دانلود کتاب موش فاضلاب: موجودات حال به هم زن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موش فاضلاب: موجودات حال به هم زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موش فاضلاب: موجودات حال به هم زن

کتاب موش فاضلاب: موجودات حال به هم زن نوشته الیس گراول، با زبانی ساده، شیرین و آمیخته با طنز اطلاعات جالبی را درباره موش‌های فاضلاب به کودکان ارائه می‌دهد.

موضوع کتاب موش فاضلاب (The Rat) چیست؟

الیس گراول (Elise Gravel) در داستان مشهور خود، با ادبیات جالبی موش‌های فاضلاب و دوستانش را به کودکان معرفی می‌کند و مطالب سودمندی را در مورد این موجودات در ظاهر حال به هم زن در اختیار آنان قرار می‌دهد.

مجموعه‌ی «موجودات حال به هم زن» برای آشنایی با موجوداتی است که در نگاه اول برای شما چندش‌آور هستند اما در حقیقت، نقش مهمی در زندگی انسان‌ها و طبیعت دارند و موجودات مفیدی محسوب می‌شوند. شما در این مجموعه‌ی هفت جلدی با موجوداتی مانند حلزون بی‌صدف، شپش، وزغ، عنکبوت، مگس و... آشنا می‌شوید و مطمئن باشید که دیگر به نظرتان حال به هم زن نخواهند آمد.

کتاب موش فاضلاب برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان پرطرفدار و معروف، شهرت و محبوبیت جهانی دارد و برای کودکان دبستانی بسیار آموزنده و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب موش فاضلاب می‌خوانیم:

دم موش فاضلاب، بلند، بدون مو و خوش‌حرکت است. او از دمش برای حفظ تعادل خود استفاده می‌کند و گاهی دمش را دور اشیا می‌پیچد تا آن‌ها را بلند یا آویزان کند. این دم تقریباً مثل پنجه‌ی پنجم عمل می‌کند.

 ۳۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-680519-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب موش فاضلاب: موجودات حال به هم زن

برای دانلود کتاب موش فاضلاب: موجودات حال به هم زن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موش فاضلاب: موجودات حال به هم زن