دانلود کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی

برایان تریسی در کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی، 21 راهکار مهم برای مدیریت موثر زمان را که تا به حال بدست آورده و در زندگی‌ به کار برده است را بیان می‌کند.

مدیریت زمان مهارتی است که لازمه موفقیت هست. نه تنها لازمه موفقیت در زندگی است، بلکه لازمه موفقیت‌های کاری و چیزهای دیگر نیز می‌باشد، زیرا مدیریت زمان در واقع همان مدیریت زندگی است. زمان، منبع ضروری و غیرقابل جایگزین برای رسیدن به موفقیت است. گرانبهاترین سرمایه شماست. چیزی است که نمی‌توانید بدون آن ادامه حیات دهید یا کاری از پیش ببرید.

با مطالعۀ کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی (How to gain 2 extra hours a day) می‌توانید کارهایی که بقیه در یک هفته انجام می‌دهند را طی یک روز انجام دهید.

روشتان برای مدیریت زمان باید رویکرد وسیعی در سبک زندگی‌تان باشد و با گرامی‌ داشتن زندگی‌تان آغاز می‌شود، با گفتن اینکه زندگی من چیز با ارزش و مهمی‌ است و هر دقیقه و ساعت آن برای من ارزشمند است و اینکه قصد دارم از هر لحظه آن به درستی استفاده کنم. مدیریت زمانی یک مهارت و مجموعه‌ای از تکنیک‌ها است. همانند تایپ کردن با دستگاه تایپ، مانند دوچرخه سواری و ورزش کردن، با تمرین زیاد می‌توانید این مهارت را یاد بگیرید.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در بخشی از کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی می‌خوانیم:

بهترین زمان برای فکر کردن، صبح است. صبحگاه که از خواب بیدار شوید و تقریبأ حدود 30 دقیقه فقط فکر کنید: قرار است کجا بروید؟ چرا به آن‌جا می‌روید؟ سعی دارید چه کاری از پیش ببرید؟ در چه زمینه‌هایی خوب پیش می‌رود در چه زمینه‌هایی به مشکل می‌خورید؟ برای تغییر مسیر چه کاری را می‌توانید انجام بدهید؟ از چه روش‌های خلاقانه‌ای می‌توانید استفاده کنید؟ بر مبنای چه فرض‌هایی کار می‌کنید؟ آیا ممکن است این مفروضات غلط باشد؟ در تمام مطالعاتی که از زندگی‌نامه‌ها داشته‌ام، پی‌بردم که عظمت و بزرگی واقعی تنها از درون‌نگری، بازنگری، تنهایی و تأمل بدست می‌آید. که این مستلزم این است که هر روز صبح زمانی رابه تفکر، بررسی و ارزیابی زندگی و فعالیت‌های خود در مفهومی‌ بزرگتر اختصاص دهید. انجام این کار باعث می‌شود که بتوانید زمان‌تان را خیلی بهتر از آنچه که الان تصور می‌کنید، مدیریت کنید.

 ۵۶ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-39-4 

چاپ ۱۳۸۲، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی

برای دانلود کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت وقت اضافه برایان تریسی
سهیلا صفری
۱۳۹۶/۴/۲۹
مطالب کتاب واقعا عالی ست اما متاسفانه اشکالاتی در ترجمه و ویرایش متن وجود داره که امیدوارم در چاپ‌های بعدی اصلاح بشه. ولی در کل کتاب خیلی مفیدیه.
پاشا سعید
۱۳۹۷/۱۰/۷
با تشکر از مترجم
در متن کتاب اشکالاتی هست که امیدوام تصحیح شه
دوم اینکه در برخی از قسمت‌ها نویسنده به وایتبرد و متن اون اشاره میکنه که در کتاب نیستند بهتره که اون تصاویر هم به کتاب اضافه شه
شیما سلطانی
۱۳۹۵/۹/۹
بسیار عالی واقع نیاز ضروری تو زندگی آدمی هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۳)