دانلود کتاب صوتی من پیش از تو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من پیش از تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی من پیش از تو

کتاب صوتی من پیش از تو اثر جوجو مویز رمانی عاشقانه با سبکی متفاوت، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز است که آن را می‌توان محبوب‌ترین کتاب جوجو مویز در ایران نیز نامید.

من پیش از تو (Me Before You) داستان عشقی پرشور، غیرممکن و آرمان‌گرایانه است که در خاطره‌ها باقی می‌ماند، جوجو مویز تاکنون دو بار موفق به کسب جایزهٔ انجمن رمان‌نویسان رمانتیک شده است.

جوجو مویز (Jojo Moyes) در این روایت عاشقانه سعی دارد درسی به خوانندگان بدهد که هیچ‌وقت برای شروع زندگی از صفر دیر نیست. من پیش از تو دارای فضاسازی‌ها و تصویرسازی‌های زیبایی‌ست که به راحتی خواننده را با خود همراه می‌کند.

داستان من پیش از تو یک عاشقانه کاملا متفاوت است. عشقی ورای عشق‌های زمینی که بیش‌تر جنبه انسانی و معنوی دارد. لوییزا کلارک ۲۶ ساله با خانواده‌اش زندگی می‌کند و صلاحیت‌های کمی دارد و مدام از خواهر کوچکترش، ترینا، کم می‌آورد. لوییزا که در تأمین خانواده کمک می‌کند، شغلش را در یک کافه محلی از دست می‌دهد. بعد از چندین تلاش بی‌نتیجه، بالاخره یک موقعیت استخدامی خاص گیر می‌آورد: کمک برای مراقبت از ویل ترینر، یک مرد جوان ورزشکار، موفق و ثروتمند که دو سال پیش در اثر یک تصادف، قطع نخاع شده است.

مادر ویل، کامیلا، لوییزای بی‌تجربه را استخدام می‌کند تا به زندگی ویل طراوت ببخشد، لوئیزا می‌خواهد به ویل نوع دیگری از نگاه کردن را یاد بدهد و او را از خودکشی برهاند.

در ابتدا ممکن است به نظر برسد که من پیش از تو هم کلیشهٔ عشق پسر ثروتمند و دختر فقیر را ارائه می‌دهد اما در واقع اینگونه نیست. عشق بین لو و ویل به سادگی شکل نمی‌گیرد، این دو شخصیت شگفتی‌های زیادی در طول داستان برای یکدیگر رقم می‌زنند. جوجو مویز به آن‌ها اجازه می‌دهد که رابطه‌شان به آرامی، غیر منتظره و فارغ از موقعیت اجتماعی‌شان پیش برود. لو نمی‌خواهد اجازه بدهد ویل بدون تلاش و جنگیدن برای زندگی با ناامیدی بمیرد. در مسیر کمک به ویل زندگی لو نیز دستخوش تغییرات اساسی می‌شود. آن‌ها چیزهای زیادی برای آموختن به یکدیگر دارند لو به ویل می‌آموزد که چطور بارقه‌های شادی را در وجود خود پیدا کند و ویل به لو می‌آموزد که افق فکری‌اش را گسترش دهد.

رمان «من پیش از تو» اثری واقع‌گرا و عامه‌پسند است که مورد توجه طیف گسترده‌ای از خوانندگان در سنین مختلف قرار گرفته است به طوری که خواننده را در موقعیتی قرار می‌دهد که اشک ریزان کتاب را بخواند و جلو برود.

جوجو مویز یک روزنامه‌نگار و نویسندهٔ انگلیسی است که از سال 2002 رمان‌های پراحساسی را قلم زده است. او تنها کسی است که تابه‌حال توانسته دوبار موفق به کسب جایزهٔ انجمن رمان‌نویسان رمانتیک شود و آثارش جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار گیرد.

جوجو مویز در مورد کتاب من پیش از تو می‌گوید:

برای نگارش من پیش از تو، مکان‌های متعددی را جستجو کردم. به تمام اسکاتلند سفر کردم و بالاخره شهری را که داستان باید در آن شکل بگیرد را پیدا کردم. شهر کوچکی با یک قلعه در وسط آن! به نظر من لازم بود که لوسیا متولد چنین شهر کوچکی باشد. من خودم متولد یک شهر کوچک هستم و خوب می دانم که بزرگ شدن در شهرهای کوچک چه آرامشی در شخص ایجاد می‌کنند. قلعه را انتخاب کردم، زیرا قلعه نمادی از ثروتمندان گذشته است. همان طوری که ویل ترینر جوان ما در داستان این گونه است. پس لوسیا اگر متولد چنین شهری باشد می‌تواند به ویل ثروتمند کمک کند. در من پیش از تو، مجبور بودم که اختلاف طبقاتی بین ویل ترینر و لوسیا را نشان دهم.

برای این که از تلخی داستان کاشته شود، به طنز هم روی آوردم. طنزی لطیف در کشمکش این دو جوان. خانواده خشک و صمیمی ویل و شیطنت‌های گاه و بی‌گاه لوسیا. این می‌توانست یخ رابطه بین آن‌ها را بشکند. در بعضی از صحنه‌های داستان، حتی گریه هم کرده‌ام. داستان برای من امیدبخش و در عین حال دردناک بوده است. 

در قسمتی از کتاب صوتی من پیش از تو می‌شنویم:

می‌دانی، هیچ‌کس حاضر نیست حرفی در این مورد بشنود. هیچ‌کس نمی‌خواهد تو از ترست برایش حرف بزنی، یا از دردت، یا این که چه‌قدر می‌ترسی عفونتی پیش بیاید و بمیری. هیچ‌کس نمی‌خواهد بداند چه‌قدر بد است که دیگر نمی‌توانی با زنی بخوابی، نمی‌توانی غذایی که با دست‌های خودت پختی، بخوری، هیچ‌وقت نمی‌توانی بچهٔ خودت را بغل کنی. هیچ‌کس نمی‌خواهد بداند وقتی توی این صندلی چرخدار هستم گاهی دچار ترس از فضای بسته می‌شوم. وقتی فکرش را می‌کنم که یک روز دیگر را باید توی این لعنتی سر کنم، فقط دلم می‌خواهد عین دیوانه‌ها فریاد بکشم. مادرم به مویی بند است و نمی‌تواند مرا ببخشد که هنوزم عاشق پدرم هستم. خواهرم از من دلخور است که دوباره تحت‌الشعاع خودم قرارش داده‌ام. چون حالا که به این وضع افتاده‌ام نمی‌تواند دیگر از من متنفر باشد، مثل آن موقع‌ها که بچه بودیم. پدرم هم فقط می‌خواهد فرار کند. در نهایت همه‌شان می‌خواهند نیمهٔ پر لیوان را ببینند. می‌خواهند که من هم نیمهٔ پر لیوان را ببینم.

 ۱۷ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۹۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۶۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
فصل اول - 2007
۳۵ دقیقه
فصل اول - 2009
۳۲ دقیقه
فصل دوم
۳۷ دقیقه
فصل سوم
۴۲ دقیقه
فصل چهارم
۴۰ دقیقه
فصل پنجم
۴۴ دقیقه
فصل ششم
۴۵ دقیقه
فصل هفتم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم - کامیلا
۳۹ دقیقه
فصل نهم
۳۱ دقیقه
فصل دهم
۴۴ دقیقه
فصل یازدهم
۴۰ دقیقه
فصل دوازدهم
۴۶ دقیقه
فصل سیزدهم
۴۵ دقیقه
فصل چهاردهم
۴۲ دقیقه
فصل پانزدهم
۳۴ دقیقه
فصل شانزدهم
۳۴ دقیقه
فصل هفدهم - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل هفدهم - بخش دوم
۴۷ دقیقه
فصل هجدهم
۱۶ دقیقه
فصل نوزدهم - نیتن
۴۷ دقیقه
فصل بیستم
۱۷ دقیقه
فصل بیست و یکم - استیون
۳۳ دقیقه
فصل بیست و دوم
۲۸ دقیقه
فصل بیست و سوم - بخش اول
۳۹ دقیقه
فصل بیست و سوم - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و چهارم - کاترینا
۳۹ دقیقه
فصل بیست و پنجم
۳۷ دقیقه
فصل بیست و ششم
۶ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۱۳ دقیقه
فصل بیست و هشتم - خاتمه

راهنمای دانلود کتاب صوتی من پیش از تو

برای دانلود کتاب صوتی من پیش از تو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  من پیش از تو

نظرات کتاب صوتی من پیش از تو

امیررضا عباسی
۱۳۹۹/۵/۳۱
کتاب عالیه اما کاش صداهای جانبی مثل صدای ماشین، صدای باران، صدای باد و... هم در آن بکار می‌رفتند. 🧠
این کتاب از نظر من: 👇
1: برای سن زیر سیزده-سال مناسب نیست.
2: خیلی تاثیر گذاره ولی ترسناک نیست. من خودم یکبار با شنیدنش خوندماغ شدم😂
3: من همیشه نگران بودم که چطور تجربه‌های زیادی کسب کنم. به
برای اینکار باید سفر میرفتم اما این کتاب تجربه_ی یک سفر خوب رو به من داد. 🥰😊
4: بعذ از شنیدن کتاب:
الف): به معلول‌ها احترام بیشتری می‌گذارم. 😌
ب): احساساتم را میتوانم توصیف کنم به راحتی😁
ج): فهمیدم زنگی_ای که من دارم بهتر خیلی هاست و سپاس گذار خدا شدم🤲
......................
به نظرم عنوان کتاب (من پیش از تو) به این دلیل است که مرد معلول می‌گوید به درد من باید پیش از تو رسید. 😔
یعنی که زنگی من سخت_تر از تو است😪🤒🤕
اگه از نظر من خوشتون اومد لایک کنید ممنون👋🙏👍
مریم صفری
۱۳۹۶/۱۲/۱۷
این کتاب عالیه👍👍
به خصوص نسخه صوتیش که به نظرم خیلی بیشتر ادمو درگیر میکنه و تاثیرگذار تره
زهرا قائدی
۱۴۰۰/۲/۱۲
با وجود اینکه نسخه چاپی رو خوندم و فیلم من پیش از تو رو هام تماشا کردم اما ذره‌ی از زیبایی این شاهکار دلنشین واسم تکراری نشده؛ و اینبار ک فایل صوتی رو گوش دادم ذهن من تحت فرمان خودم بود و شخصیتارو با اراده خودم وسلیقه خودم در ذهنم ب بازی گرفتم و این امر بسیار برایم خوشایند بود؛
این اثر رو ب خاصی
افراد توصیه نمی‌کنم چون ک همه افراد باید این رو بخونن تا متوجه بی نزاکتیشان نسبت ب افراد معلول شوند و با خواندن این کتاب نتیجه‌ی مثبت راجب این افراد برسند و بدانند ک مشکلات ما مشکلاتی نیست و فقط در قالب کلمه مشکلات قرار دارد، زمانی ک ب عمق این کتاب برسند علاوه بر احترام و عزت نسبت ب معلولین عزیز، ب درکی از کوه مشکلاتی ک ساخته ذهن خود فرد است میرسند.
با تشکر
مشاهد همه نظرات (۵۰۱)