروز شدن بر این قورباغه، روش‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز را در اختیار دارد. (Peanut Press)

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده برای چه کسانی مناسب است؟

اگر قصد دارید در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود، تعلل که بزرگ‌ترین دشمن زمان شماست را شکست بدهید، کتاب قورباغه‌ات را قورت بده، اثر برایان تریسی (استاد مبارزه با تعلل و رسیدن به موفقیت) را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب قورباغه‌ات را قورت بده می‌خوانیم

سخت‌ترین مرحله از انجام هر کار مهمی، اولین مرحله، یعنی شروع کردن آن است. وقتی انجام یک کار مهم را واقعاً آغاز می‌کنید، به‌طور طبیعی انگیزه پیدا می‌کنید تا آن را ادامه دهید. قسمتی از ذهن شما همیشه عاشق این است که سرگرم کارهای مهمی باشد که واقعاً می‌توانند در زندگی شما تحول ایجاد کنند. وظیفه شما این است که این قسمت از ذهن خود را دائماً تغذیه کنید. حتی فکر کردن به شروع و انجام یک کار کلیدی انگیزه شما را بالا می‌برد و کمک می‌کند تا بر تنبلی خود غلبه کنید. واقعیت این است که مدت زمان لازم برای انجام یک کار مهم در اغلب موارد، معادل مدت زمانی است که برای انجام یک کار کم‌اهمیت لازم است. تفاوت در این است که شما با اتمام کاری ارزشمند و قابل توجه، به‌طور فوق‌العاده‌ای احساس خرسندی و غرور می‌کنید، حال آنکه با صرف همان میزان وقت و انرژی در انجام کاری کم‌ارزش، یا احساس خرسندی نخواهید کرد و یا میزان آن بسیار اندک خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

قورباغه‌ات را قورت بده
21 روش عالی برای مبارزه با تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر
مقدمه
فصل اول: سفره را بچینید
فصل دوم: برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی کنید
فصل سوم: قانون 20/80 را در همه امور به کار بگیرید، می‌باشد
فصل چهارم: پیامد کارها را درنظر داشته باشید
فصل پنجم: روش الف ب پ ت ث را همیشه به کار بگیرید
فصل ششم: روی وظایف اصلی تمرکز کنید
فصل هفتم: به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید
فصل هشتم: پیش از شروع، مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید
فصل نهم: همیشه مشق‌تان را بنویسید
فصل دهم: استعدادهای منحصر‌به‌فرد خود را تقویت کنید
فصل یازدهم: محدودیت‌های کلیدی خود را مشخص کنید
فصل دوازدهم: همیشه یک بشکه یک بشکه جلو بروید
فصل سیزدهم: خودتان را تحت فشار بگذارید
فصل چهاردهم: قدرت‌های فردی خود را به حداکثر برسانید
فصل پانزدهم: خودتان را به فعالیت ترغیب کنید
فصل شانزدهم: تنبلی سازنده را تمرین کنید
فصل هفدهم: سخت‌ترین کارها را اول انجام دهید
فصل هجدهم: کار را به قسمت‌های کوچک تر تقسیم کنید
فصل نوزدهم: وقت بیشتری ایجاد کنید
فصل بیستم: در انجام کار احساس اضطرار بوجود آورید
فصل بیست ویکم: هربار یک کار مهم انجام دهید
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قورباغه‌ات را قورت بده
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات101
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ۷,۵۰۰ ت ۵۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

حانیه رنجبر
۱۴۰۲/۱۱/۱۴
این کتاب با عنوان قورباغه ات را قورت بده ۲۱گام برای غلبه بر تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر و نتایج بهتر را توضیح داده است.
در ابتدای هر فصل جمله‌ای از بزرگان و افراد موفق گفته است و بعد با توجه به عنوان هر فصل شروع به توضیحات می‌دهد و برای بیان روشن‌تر آنرا به نحوه‌ی قورت دادن قورباغه و
تشبیه می‌کند در آخر هر فصل برای هر مبحثی تمرینی می‌دهد تا بتوانیم مضمون کتاب را عمیقا درک کنیم و در زندگی و کار آن‌ها را پیاده کنیم.
به طور خلاصه این کتاب بیان می‌کند در ابتدای روز زشت‌ترین و بزرگ‌ترین قورباغه را قورت دهیم برای انجام این کار قورباغه را لقمه لقمه قورت دهید برای بهره وری کارهایتان خودتان را مشغول خوردن غورباقه‌های کوچک نکنید یعنی کارهای بیهوده نکنید از قانون ۸۰/۲۰ استفاده کنید تا بهروری کارتان افزایش یابد.
مهشید رحیمی
۱۴۰۳/۱/۱۱
در ابتدای هر فصل جمله ای از بزرگان و افراد موفق گفته است و بعد با توجه به عنوان هر فصل شروع به توضیحات میدهد و برای بیان روشن تر آنرا به نحوه ی قورت دادن قورباغه و تشبیه میکند در آخر هر فصل برای هر مبحثی تمرینی میدهد تا بتوانیم مضمون کتاب را عمیقا درک کنیم و در زندگی و کار آن ها را پیاده کنیم. به و طور خلاصه این کتاب بیان میکند در ابتدای روز زشت ترین بزرگترین قورباغه را قورت دهیم برای انجام این کار قورباغه را لقمه لقمه قورت دهید برای بهره وری کارهایتان خودتان را مشغول خوردن غورباقه های کوچک نکنید یعنی کارهای بیهوده نکنید از قانون ۸۰/۲۰استفاده کنید تا بهروری کارتان افزایش یابد.
سمی ابراهیمی
۱۳۹۷/۷/۲۹
بسیار کاربردی برای اشخاصی که میخوان روشهایی برای پیشرفت کار و زندگی شخصیشون یاد بگیرند.
پیشنهاد میکنم کتاب رو حتما بخونید. کتاب کوتاهی هست ولی مطالب بسیار مفید و کلیدی داره. اگر کسی به راهکارهاش عمل کنه مطمینا پیشرفت خواهد کرد.
I
۱۴۰۰/۱/۵
این کتاب رو حدود ۱۵ سال پیش استادم در دانشگاه در کلاس معرفی کردند. بی نظیره‌. هر کس باید یکبار قبل از بیست سالگی این کتاب رو بخونه. مدیریت زمان رو بهتون آموزش میده. و با زبانی ساده هلتون میده که حرکت کنید. سالهاست که زمانهایی که کارهام خیلی زیاده مجددا یه ورق کتاب رو میزنم.
‌و بعد از اون میبینم که کارهام رو غلتکه.
محمد هادی صفایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
سلام من این کتاب رو خواندم ۲۱ روش برای غلبه بر تنبلی داره. آقای بریان ترسی خیلی ساده و جا افتاده توضیح دادند و خیلی راحت میشه درکش کرد. اما نه با یک بار خواندن!، این کتاب بیشتر عملی است که باید انجامش بدهی تا ملکه ذهنت بشه و برای رشد فردی خیلی عالیه فقط تنها ایرادی که دارد غلط املایی زیاد داره
asra nazemi
۱۳۹۷/۹/۲۰
به توصیه استاد عزیزم قسمتهایی از کتاب رو خوندم هنوز تمومش نکردم ولی فوق العاده ست مهم قدم اول هست اون شروع و حرکت. اگه یه موفقیت حتی کوچیک رو بدست بیاریم موفق شدن تبدیل به عادت میشه. توصیه میکنم بخونید.
مهسا فیروز
۱۳۹۷/۶/۱
این کتاب خیلی معروف شده ولی من سوالم از دوستانی که خوندنش اینه که آیا واقعا تغییری تو زندگی شما ایجاد کرده!؟ به نظر من رسالت این مدل کتابها اون مقدار تغییریه ک واقعا بوجود میارن من بخش‌های اول این کتاب رو مطالعه کردمو مرحله به مرحله پیش میرفتم ولی نتونست تغییرات دائمی رو توی من بوجود بیاره.
علیرضا کاظمی دونیق
۱۴۰۱/۲/۱۱
سلام به دوستان علاقه مند به کتاب.
۲۱ روش در این کتاب آقای برایان تریسی بی نظیر هست و تاثیر فوق العاده‌ای روی زندگی اشخاصی که به دنبال موفقیت هستند می‌گذارد. توصیه اکید میکنم چند بار بخوانید چون خود من هنوز بعد از ۶ بار خوندن خسته نشدم.
سپاس
رومینا یزدانی
۱۴۰۲/۶/۲۰
کتاب خیلی خوبیه و به عنوان کسی که کاملا کتابو خونده و از ترفنداش داره استفاده می‌کنه میگم که توی انتخاب این کتاب به هیچ عنوان شک نکنید!
مخصوصا ترفند A_B_C و اولویت بندی کارای روزانه به شدت واسه من مؤثر بود... پیشنهاد میکنم
Javad
۱۴۰۱/۹/۲۰
خیلی خوب بود هر چی کتاب رفت جلوتر بیشتر باهاش ارتباط گرفتم به نظرم اگه میخواهید درک عمیق تری از کتاب داشته باشید مسئله‌های پرداخته شده در کتاب رو با مثال‌های زندگی خودتون ارتباط بدید اون موقع است که می‌فهمید خیلی هم بعضی از کاراتون درست نبوده
حسن میرباقری
۱۳۹۷/۵/۱۵
قدرت یک خودکار از هزاران مهندس بیشتر است الزاما برنامه‌های خود را بنویسید و حتما عمل کنید توصیه میکنم قبلش کتاب قدرت عادت از چارلز داهینگ مطالعه شود
علی صالحی
۱۴۰۲/۸/۳
جمله به جمله این کتاب میتونه افراد رو راهنمایی کنه و باعث پیشرفت و ترقی اونها بشه به شرطی که بخوان به این حرفهای زیبا عمل کنند. راهکار‌های بسیار مفیدی اشاره شده که میتونه بازده فردی رو چند برابر کنه. با تشکر از کتابراه
رضا عباس زاده
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
کتاب خوب و بسیار مفید بوده ولی خواننده بودن کافی نیست و انتظار اینکه یک بار عمل کنیم نتیجه بگیریم دور از منطق هست باید همواره همه موارد رو رعایت کنیم تا نتیجه اشو ببینیم
ف.م
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
کتابی بسیار کاربردیه با نکاتی که با بیانی همه فهم ارایه شده برای کسانی که میخوان کار مهمی انجام بدن و نیاز به برنامه ریزی دارن خوندنش رو توصیه میکنم
زری نخعی
۱۴۰۱/۴/۲
به همه توصیه میکنم که بخونن هنوز شیوه‌های گفته شده در کتاب را انجام میدم بعضی کارها هست که اصلا دوست ندارم انجام بدم ولی غورباقه را باید قورت داد
مشاهده همه نظرات 136

راهنمای مطالعه کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

برای دریافت کتاب قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.