دانلود کتاب مهمانخانه مخوف


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مهمانخانه مخوف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مهمانخانه مخوف

کتاب رمان مهمانخانۀ مخوف یکی دیگر از آثار جنایی آگاتا کریستی است. مهمانخانه مخوف داستانی دیگر از ماجراهای خانم مارپل است. خانم مارپل قتلی ناخوشایند را در زیر پوستۀ محافظه کار هتل برترام که یکی از زیباترین هتل‌های لندن است، کشف می‌کند.

خانم مارپل شخصیت پیرزنی است که در برخی از داستان‌های آگاتا کریستی به حل معماهای پیچیده می‌پردازد. در داستان مهمانخانه مخوف جین مارپل تعطیلات را در یک هتل لوکس لندن صرف می‌کند. فضای ‌رعب‌آور، ناپدید شدن عجیب یک روحانی و قتل کارمند، او را در مسیر یک باند جنایتکار هوشمندانه حرکت می‌دهد.

۱۵ سپتامبر تولد ملکه جنایت هست. آگاتا کریستی (Agatha Christie)، نویسنده انگلیسی در سال ۱۸۹۰ به دنیا آمد؛ آگاتا کریستی کتاب‌هایش پس از کتاب مقدس و مجموعه آثار شکسپیر پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سطح جهان است. با اینکه او شش رمان عاشقانه هم نوشت اما شهرت آگاتا کریستی مدیون داستان‌های پلیسی اوست. کارهای اصلی این نویسنده‌‌ همان داستان‌های جنایی، به ویژه ماجراهای کارآگاه هرکول پوآرو و خانم مارپل هستند که بار‌ها بر اساس آن‌ها فیلم سینمایی و تلویزیونی و اجراهای رادیویی ساخته شده است. «قطار ۴ و ۵۰ دقیقه از پدینگتون»، «شاهد پرونده»، «قطار سریع‌السیر شرق» و «مرگ بر رودخانهٔ نیل» از مشهور‌ترین این آثار به شمار می‌روند.

در بخشی از مهمانخانۀ مخوف (At Bertram's Hotel) می‌خوانیم:

هتل برترام سال‌ها پاتوق پاره‌ای از مذهبیون طراز اول، بیوه‌زنان به ارث رسیده و بانوان اشرافی حومۀ لندن بود. البتّه دوشیزگان متموّل هم که در مدارس پر‌ هزینه تحصیل می‌کردند، تعطیلاتشان را در برترام می گذراندند. لندن محلّ مناسبی ندارد که یک دختر جوان بتواند شب را در آنجا بگذراند، امّا هتل برترام این ویژگی را داشت؛ امن، راحت و مطمئن.

گرچه هتل برترام به سیستم حرارت مرکزی مجهّز بود، امّا این سیستم نمایان نبود. در سالن استراحت مرکزی مانند همیشه، دو بخاری زغال‌سنگی زیبا و باشکوه قرار داشت. در کنارشان سطل برنجی جا زغالی، به همان شیوه که زمانی خدمتکاران ادوارد به آنها برق می‌انداختند، درخشش داشتند و این سطل‌ها با تکّه زغال‌هایی دقیقاً به همان اندازه پر شده بودند. نمای ظاهری مبلمان مجلّل سالن از کوسن با مخمل‌های قرمز بود.

 ۳۸۵ صفحه، ۶۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مهمانخانه مخوف

برای دانلود کتاب مهمانخانه مخوف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مهمانخانه مخوف
نادیا امیرعضدی
۱۳۹۸/۸/۱۷
داستان فوق العاده قوی ومتاسفانه ترجمه ضعیف بود.
aysuda alizadeh
۱۳۹۸/۶/۱
وای خیلی عالی بود کلی با ذهنم بازی کرد این رمان
م معطر
۱۳۹۷/۲/۲۹
داستان عالیه ولی ترجمه خیلی افتضاحه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)