دانلود کتاب لحظه‌ای که او ترکم کرد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لحظه‌ای که او ترکم کرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لحظه‌ای که او ترکم کرد

کتاب لحظه‌ای که او ترکم کرد اثر سوزان لوئیس، روایت‌گر زندگی شخصی به نام اندی است که در ساحل کسترلی زندگی‌ می‌کند.

ساحل کسترلی همیشه پر از رمز و راز است. بعضی از این رازها تیره و گناه آلود و یکی از آنها مرگ‌بار خواهد بود. اندی، کارآگاه سابق، در زندگی زناشویی خویش به بن بست رسیده است.

در طول داستان یکی از دانشجویان جوان شهر بدون هیچ ردپایی ناپدید شده و از این‌ رو اندی دوباره دست‌ به‌ کار می‌شود. در همین موقع نیز معلم محبوب شهر، خانم رزی کین، به شدت بیمار می‌شود و نمی‌خواهد این موضوع را به خانواده خود اطلاع دهد.

اندی و رزی نمی‌دانند سفر یک‌ آن‌ها از رازی سر به‌ مُهر پرده بر خواهد داشت. هرگز گمان نمی‌کردند اوضاع زندگی‌شان تا این حد زیر و رو بشود.

در بخشی از کتاب لحظه‌ای که او ترکم کرد (The moment she left) می‌خوانیم:

در روئینا زلدا کین به فیتزجرالد، یکی از نویسندگان قرن بیستم، علاقه داشت، برای همین اسم زلدا را برای او انتخاب کرده بود. دوستان صمیمی و خانواده‌اش او را رزی صدا می‌کردند. وقتی وارد شهر شد از روی محبت، او را خانم سی خطاب می‌کردند (حرف اول نام‌خانوادگی او به زبان لاتین)، زیرا در چهل سال گذشته دوست داشتنی‌ترین معلم دبیرستان کسترلی بود. نمایشنامه و ادبیات انگلیسی درس می‌داد، ترم پیش بازنشسته شد، بین دانش‌آموزان چند نسل اخیر، کسی نبود که نمایشنامه‌های متفاوت کمدی، تراژدی، رمانس یا حتی ژانر وحشت را در کلاس‌های او نگذرانده و اجرا نکرده باشد. پاملا عقیده داشت خواهرش رزی برای تک‌تک این نمایشنامه‌ها می‌میرد (او این جمله را با غرور و مهربانی به زبان نمی‌آورد، بیشتر به نظر می‌رسید حرصش گرفته باشد؛ اما شاید شما این‌طور برداشت کرده‌اید، رزی او را بهتر می‌شناخت و چیزی به دل نمی‌گرفت).

پاملا دو سال از رزی کوچک‌تر بود، تقریباً در هیچ چیز به او شباهت نداشت، همیشه از عالم و آدم و حتی از دخترهایش دلخور بود که حالا سی‌ویک و بیست‌ و نه‌ ساله بودند. به نظر می‌رسید آن‌ها خاله رزی را بیشتر از مادرشان دوست دارند. رزی و دخترها اصرار می‌کردند که این‌طور نیست؛ اما ویکتور، همسر مرحوم رزی، با پاملا هم عقیده بود، البته هیچ‌وقت جلوی پاملا چنین حرفی نمی‌زد. او مرد بی‌رحمی نبود، البته چندین‌بار به رزی گفته بود که خواهر کوچک‌ترش او را دیوانه می‌کند.

 ۴۰۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-220-054-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۹۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب لحظه‌ای که او ترکم کرد

برای دانلود کتاب لحظه‌ای که او ترکم کرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لحظه‌ای که او ترکم کرد
sonia paseh
۱۳۹۸/۳/۱۶
دست نویسنده درد نکنه واقعا گل کاشته
لیلا شیرازی
۱۳۹۹/۱/۶
سرگرم کننده بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)