دانلود کتاب صوتی نامه‌های رز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نامه‌های رز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نامه‌های رز

کتاب صوتی نامه‌های رز نوشته‌ی کلاریس سابار، برنده جایزه کتاب رمانتیک فرانسه در سال 2016، قصه‌ای آرام و عاشقانه را روایت می‌کند. شما می‌توانید همراه با لولا دختری فرانسوی به دهکده‌ای کوچک سفر کنید تا با مرور گذشته و خواندن نامه‌هایی عجیب، رازهای پنهان زندگی‌اش را کشف کنید.

درباره کتاب صوتی نامه‌های رز:

داستان کتاب صوتی نامه‌های رز (Les lettres de Rose) از زبان دختری سی ساله روایت می‌شود که سال‌هاست در چایخانه کوچک پدر و مادرش کار می‌کند. او عاشق آن است که کتاب فروشی خود را داشته باشد و بتواند روابط عاطفی خود با مردان را به خوبی تنظیم کند. اما لولا که به زندگی عادی خود خو کرده ناگهان با رازی عجیب مواجه می‌شود. مرد وکیلی با او تماس می‌گیرد و متوجه می‌شود که مادربزرگی دارد که تاکنون از وجودش باخبر نبوده و حالا باید به دهکده‌ای سرسبز و کوچک به نام اوبری سفر کند تا از طریق اشیا و نامه‌ها، به ریشه و گذشته خود پی ببرد؛ رازی که می‌تواند قصه‌‌ای عاشقانه و حقایق هولناکی را برای لولا رقم بزند.

کلاریس سابار را بیشتر بشناسیم:

نویسنده‌ای فرانسوی که به ادبیات و سفر کردن عشق می‌ورزد و پس از سکته مغزی که برای او پیش آمد، تجارت را رها کرد و به آرزوی دیرینه خود نویسندگی روی آورد. کلاریس سابار (Clarisse Sabard) هم اکنون در شهر کوچک نیس زندگی می‌کند. او رمان نامه‌های رز، اولین اثر ادبی‌اش را در سال 2015 نوشت و پس از آن کتاب‌های دیگرش ساحل عروس (2017)، باغ فراموشی (2018)، زندگی زیبا و در عین حال خنده‌دار است (2018)، زندگی تخیل بیشتری از ما دارد (2019) و کسانی که می‌خواستند دریا را ببینند (2019) منتشر شده است.

کتاب صوتی نامه‌های رز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید در دل شلوغی‌های هر روزه، لحظاتی آرام و رمانتیک را تجربه کنید و از ادبیات داستانی مخصوصا با حال و هوای فرانسوی لذت می‌برید، این کتاب صوتی برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی نامه‌های رز می‌شنویم:

سال 1930؛ لوئیز با یک نفس شمع‌های تولدش را فوت کرد. برای جشن تولد سی سالگی‌اش خواسته بود فقط اعضای خانواده حضور داشته باشند. چشمانش را بست و به این فکر کرد که ده سالی میشد که زندگی بسیار خوبی داشت و از این می‌ترسید که این رویا یک روز به پایان برسد.

سال‌های رویایی یکی پس از دیگری سپری می‌شد؛ با رونق کار بوتیک، آن‌ها یکی از خانواده‌های مرفه اوبری شده بودند. مردم از ایشان به احترام یاد می‌کردند و هرکسی دوست داشت جایشان باشد. خانه جدیدی خریده و آن را به زوج جوانی که به تازگی به دهکده آمده‌ بودند، اجاره دادند. زن خانه برای ایشان کار می‌کرد؛ کارهای خانه را انجام می‌داد و یک وقت‌هایی هم برای کمک به لوئیز به بوتیک می‌رفت.

لئونی علاقه خاصی به او پیدا کرده بود و دوست داشت ساعت‌ها با او وقت بگذراند. سال 1925 لوئیز دومین دختر خود را به دنیا آورده بود، رز.

 ۱۱ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۵۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
تیتر
۸ دقیقه
پیشگفتار
۳۰ دقیقه
فصل اول
۳۰ دقیقه
فصل دوم
۲۰ دقیقه
فصل سوم
۳۳ دقیقه
فصل چهارم
۸ دقیقه
فصل پنجم
۳۱ دقیقه
فصل ششم
۲۰ دقیقه
فصل هفتم
۲۰ دقیقه
فصل هشتم
۱۷ دقیقه
فصل نهم
۱۵ دقیقه
فصل دهم
۲۹ دقیقه
فصل یازدهم
۱۳ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۳ دقیقه
فصل سیزدهم
۷ دقیقه
فصل چهاردهم
۲۲ دقیقه
فصل پانزدهم
۱۳ دقیقه
فصل شانزدهم
۱۹ دقیقه
فصل هفدهم
۱۵ دقیقه
فصل هجدهم
۱۷ دقیقه
فصل نوزدهم
۱۷ دقیقه
فصل بیستم
۱۴ دقیقه
فصل بیست و یکم
۱۸ دقیقه
فصل بیست و دوم
۱۱ دقیقه
فصل بیست و سوم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و چهارم
۲۳ دقیقه
فصل بیست و پنجم
۳۶ دقیقه
فصل بیست و ششم
۲۹ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۲۳ دقیقه
فصل بیست و هشتم
۱۵ دقیقه
فصل بیست و نهم
۱۹ دقیقه
فصل سی‌ام
۲۸ دقیقه
فصل سی و یکم
۳۰ دقیقه
فصل سی و دوم
۲۵ دقیقه
فصل سی و سوم
۱۲ دقیقه
فصل آخر
۱ دقیقه
معرفی عوامل

راهنمای دانلود کتاب صوتی نامه‌های رز

برای دانلود کتاب صوتی نامه‌های رز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نامه‌های رز

نظرات کتاب صوتی نامه‌های رز

Parastoo Zahednia
۱۴۰۰/۱/۲۳
من اوایل تو خوندنش تردید داشتم ولى رفته رفته ازش خوشم اومد و کنجکاو شدم تا بدونم قراره داستان چطور پیش بره.... خوندنشو پیشنهاد میدم چون بنظرم خیلى دلنشین و جذاب بود
Samira Mokhtarani
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
بسیار از داستان لذت بردم، پر از اتفاقات جدید و جالب بود و صدای گویندگان هم عالی بود و به تیم گویندگان بسیار خسته نباشید میگم ❤️
نانا خمیسی
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
فوق العاده، تمامی صحنه‌ها و مناظر رو می‌تونستم به راحتی تو ذهنم تجسم کنم، سپاسگذارم
مشاهد همه نظرات (۸)