دانلود کتاب من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟

کتاب من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟ به قلم کاساندرا آرسن، یک راهنمای شناسایی سبک نظم‌دهی است که به شما کمک می‌کند تا با تنها 15 دقیقه کار روزانه خانه‌ای منظم داشته باشید.

کاساندرا آرسن (Cassandra Aarssen) در کتاب من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟ (Real Life Organizing: Clean and Clutter-Free in 15 Minutes a Day) راه حل‌هایی واقعی مطرح می‌کند و شما را در حل مشکلات به‌هم‌ریختگی که همگی با آن روبرو هستید، کمک می‌کند.

این کتاب بازتابی است از کارهای شگفت‌انگیز زیادی که کاساندرا آرسن در اینترنت و مکان‌های دیگر انجام می‌دهد. او در این صفحات نشان می‌دهد، برخلاف آنچه بسیاری از افراد فکر می‌کنند، ایجاد نظم ضرورتاً کاری غیرممکن نیست. با ایجاد رویّه‌ها و اجرای سیستم‌های ساده و تبدیل نظم دهی به بخشی از زندگی روزانه‌تان می‌توانید یک‌بار برای همیشه بر به‌هم‌ریختگی‌ها غلبه کنید.

نظم دادن کاری نیست که انجام می‌دهید بلکه یک روش زندگی است. نظم دادن تنها در مورد تمیزکاری نیست، بلکه در مورد اتخاذ هر روزه‌ی تصمیمات آگاهانه در مورد زندگی‌تان است. کتاب حاضر در این کار و خیلی مسائل دیگر به شما کمک خواهد کرد.

آرسن به شما نشان می‌دهد که می‌توانید به کمدتان نظم بدهید و آن را برای همیشه منظم نگاه دارید. اگر در گذشته با نظم‌دهی مشکل داشته‌اید، به شما اطمینان می‌دهد که تقصیر شما نیست و می‌توانید خانه‌تان را متحول کنید و برای همیشه این حالت را حفظ کنید. رمز منظم شدن و منظم ماندن مادام‌العمر این است که نخست سبک نظم‌دهی‌تان را درک کنید و نکات و ترفندهایی برای آسان کردن نظم‌دهی یاد بگیرید و تکنیک‌های بی‌دردسری را بیاموزید که به شما کمک می‌کنند به هم ریختگی‌هایتان را رها کنید.

این کتاب از ابتدا شروع کرده و در تمام گام‌هایی که باید برای خلق یک خانه‌ی زیبا و منظم که خودش تمیز می‌شود، بردارید، همراه شما خواهد بود. شما مجبور نیستید از شر همه‌ی وسایلتان خلاص شوید. شما مجبور نیستید یک کمینه‌گرا (مینی‌مالیست) عاشق یوگا باشید و شما مجبور نیستید در سبک زندگی یا شخصیتتان تغییراتی بنیادی ایجاد کنید تا خانه‌ای منظم داشته باشید. شما مجبور نیستید ذاتاً فرد منظمی باشید تا مانند یک فرد منظم زندگی کنید.

در بخشی از کتاب من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟ می‌خوانیم:

زنبورهای عسل انواع مختلفی دارند. برخی از آن‌ها پروژه‌های کاری دارند که مستلزم سروکار داشتن با کوهی از کاغذ است و برخی دیگر علاقه‌مند به سرگرمی‌ها و فعالیت‌های زیادی هستند که مستلزم داشتن انبوهی از ابزارها و لوازم است. برخی از زنبورهای عسل صاحب مشاغل خانگی هستند که تمام خانه را پر از وسایل لازم برای این شغل می‌کند. مطالعه کردن نیز نوعی سرگرمی است و اگر یک زنبورعسل خواننده‌ای مشتاق باشد، احتمال آن هست که در کتاب‌ها، مجلات و روزنامه‌هایش غرق شود.

علاقه به آشپزی و پخت نان سرگرمی دیگری است که می‌تواند با به‌هم‌ریختگی‌های زیادی همراه باشد. زنبورعسلی که عاشق خلق چیزهای جدید در محیط آشپزخانه است، تمایل دارد هر ابزاری را که احتمال می‌رود زمانی نیاز داشته باشد، به دست بیاورد و هیچ‌گاه فضای کافی برای نگهداری همه‌ی آن‌ها را ندارد.

آشپزخانه‌ی زنبورعسلی که عاشق پخت‌ و پز است معمولاً روی فضای پیشخوان فاقد جای خالی است یا فضای خالی بسیار کمی دارد؛ زیرا پیشخوان آن پر از ابزارها و لوازم آشپزی است.

زنبورهای عسل معمولاً لوازم بسیار زیادی دارند. این لوازم می‌توانند به سرعت فضای زندگی شما را اشغال کنند. خواه تجهیزات ورزشی باشند، خواه عکس‌ها، لوازم هنری، کتاب‌ها، لوازم پخت‌و‌پز، مصالح نجاری، ابزارهای تعمیر خانه یا هر وسیله‌ی دیگری که در طول یک فعالیت تفریحی استفاده شده است.

آماده‌ی شنیدن چند پیشنهاد برای زنبورهای عسل پرمشغله هستید؟ در درجه‌ی اول تلاش کنید درآن‌واحد بیش از سه پروژه در دست انجام نداشته باشید. اگر برای زمانی طولانی پروژه‌ای ناتمام در دست داشته‌اید شاید وقت آن رسیده است که کاملاً از دست آن خلاص شوید و فکر (و فضای زندگی خود) را به روی پروژه‌های جدیدی که نسبت به آن‌ها مشتاق‌تر هستید، بگشایید.

 ۱۹۱ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-356-805-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل یک: شما کدام حشره‌ی انباردار هستید؟
فصل دو: پانزده دقیقه در روز شما را از شر خرت و پرت‌ها خلاص می‌کند
فصل سه: پاک‌سازی آسان
فصل چهار: دارایی‌های فضایی ارزشمندتان در خانه را پیدا کنید
فصل پنج: گنجاندن به‌هم‌ریختگی‌ها در ظروف
فصل شش: بار خرت ‌و پرت‌های همراه با احساس گناه
فصل هفت: رویّه‌ها، لیست‌های کار و چک‌لیست‌ها، آه خدای من
فصل هشت: راه حل‌ها، نکات و ترفندهای مورد علاقه‌ی من
فصل نه: نظم‌دهی برای کودکان
فصل ده: هر جا کاشته شدی، شکوفه بده
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟

برای دانلود کتاب من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من یک کفشدوزک هستم، تو چطور؟
Maryam Abbasi
۱۳۹۹/۱/۲۵
کتاب خیلی خوبی بود و جالب تر از روش کن ماری بود، درواقع برای مادرهای پرمشغله مثل من کاربرد بیشتری داشت🌿
علی حسینی
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
دومین کتاب که درمورد نظم خواندم. این کتاب بسیار کاربردی و به واقعیت نزدیک تر هست.
Vahideh K
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
کتاب جالب و مفیدی بود. از خوندنش لذت بردم. روش‌های پیشنهادیش در عین کاربردی بودن بسیار ساده و قابل پیاده سازی‌اند. استفاده کردم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)