معرفی و دانلود کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

عکس جلد کتاب قورباغه‌ات را قورت بده
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی، شامل توصیه‌های عملی بسیاری است که به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید.

برایان تریسی بهترین ایده‌ها و بینش‌های مدیریت زمان را با هم در 21 مرحله‌ی عملی و سریع ترکیب کرده است. هر فصل کتاب قورباغه‌ات را قورت بده (Eat That Frog) شامل تمرینات خاصی است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا توصیه‌های تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن‌ها را به چشم خود ببینید.

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده به شما نشان می‌دهد چطور در حرفه‌تان سریع‌تر پیش بروید. این صفحات که در پیش رو دارید شامل بیست و یک اصل است که در مجموع قدرتمند‌ترین اصولی است که برایان تریسی (Brian Tracy) تا کنون در زمینه کارایی فردی کشف کرده است.

روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که ارائه می‌شوند کاربردی، اثبات شده و سریع‌العمل هستند. برای صرفه‌جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی و عاطفی درمورد تنبلی و ضعف در مدیریت زمان خودداری شده است. در اینجا از مقدمه‌چینی‌های طولانی در مورد مباحث نظری و اصول و روش تحقیق خبری نیست. آنچه در اینجا خواهید آموخت اعمال مشخصی هستند که می‌توانید آن‌ها را بلافاصله به کار بگیرید تا در کار خود به نتایج بهتر و سریع‌تر دست پیدا کنید.

هر ایده‌ای که در این کتاب عنوان می‌شود روی بالا بردن سطح کلی بهره‌وری، عملکرد و بازده کاری شما متمرکز شده است تا ارزش و اعتبار شما را در هر کاری که می‌کنید بیشتر کند. شما می‌توانید بسیاری از این ایده‌ها را در زندگی خصوصی خود نیز به کار بگیرید.

هر کدام از این روش‌ها و تکنیک‌های بیست و یک گانه به خودی خود کامل بوده و همگی ضروری هستند. یک استراتژی ممکن است در یک موقعیت موثر باشد و استراتژی دیگر را می‌توان برای کار دیگری استفاده کرد. روی هم رفته این ایده‌های بیست و یک گانه درمورد کارایی فردی مثل غذاهای متنوعی هستند که می‌توان آن‌ها را در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط کنونی برای شما دارد به طور دلخواه مورد استفاده قرار داد.

کلید موفقیت عمل کردن است. این اصول برای بوجود آوردن سرعت و قابلیت پیش‌بینی در عملکرد‌ها و نتایج به کار پرفته می‌شوند. هرچقدر سریع‌تر آن‌ها را یاد بگیرید و به کار ببندید مطمئنا در حرفه خود سریع‌تر پیشرفت خواهید کرد.

در بخشی از کتاب قورباغه‌ات را قورت بده می‌خوانیم:

سخت‌ترین مرحله از انجام هر کار مهمی اولین مرحله یعنی شروع کردن آن است. وقتی انجام یک کار مهم را واقعا آغاز می‌کنید، به طور طبیعی انگیزه پیدا می‌کنید تا آن را ادامه دهید. قسمتی از ذهن شما همیشه عاشق این است که سرگرم کارهای مهمی باشد که واقعا می‌توانند در زندگی شما تحول ایجاد کنند. وظیفه شما این است که این قسمت از ذهن خود را دائما تغذیه کنید. حتی فکر کردن به شروع و انجام یک کار کلیدی انگیزه شما را بالا می‌برد و کمک می‌کند تا بر تنبلی خود غلبه کنید. واقعیت این است که مدت زمان لازم برای انجام یک کار مهم در اغلب موارد معادل مدت زمانی است که برای انجام یک کار کم اهمیت لازم است. تفاوت در این است که شما با اتمام کاری ارزشمند و قابل توجه به طور فوق‌العاده‌ای احساس خرسندی و غرور می‌کنید، حال آنکه با صرف همان میزان وقت و انرژی در انجام کاری کم‌ارزش یا احساس خرسندی نخواهید کرد و یا میزان آن بسیار اندک خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

قورباغه‌ات را قورت بده
21 روش عالی برای مبارزه با تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر
مقدمه
فصل اول: سفره را بچینید
فصل دوم: برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی کنید
فصل سوم: قانون 20/80 را در همه امور به کار بگیرید، می‌باشد
فصل چهارم: پیامد کارها را درنظر داشته باشید
فصل پنجم: روش الف ب پ ت ث را همیشه به کار بگیرید
فصل ششم: روی وظایف اصلی تمرکز کنید
فصل هفتم: به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید
فصل هشتم: پیش از شروع، مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید
فصل نهم: همیشه مشق‌تان را بنویسید
فصل دهم: استعدادهای منحصر‌به‌فرد خود را تقویت کنید
فصل یازدهم: محدودیت‌های کلیدی خود را مشخص کنید
فصل دوازدهم: همیشه یک بشکه یک بشکه جلو بروید
فصل سیزدهم: خودتان را تحت فشار بگذارید
فصل چهاردهم: قدرت‌های فردی خود را به حداکثر برسانید
فصل پانزدهم: خودتان را به فعالیت ترغیب کنید
فصل شانزدهم: تنبلی سازنده را تمرین کنید
فصل هفدهم: سخت‌ترین کارها را اول انجام دهید
فصل هجدهم: کار را به قسمت‌های کوچک تر تقسیم کنید
فصل نوزدهم: وقت بیشتری ایجاد کنید
فصل بیستم: در انجام کار احساس اضطرار بوجود آورید
فصل بیست ویکم: هربار یک کار مهم انجام دهید
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قورباغه‌ات را قورت بده
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات101
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

حانیه رنجبر
۱۴۰۲/۱۱/۱۴
این کتاب با عنوان قورباغه ات را قورت بده ۲۱گام برای غلبه بر تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر و نتایج بهتر را توضیح داده است.
در ابتدای هر فصل جمله‌ای از بزرگان و افراد موفق گفته است و بعد با توجه به عنوان هر فصل شروع به توضیحات می‌دهد و برای بیان روشن‌تر آنرا به نحوه‌ی قورت دادن قورباغه و
تشبیه می‌کند در آخر هر فصل برای هر مبحثی تمرینی می‌دهد تا بتوانیم مضمون کتاب را عمیقا درک کنیم و در زندگی و کار آن‌ها را پیاده کنیم.
به طور خلاصه این کتاب بیان می‌کند در ابتدای روز زشت‌ترین و بزرگ‌ترین قورباغه را قورت دهیم برای انجام این کار قورباغه را لقمه لقمه قورت دهید برای بهره وری کارهایتان خودتان را مشغول خوردن غورباقه‌های کوچک نکنید یعنی کارهای بیهوده نکنید از قانون ۸۰/۲۰ استفاده کنید تا بهروری کارتان افزایش یابد.
سمی ابراهیمی
۱۳۹۷/۷/۲۹
بسیار کاربردی برای اشخاصی که میخوان روشهایی برای پیشرفت کار و زندگی شخصیشون یاد بگیرند.
پیشنهاد میکنم کتاب رو حتما بخونید. کتاب کوتاهی هست ولی مطالب بسیار مفید و کلیدی داره. اگر کسی به راهکارهاش عمل کنه مطمینا پیشرفت خواهد کرد.
I
۱۴۰۰/۱/۵
این کتاب رو حدود ۱۵ سال پیش استادم در دانشگاه در کلاس معرفی کردند. بی نظیره‌. هر کس باید یکبار قبل از بیست سالگی این کتاب رو بخونه. مدیریت زمان رو بهتون آموزش میده. و با زبانی ساده هلتون میده که حرکت کنید. سالهاست که زمانهایی که کارهام خیلی زیاده مجددا یه ورق کتاب رو میزنم.
‌و بعد از اون میبینم که کارهام رو غلتکه.
محمد هادی صفایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
سلام من این کتاب رو خواندم ۲۱ روش برای غلبه بر تنبلی داره. آقای بریان ترسی خیلی ساده و جا افتاده توضیح دادند و خیلی راحت میشه درکش کرد. اما نه با یک بار خواندن!، این کتاب بیشتر عملی است که باید انجامش بدهی تا ملکه ذهنت بشه و برای رشد فردی خیلی عالیه فقط تنها ایرادی که دارد غلط املایی زیاد داره
asra nazemi
۱۳۹۷/۹/۲۰
به توصیه استاد عزیزم قسمتهایی از کتاب رو خوندم هنوز تمومش نکردم ولی فوق العاده ست مهم قدم اول هست اون شروع و حرکت. اگه یه موفقیت حتی کوچیک رو بدست بیاریم موفق شدن تبدیل به عادت میشه. توصیه میکنم بخونید.
مهسا فیروز
۱۳۹۷/۶/۱
این کتاب خیلی معروف شده ولی من سوالم از دوستانی که خوندنش اینه که آیا واقعا تغییری تو زندگی شما ایجاد کرده!؟ به نظر من رسالت این مدل کتابها اون مقدار تغییریه ک واقعا بوجود میارن من بخش‌های اول این کتاب رو مطالعه کردمو مرحله به مرحله پیش میرفتم ولی نتونست تغییرات دائمی رو توی من بوجود بیاره.
Javad
۱۴۰۱/۹/۲۰
خیلی خوب بود هر چی کتاب رفت جلوتر بیشتر باهاش ارتباط گرفتم به نظرم اگه میخواهید درک عمیق تری از کتاب داشته باشید مسئله‌های پرداخته شده در کتاب رو با مثال‌های زندگی خودتون ارتباط بدید اون موقع است که می‌فهمید خیلی هم بعضی از کاراتون درست نبوده
علیرضا کاظمی دونیق
۱۴۰۱/۲/۱۱
سلام به دوستان علاقه مند به کتاب.
۲۱ روش در این کتاب آقای برایان تریسی بی نظیر هست و تاثیر فوق العاده‌ای روی زندگی اشخاصی که به دنبال موفقیت هستند می‌گذارد. توصیه اکید میکنم چند بار بخوانید چون خود من هنوز بعد از ۶ بار خوندن خسته نشدم.
سپاس
رومینا یزدانی
۱۴۰۲/۶/۲۰
کتاب خیلی خوبیه و به عنوان کسی که کاملا کتابو خونده و از ترفنداش داره استفاده می‌کنه میگم که توی انتخاب این کتاب به هیچ عنوان شک نکنید!
مخصوصا ترفند A_B_C و اولویت بندی کارای روزانه به شدت واسه من مؤثر بود... پیشنهاد میکنم
حسن میرباقری
۱۳۹۷/۵/۱۵
قدرت یک خودکار از هزاران مهندس بیشتر است الزاما برنامه‌های خود را بنویسید و حتما عمل کنید توصیه میکنم قبلش کتاب قدرت عادت از چارلز داهینگ مطالعه شود
علی صالحی
۱۴۰۲/۸/۳
جمله به جمله این کتاب میتونه افراد رو راهنمایی کنه و باعث پیشرفت و ترقی اونها بشه به شرطی که بخوان به این حرفهای زیبا عمل کنند. راهکار‌های بسیار مفیدی اشاره شده که میتونه بازده فردی رو چند برابر کنه. با تشکر از کتابراه
رضا عباس زاده
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
کتاب خوب و بسیار مفید بوده ولی خواننده بودن کافی نیست و انتظار اینکه یک بار عمل کنیم نتیجه بگیریم دور از منطق هست باید همواره همه موارد رو رعایت کنیم تا نتیجه اشو ببینیم
ف.م
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
کتابی بسیار کاربردیه با نکاتی که با بیانی همه فهم ارایه شده برای کسانی که میخوان کار مهمی انجام بدن و نیاز به برنامه ریزی دارن خوندنش رو توصیه میکنم
زری نخعی
۱۴۰۱/۴/۲
به همه توصیه میکنم که بخونن هنوز شیوه‌های گفته شده در کتاب را انجام میدم بعضی کارها هست که اصلا دوست ندارم انجام بدم ولی غورباقه را باید قورت داد
مهسا سلطانی
۱۴۰۰/۶/۷
کتاب عالی
پر از تکنیک‌های عالی برای مدیریت زمان
اما یکم اشکالات تایپی زیادی داره
در هر صورت برای موفقیت و رشد شخصی پیشنهاد میکنم
ممنون از اپ کتابراه
مشاهده همه نظرات 131

راهنمای مطالعه کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

برای دریافت کتاب قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.