دانلود کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید

کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید نوشته‌ی کیم ویور، راهنمای چگونگی برقراری رابطه مجدد با عزیزانی است که دیگر در بین ما نیستند. این کتاب با ارائه داستان‌هایی کوتاه، به شما فرآیندی گام به گام را عرضه می‌کند تا بفهمید که عزیزان از دست رفته سعی در القای چه حرفی را به شما دارند.

آیا آماده‌اید تا پس از زندگی با عزیزان خود ارتباط برقرار کنید؟ آیا آرزوی ارتباط با عزیزان متوفی و درگذشته خود را دارید؟ آیا میل زیادی برای رشد مهارت‌های خود برای احضار روح دارید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ آیا حتی مطمئن نیستید از توانایی‌های معنوی لازم برخوردار باشید؟

شما می‌توانید به طور کامل این کار را انجام دهید و مهارت‌های لازم جهت برقراری ارتباط دوباره با عزیزان خود را یاد بگیرید و با دانستن اینکه آن‌ها در نزدیکی شما هستند آرامش خود را بازیابید. باورهای فراوان و تصورات غلطی در مورد دنیای ارواح وجود دارد که می‌تواند مانع رشد معنوی افراد شود.

تعلیم دهنده معنوی و نویسنده کیم ویور (Kim Weaver) از دوران کودکی واسطه و احضار کننده بوده و ارتباط محکمی با دنیای ارواح داشته است. اکنون، او دانش عمیق خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارد تا به آنان کمک کند با کسانی که درگذشته‌اند، در ارتباط باشند.

از دست دادن یک عزیز می‌تواند تأثیرات منفی زیادی روی شما بگذارد. پس اگر آماده یافتن تسلی و آرامش هستید، کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫ (Death Is Not Goodbye) را بخوانید و راه‌های ارتباط مجدد با عزیزانتان را کشف کنید. آن‌ها منتظر شما هستند!

جملات برگزیده کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫:

- شاید از دیده‌ام بروی، ولی هرگز از قلبم نخواهی رفت.
- اگر هیچ انگیزه‌ای برای تلاش در زندگی نداشتیم، زندگی چگونه می‌شد؟
- اگر لحظه‌ای به اطراف نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که جهان در ارتباط مستمر با ماست.
- وقتی با جهان دیگر کار کنید، زندگی سحرآمیزتر می‌شود.
- مردم در جستجو برای کمال و خوشبختی مسیرهای متفاوتی را در پیش می‌گیرند. فقط به این دلیل که در مسیر شما نیستند بدین معنی نیست که گم شده‌اند.

برخی نظرات درباره کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست:

پس از خواندن کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست، حالا ابزارهای عملی در برقراری رابطه با عزیزانم دارم که فوت کرده‌اند. روایت داستان‌های کیم ویور و آموزش او درباره نحوه ارتباط با دنیای ارواح را از این منظر دوست دارم که کاملا متوجه شدم. این کتاب زندگی‌ام را در نحوه ارتباط با روحم، دنیای ارواح و پرداختن به هم‌زمانی‌های زندگی‌ام تغییر داد. کیم ویور راهنمایی بود تا بتوانم مرگ همسرم را به عنوان راهنمای زندگی کنونی‌ام درک کنم. به من کمک کرد تا زندگی‌ام را با دیدگاه بهتری ببینم. (کندرا لیندولف)

مرگ به معنی خداحافظی نیست ابزارهایی را به من داد تا بتوانم از طریق آن‌ها به عزیزانم در دنیای دیگر برسم و روزانه با راهنمای معنوی‌ام ارتباط برقرار کنم. چیزی که بیشتر از همه درباره این کتاب دوست دارم صداقت و عشقی است که هدفش کمک به دیگران است تا جهان دیگر را به روشی کاملا متفاوت از تعالیم مدرسه معرفی کند. این کتاب حالا برایم این امکان را فراهم آورده تا بدون هیچ ترسی از دنیای ارواح به آن نزدیک شوم و در عوض ترس با عشق پیش بروم و گوش دهم. این کتاب لازمه‌ای برای تازه‌کاران است. (رندی ویگاندت)

این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی است که تا به حال درباره رابطه با دنیای ارواح خواندم. پر از اطلاعاتی است که جالب بوده و درکشان آسان است. ویژگی که در این کتاب بسیار دوستش دارم این است که نویسنده روایت‌های مربوط به ارتباط با ارواح را تشریح می‌کند. داستان‌هایی که درباره زندگی‌اش و کارهایی که انجام داده روایت کرده مرا بر آن می‌دارد که به خواندن ادامه دهم. (شاری برال)

مرگ به معنای خداحافظی نیست. کتابی بسیار جذاب پر از داستان‌های حقیقی و گرم و دلنشین است. کیم ویور کمک می‌کند تا خواننده واسطه را بشناسد، درک کند که همه ما دارای راهنمای معنوی هستیم و از بهترین روش برقراری رابطه با راهنما آگاه شود. ارتباط با راهنماها همیشه کمک می‌کند تا با عزیزان از دست رفته مان در تماس باشیم. کیم همیشه بیشتر از حد معمول برای مشتریانش گام برمی‌دارد. او روحی مهربان دارد و با همه انسان‌ها حس همدردی می‌کند. لذت‌بخش است که با کیم همکاری کنم و ببینم که چطور زندگی آن‌هایی که هنوز زنده هستند را تغییر می‌دهد. (ماریلین برناردو)

عجب کتاب فوق‌العاده‌ای. این کتاب کمکتان می‌کند تا با عزیزان خود که فوت شده‌اند با یک اساس مستحکم ارتباط برقرار کنید و برای رشد در آینده گام بردارید. این کتاب را به مشتریانم پیشنهاد می‌کنم زیرا حس می‌کنم به آن‌ها در درک و رشد معنویات کمک خواهد کرد. (شیمن آورهوف)

در بخشی از کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست می‌خوانیم:

علیرغم اینکه انجیل کتاب کار فوق‌العاده‌ای برای مدرسه زندگی است، باید بخاطر داشته باشیم که مرتبط با پیامبران بوده است. در جهانی که در آن زندگی می‌کردند، چه اتفاقاتی رخ داده؟ بسیاری از عزیزان و دوستان ما در نگه داشتن سنت‌های قدیمی و تعالیم دقیق درون آن‌ها بسیار جدی هستند. اغلب به آن‌ها یادآوری می‌کنم که دیگر قربانی کردن حیوانات در محراب یا پیشکش هدایا انجام نمی‌شود. خیلی وقت‌ها ما قسمت‌هایی را برمی‌داریم و انتخاب می‌کنیم که با آن‌ها تناسب داریم. اگر پیامبران آن زمان امروز نوشته بودند، نوشته‌هایشان بسیار متفاوت و تفسیر ما هم متفاوت می‌بود. تنها چیزی که تغییر نمی‌کند عدم توافق میان معتقدان و غیر معتقدان و تفاوت نظرات میان فرقه‌های مذهبی است.

من به این نتیجه رسیدم که اگر خدا، آفریننده، پیامبران را در زمان نوشتن انجیل انتخاب کرده پس چرا پیامبرانی را برای زمان حال انتخاب نمی‌کند؟ به هر حال حضرت مسیح می‌فرماید: تو می‌توانی همه این کار و بیشتر از آن را انجام دهی. من شاهد مثال‌های متعددی از این نوع بودم. و کتاب‌های گمشده انجیل چه می‌گویند؟ امیدوارم این کتاب‌ها دوباره پیدا شوند و در اختیار عموم قرار بگیرند. تا آن روز همه ما باید از تشخیص و درک مناسب استفاده کنیم.

 ۱۸۲ صفحه، ۸۷۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-233290-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: عشق هرگز نمی‌میرد
فصل 2: سرنوشت چشم به راه است
فصل 3: فرآیند ارتباط
فصل 4: انگیزه دیدن فراتر از باورهایتان
فصل 5: تو همیشه تحت مراقبت هستی
فصل 6: مذهب و روحانیت
فصل 7: شما دارای موهبت‌های الهی هستید
فصل 8: واسطه گری 101
فصل 9: تمرکز و ترکیب با روح
فصل 10: زبان ارواح
فصل 11: جعبه ابزار شما
فصل 12: همه چیز را کنار هم قرار دهید و برای تایید اعتبار آزمایش کنید
فصل 13: عشق منتظر است

راهنمای دانلود کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید

برای دانلود کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید

نظرات کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‮‬‌‫: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید

Amir Gh
۱۳۹۹/۹/۱۰
آنچنان که انتظار داشتم نبود. مطالعه کتاب ((تجربیات نزدیک به مرگ و تسلی داغدیدگان)) رو پیشنهاد میکنم.
Milad67 Tir
۱۳۹۹/۱۰/۳
ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۲)