دانلود کتاب مگس: موجودات حال به هم زن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مگس: موجودات حال به هم زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مگس: موجودات حال به هم زن

کتاب مگس: موجودات حال به هم زن نوشته الیس گراول، با بیانی طنز، شیرین و ساده اطلاعات خوبی را درباره مگس‌ها به کودکان ارائه می‌دهد.

موضوع کتاب مگس (The Fly) چیست؟

الیس گراول (Elise Gravel) در داستان خود، انواع مگس‌ها را با ادبیاتی دوست‌داشتنی و خاص به کودکان معرفی می‌کند و نکات خوبی را به آنان می‌آموزد.

مجموعه‌ی «موجودات حال به هم زن» برای آشنایی با موجوداتی است که در نگاه اول برای شما چندش‌آور هستند اما در حقیقت، نقش مهمی در زندگی انسان‌ها و طبیعت دارند و موجودات مفیدی محسوب می‌شوند. شما در این مجموعه‌ی هفت جلدی با موجوداتی مانند حلزون بی‌صدف، شپش، وزغ، عنکبوت، مگس و ... آشنا می‌شوید و مطمئن باشید که دیگر به نظرتان حال به هم زن نخواهند آمد.

کتاب مگس برای چه کسانی مناسب است؟

این مجموعه داستان که دارای شهرت جهانی است، برای کودکان دبستانی بسیار دلنشین و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در بخشی از کتاب مگس می‌خوانیم:

مگس خانگی یک حیوان دست‌آموز مانند گ یا گربه نیست. او زندگی در خانه‌های ما انسان‌ها را دوست دارد؛ به همین دلیل او را مگس خانگی می‌نامند.

مگس خانگی در تمام کشورهای جهان پیدا می‌شود. مگس‌ها ما انسان‌ها را خیلی دوست دارند؛ چون ما به آن‌ها جای گرم و نرم برای زندگی و یک عالمه آشغال برای خوردن می‌دهیم.

 ۳۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6805-18-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مگس: موجودات حال به هم زن

برای دانلود کتاب مگس: موجودات حال به هم زن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مگس: موجودات حال به هم زن