دانلود کتاب صوتی ما حیوان‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ما حیوان‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ما حیوان‌ها

کتاب صوتی ما حیوان‌ها نوشته‌ی جاستین تورس، به روایت‌ دوران کودکی تا بعد از بلوغ شخصیت اصلی داستان می‌پردازد و شما را با مفهوم کودکی در فرهنگی بیگانه آشنا می‌کند که اگر در آن کمی تامل کنید، بی‌تردید نشانه‌هایی پر از مفهوم کودکی به زبان خودمان پیدا خواهید کرد. این اثر یکی از پرفروش‌‌ترین کتاب‌های لس‌آنجلس تایمز، نیویورک‌تایمز و بوستون گلوب است.

در کتاب صوتی ما حیوان‌ها (We the animals) قهرمان داستان اهل پورتوریکو است و همراه با پدر و مادر بی‌بند و بار و دو برادرش به نام‌های مَنی و جوئل در محله بروکلین نیویورک زندگی می‌کند، او داستان زندگی خود را از 7 سالگی‌اش شروع می‌کند و تا نوجوانی ادامه می‌دهد. مضمون اصلی رمان، ریشه در رازهای ناگفته‌ی گذار از یاغی‌گری کودکی و ورود به بی‌رحمی دوران بلوغ دارد و همان حس حسرت آشنای کودکی بازگشت‌ناپذیر، تکرار ناشدنی و به نوعی از دست رفته را در خواننده تداعی می‌کند.

این اثر روایتی غزل‌‌گونه از کودکی نامتعارف، پرخشونت و فقیر است و تا حدودی از کودکی جاستین تورس (Justin Torres) نویسنده این کتاب برگرفته شده است.

کتاب صوتی ما حیوان‌ها اولین اثر ادبی جاستین تورس است که در سال 2011 منتشر شد، طرفداران بسیاری پیدا کرد. این اثر تا به حال به 16 زبان ترجمه شده و در حال حاضر فیلمی با اقتباس از این رمان در حال تولید است. «بنیاد ملی کتاب امریکا» در سال 2012، جاستین تورس که متولد 1980 در نیویورک و از تبار پورتوریکویی و ایتالیایی است را به عنوان یکی از 5 نویسنده‌ی برگزیده‌ی زیر 35 سال برگزید. هم‌چنین توسط نویسندگانی نظیر مایکل کانینگ‌هام، دوروتی آلیسون و پال هاردینگ مورد تقدیر قرار گرفت.

برخی نظرات دربارۀ کتاب شگفت‌انگیز ما حیوان‌ها:

- رمانی دلنشین و گزنده. (Barnes & Noble)
- رمانی جذاب که قلب‌تان را خواهد بلعید. (Vanity Fair)
- رمانی آنچنان صادقانه، شاعرانه و سرسختانه که وادارتان می کند دوباره به معنای عشق ورزیدن و صدمه دیدن بیندیشید. (The Oprah Magazine)

 ۴ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۲۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۸ دقیقه
ما سیرمونی نداشتیم
۴۳ دقیقه
دریاچه
۴۱ دقیقه
با من حرف بزن
۳۱ دقیقه
وانت چیز گنده
۲۴ دقیقه
چاله
۳۲ دقیقه
کسی نبود که جلویش را بگیرد
۴۸ دقیقه
شبی که ساخته شدم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ما حیوان‌ها

برای دانلود کتاب صوتی ما حیوان‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ما حیوان‌ها
Ali Jan
۱۳۹۸/۵/۲۶
به خاطر اسمش هم که شده میخونم
آریا جمشیدی
۱۳۹۸/۵/۱۱
یک کتاب زیبا با ایده‌های قوی. خانواده بصورت خاصی ارائه شده و به مسئله نژاد بصورت نویی پرداخته شده. انرژی زیاد بچه‌هایی که خشن توسط پدرومادرشون بزرگ میشن و رفتار درستی باهاشون نمیشه
Farzane Habibi
۱۳۹۹/۱/۱۲
قلم زیبای نویسنده، صدای زیبا و لحن دلنشین جناب قناعت پیشه و موسیقی مناسب و به جا، کاستی‌های اثر را که گنگ و مبهم بودن بعضی از قسمتها بود را به خوبی پوشاند و من شدیدا این اثر را برای شنیدن توصیه میکنم. لحظه‌های خیلی خوبی را برایم ساخت.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)