دانلود کتاب مهتاب سوزان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مهتاب سوزان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مهتاب سوزان

کتاب مهتاب سوزان اثر مالکوم لاوری، رمانی قوی، تأثیرگذار و تا حد زیادی شرح‌حال زندگی نویسنده داستان «بیل پلانتاژنت» را روایت می‌کند که یک نوازنده پیانو و ملوان سابق نیویورک است که ارکستر و عقلش را ازدست‌ داده و به نوشیدن روی آورده است.

در حالی‌ که «پلانتاژنت» خودش را برای بهبود به بیمارستان روانی می‌سپارد، مالکوم لاوری (Malcolm Lowry) نویسنده کتاب با زبانی شیوا و فصیح از هذیان‌های ناشی از جنون و معنای واقعی سلامت عقل می‌نویسد.

در بخشی از کتاب مهتاب سوزان (Lunar Caustic) می‌خوانیم:

اما خدای من این وحشتناکه! . . . و تنها چیزهایی که منتظر من هستند: اشباحی وسط پنجره‌ی تیره، کفش‌های اسکی سرخ، زمزمه فرصت‌های از دست رفته، اضطراب، دلتنگی، پشیمانی، صداها، صداها، صداها هستند؛ گفت‌و‌گو‌هایی بی‌نهایت مفید اما غیر واقعی، چسبیدن به بیماری یک نفر و اشاره به درمان، راهی به روشنایی روز و آزادی، پیشکش کلبه‌ای در مرز خودت و مرگ؛ گرچه تنها مرگ در صبح‌گاهان است و صبح‌گاهان نیمه‌شب است و خودت را فراموش کرده‌ای، گرداب آن جاست. . . . تنها وحشت و نه زن، نه مرد، نه حیوان، در تمام خیابان تاریک مرگ که طنین ناقوس‌ها در آن پیچیده، دیده می‌شود، و نامه‌ای را با دستانی که چونان دست نیستند، به صندوق پست می‌اندازد. . . سخنش را قطع کرد. در آن نامه چه نوشته شده بود؟ نشانی چه کسی بر روی پاکت نامه درج شده بود؟ فرستنده چه کسی بود؟ برای چه کسی بود؟

 ۱۲۸ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7339-25-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مهتاب سوزان

برای دانلود کتاب مهتاب سوزان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مهتاب سوزان
کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۹/۶
یک داستان عالی با نثری فوق العاده درباره مرز سلامت و جنون و...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)