معرفی و دانلود کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند

عکس جلد کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند
قیمت:
۵۹,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند

کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند به قلم جولی ژو، چراهای مدیریتی را بررسی می‌کند و راهکارهایی به شما ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها بتوانید مدیری مؤثر و کارا باشید. این اثر موفق به کسب رتبه اول در میان کتاب‌های حوزه‌ی کسب‌وکار سایت آمازون شده است.

درباره کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند:

مدیریت کردن یک تیم کار دشواری است زیرا در نهایت به افراد ختم می‌شود و همه‌ی شما موجوداتی چند بعدی و بسیار پیچیده هستید. همان‌طور که دستیابی به یک جایگاه ویژه منحصر به روش خاصی نیست، جهت مدیریت گروهی از افراد هم تنها یک راه وجود ندارد بلکه از راه‌های گوناگونی که کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌آیند، ساخته می‌شوند (The Making of a Manager: What to Do When Everyone Looks to You) در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید بهره ببرید.

همکاری در تیم‌ها سبب پیشبرد اهداف در سطوح جهانی می‌شود. با کار در تیم می‌توانید کارهایی به مراتب بزرگ‌تر و رؤیاپردازانه‌تر از زمانی که تنها کار می‌کنید، انجام دهید. با این روش می‌توانید جنگ‌هایتان را به پیروزی ختم کنید، نوآوری‌ ایجاد کنید و سازمانی که در آن مشغول فعالیت هستید را به موفقیت برسانید. دلیل تحقق تمام رویدادهای بزرگ، داشتن شیوه همکاری تیمی است.

جولی ژو (Julie Zhuo) بیشتر از هر چیز معتقد است که مدیرانِ بزرگ به دنیا نمی‌آیند، بلکه ساخته می‌شوند. اینکه شما چه کسی هستید، اهمیتی ندارد همین که قصد مطالعه‌ی این کتاب را دارید، یعنی به قدر کافی به مدیر بزرگ شدن فکر می‌کنید.

جولی ژو ابتدا به عنوان یک کارآموز وارد شرکت فیسبوک شد. او تصور می‌کرد این کار چالش‌های زیادی برایش به همراه دارد. کمی بعد از او خواسته شد تا مدیریت بخشی از یک کار را بر عهده بگیرد. ژو در این کتاب بیان می‌کند که پیشگامان جدید در تیم مسئول همه‌ی جوانب رشد آن تیم محسوب می‌شوند. یکی از مزیت‌های تیم‌سازی در یک سازمان این است که شما چیزی را به ارث نمی‌برید و خودتان تصمیم می‌گیرید که تیم خود را چگونه بسازید.

کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌آیند، ساخته می‌شوند در مورد کسی می‌باشد که بدون آموزش رسمی یاد گرفته است چگونه مدیر قابل اعتمادی شود. جولی ژو با ترس‌هایش مقابله کرده و به مدیر کارآمدی تبدیل شده است. او در این کتاب قرار است به شما بگوید ترس‌ها و شک‌هایتان طبیعی هست و کمکتان می‌کند تا همانند خودش بر ترس‌هایتان غلبه کرده و آن‌ها را کنار بگذارید.

مشاهده‌ی گروهی از افراد که هم‌صدا و هماهنگ با هم کار می‌کنند فوق‌العاده است. وقتی تیم‌سازی درست انجام شود، دیگر فراتر از شما یا هر فرد دیگری است. در عوض، شما انرژی ده‌ها، صدها یا هزاران قلب و ذهن را احساس می‌کنید که با هدایت ارزش‌های مشترک به سوی مقصودی یکسان روانه شده‌اند. اگر شما کارتان را خوب انجام دهید، آنگاه تیم موفق خواهد شد. چیزی خواهید ساخت که بیش از شما پایدار خواهد بود و با اضافه شدن تمام کسانی که می‌خواهند عضوی از آن باشند، قوی‌تر خواهد شد.

افتخارات کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند:

- کتاب پرفروش مجله وال استریت
- کتاب رتبه 1 در زمینه کسب‌وکار در سال اخیر در سایت آمازون

نکوداشت‌های کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌آیند، ساخته می‌شوند:

-‌ ای کاش این کتاب را زمانی می‌داشتم که شروع به مدیریت یک تیم در اینستاگرام کردم. جولی تمامی گستره‌های مرتبط با تبدیل فرد به یک مدیر را در کتاب پوشش می‌دهد، از اولین جلسه‌ با تیم‌تان تا دستیابی به اهداف بزرگ به همراه یکدیگر. (گرچن روبین، نویسنده اثر پروژه شادی)

- در استارت آپ‌ها، افرادی که از آن‌ها خواسته می‌شود مدیریتی را بر عهده بگیرند، به ندرت به موفقیت نایل می‌شوند. جولی ژو به مدیران جدید ابزارهای لازم برای کمک به پیروزی اعضا و شرکت‌ خود را ارائه می‌دهد. (لیلا جناح، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت‌های سماسورس)

- کتاب تربیت یک مدیر راهنمایی عالی، قابل درک و جامع برای افرادی است که در حال گذار به حوزه مدیریت هستند. این کتاب از جمله چیزهایی است که ما در میان مدیران جدید در شرکت اسلَک توزیع می‌کنیم که احتمالاً می‌تواند استاندارد جدیدی برای مدیران جدید ایجاد کند. (نیر ایال، نویسنده اثر قلاب (Hooked))

- من به عنوان یک کارآفرین و مدیرعامل، تمامی کتاب ‌های حوزه کسب ‌و کار را مطالعه کرده‌ام، اما این کتابی است که بارها و بارها در جهت کمک به رشد تیمم به عنوان منبع به آن رجوع خواهم کرد. این کتاب یک مانیفست در باب رهبری برای یک استارتاپ، شرکت عظیم جهانی و یا هر چیزی در این بین است (دانیل اچ. پینک، نویسنده اثر کی و اثر انگیزه)

کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر مدیریت و رهبری یک شرکت و یا مجموعه را بر عهده دارید و یا قصد دارید به زودی کسب‌وکار خود را راه بیندازید، این کتاب را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند می‌خوانیم:

شما، به عنوان مدیر، براساس نتایج تیم‌تان قضاوت می‌شوید. بنابراین کارتان این است که تمام تلاشتان را بکنید تا کمک کنید تیم‌تان موفق شود. اگر تیم‌تان در مهارت‌های کلیدی مشکل دارد، پس باید وقتتان را صرف آموزش یا استخدام کنید. اگر فردی برای دیگران مشکل ایجاد می‌کند، باید جلوی او را بگیرید. اگر افراد نمی‌دانند که چه کاری باید انجام دهند پس باید یک برنامه تهیه کنید. بسیاری از این کارها جذاب نیستند. ولی از آنجایی که مهم‌اند، باید انجام شوند. و اگر فرد دیگری برای انجام آن‌ها نباشد، مسئولیت انجام آن با شما خواهد بود.

به همین دلیل سازگاری، ویژگی کلیدی مدیران عالی است. وقتی تیمتان تغییر می‌کند، اهداف تغییر می‌کنند، افراد اضافه یا کم می‌شوند، فرایندها دگرگون می‌شوند و کارهای روزانه‌تان تغییر خواهد کرد. اگر به هدفتان متعهد باشید، احتمالا از تغییرات در کارتان لذت می‌برید یا حداقل خیلی بابت این تغییرات ناراحت نمی‌شوید. در عوض، اگر فعالیت‌های خاصی مانند دیدن بیماران، آموزش به دانش‌آموزان، کدنویسی یا طراحی محصول را خیلی دوست دارید و نمی‌خواهید آن‌ها را کنار بگذارید، آنگاه ممکن است اهداف و علایق فردی‌تان مغایر با نیازهای اساسی تیم باشد.

این سؤال از هر سؤال دیگری مهم‌تر است و با قاطعیت پاسخ بله دادن به این سؤال می‌تواند جبران‌کننده‌ سایر موارد باشد. به همین خاطر است که مدیرانی با توانایی‌ها و ضعف‌های بسیار متفاوتی را می‌بینید که شرکت‌ها را به خوبی مدیریت می‌کنند. مهم‌ترین اشتراک آن‌ها این است که اولویت شماره‌ یک همه‌ی آن‌ها موفق ساختن تیمشان است و آن‌ها بسیار مشتاق تطبیق دادن خودشان برای تبدیل شدن به رهبر مورد نیاز سازمانشان هستند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: مدیرانِ بزرگ به دنیا نمی‌آیند، ساخته می‌شوند
فصل اول: مدیریت چیست؟
فصل دوم: سه ماه اول
فصل سوم: رهبریِ تیم کوچک
فصل چهارم: هنرِ بازخورد دادن
فصل پنجم: مدیریتِ خود
فصل ششم: جلسه‌های شگفت‌انگیز
فصل هفتم: خوب استخدام کردن
فصل هشتم: کارها را به سرانجام برسانید
فصل نهم: مدیریت تیمِ در حال رشد
فصل دهم: فرهنگ‌سازی
سخن پایانی: یک درصد از سفر به پایان رسید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند
نویسنده
مترجمحمید زعیمی
ناشر چاپی نشر نوین
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات256
زبانفارسی
شابک978-622-6840-35-4
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند

زهرا فردی
۱۴۰۰/۷/۱۶
کتاب کاربردی، هست و از همون اول شروع نمیکنه نکات مدیریتی را بیان کنه و از یه مرحله قبل تر هست اینکه آیا مدیریت مناسب شخصیت شما هست یا نه میشه گفت نقطه تمایز این کتاب همین رویکردش، هست
moj nabavi
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
کتابش واقعا جذاب و گیرا هست، چون بر اساس تجربیات تدریجی خود نویسنده نوشته شده و ارتباط خوبی با خواننده برقرار میکنه. توصیه می‌کنم حتما مطالعه کنید.
شقایق امیری
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
در کشور ما بسیاری از مدیران هستن که هیچ دانشی از علم مدیریت ندارند، اما اگر فقط یک پرسنل دارید یا میخواهید کسب و کار خودتون رو راه بندازیدمطالعهههههه کنید
مهدی صفری
۱۴۰۱/۱۰/۱۶
راستش وقتی مقدمه این کتاب رو خوندم دیدم دقیقا زندگی کاری خودمه، فوق العاده کتاب خوبیه برای افراد پر تلاشی که پست مدیریتی رو براساس تلاش خودشون دریافت کردن
محمد
۱۴۰۱/۱۲/۱۴
در راستای تصمیم‌گیری برای موضوعات مهم و استراتژیک ابتدا باید شرایط مدیریت را در خود ایجاد کنیم که این کتاب در این باب موثر هست.
azr azry
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
مطالب خوبی بود البته ما ضعف زیادی در انجام کار تیمی داریم از زحماتتون که آموزش کار تیمی را عهده دار شدید ممنونم
الهام بادپی
۱۴۰۲/۱/۱
وای این کتاب بی نظیره... من خیلی دوستش داشتم... نکات کاربردی دسته بندی موضوعات عالی... کلا حرف نداره
farhad motallebi
۱۴۰۳/۱/۲۰
کتاب خوبیه مخصوصا فصل ۶ ولی روی بعضی چیز‌ها زیادی تاکید داره و تکرار در اون زیاده
جلال مرتضویان
۱۴۰۲/۲/۱۵
خصوصیت فرد مسئول.
آیا شما می‌توانید مدیر خوبی باشید؟ این قابلیت و توانمندی رو دارید؟
کتابخوان
۱۴۰۱/۵/۱۱
نویسنده خوب وضعیت را تشریح کرده ولی فکر کنم میتوانست بعضی قسمت‌ها را روان تر بنویسه
فریده زندی
۱۴۰۰/۱۰/۳
کتابی بسیار عالی برای مدیران.
از خوندنش هم لذت بردم و هم یاد گرفتم چطور مدیریت بهتری داشته باشم.
توحید ملک زاده
۱۳۹۹/۱۰/۴
کتابیکه خیلی راحت با شما ارتباط برقرار می‌کنه و مثل انشا روان نوشته شده
Amir Abasi
۱۳۹۹/۱/۲۲
شما که میخواهید مدیر و رهبر خوبی باشید، حتما این کتاب رو با جون و دل بخونین
سید حسن حسینی
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
کتاب زیبا و مفیدی هست، پیشنهاد من واسه کسانی هست که میخوان درک بهتری از مدیریت داشته باشن
سعید ناظری
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
این کتاب حاوی نکاتی عالی و نیز مطالب آن کاربردی می‌باشد.
مشاهده همه نظرات 26

راهنمای مطالعه کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند

برای دریافت کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.