دانلود کتاب همسر پنهانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همسر پنهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همسر پنهانی

کتاب همسر پنهانی نوشته‌ی گیل پل، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های USA Today در سال 2017 است. همسر پنهانی داستانی سرشار از عشق، فقدان و تلاش برای رسیدن به معشوق را بیان می‌کند که ماجرایی لذت‌بخش و فراموش نشدنی را برای خواننده به ارمغان می‌آورد.

کتاب همسر پنهانی (The Secret Wife) داستانی از دو زمان متفاوت را روایت کرده و به هم پیوند می‌زند که یکی از سال 1914 و در دورانی آغاز می‌شود که روسیه تزاری در کشمکش جنگ و آشوب و درآستانۀ سقوط قرار دارد و در این گیر و دار «تاتیانا»، دوشس بزرگ رومانوف، دلباخته‌ی افسر سواره نظام می‌شود. و از سوی دیگر ماجرایی را در سال 2016 نقل می‌کند که «کیتی فیشر» بعد از پی بردن به خیانت همسرش به کلبه‌ای که از پدر جدش به او به ارث رسیده پناه می‌برد تا افکارش را مرتب و آرام کند، اما به طور اتفاقی گردن‌آویزی را می‌یابد که او را به سوی رمزگشایی از رازی فراموش شده و خانوادگی هدایت می‌نماید.

روشن است که گیل پُل (Gill Paul) براى این داستان جذاب، پژوهش‌هایى انجام داده که هوشمندانه تخیل را با حقیقت داستانى درآمیخته است. خاندان همیشه در خفاى رومانوف که در نهایت، نابود شد، همیشه جذاب بوده‌اند، به‌ ویژه چهار دوشس بزرگِ این خاندان. سیر حوادث قدیمى‌تر این داستان ضمن داشتن روایتى دوگانه، عشق پنهان یکى از دختران خاندان رمانوف را تعریف مى‌کند. تراژیک، تأثیرگذار و موثق.

در بخشی از کتاب همسر پنهانی می‌خوانیم:

نامه‌ات را خواندم و به آن فکر کردم، اما مجبورم بگویم آخرین چیزى که مى‌خواهم در دنیا انجام دهم، این است که در یک اتاق مشاوره دلگیر با مشاورى زبان‌باز بنشینم که به ما بگوید مشکل رابطه‌مان چیست! وقتى با من ازدواج کردى مى‌دانستى که من به‌طور ذاتى گرایش دارم که از مواجهات عاطفى دورى کنم؛ این بخشى از کسى است که من هستم و قرار نیست تغییر کنم.

به‌ هر حال، چطور این مشکل از جانب من بوده است؟ تو کسى هستى که این خطاى زناشویى را مرتکب شدى و قلمت را در دوات زن دیگرى زدى. دوست داشتم این بحث را به رُخت بکشم و پیش از هر چیز، بپرسم آیا ازدواجِ آزادى مى‌خواهى؟ اگر نه، چطور مى‌توانى متقاعدم کنى که هرگز دوباره این کار را نمى‌کنى، با کارن بیلیس یا با هر زن دیگرى؟ اگر باز هم ارتقاء در شغل دیگرى را از دست بدهى، چه؟ اگر حتى اخراج شوى، چطور؟ من نمى‌دانم چطور، اما شاید بهانه‌اى در جلسات درمانى‌ات تراشیده‌اى.

 ۴۹۶ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7436-96-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب همسر پنهانی

برای دانلود کتاب همسر پنهانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همسر پنهانی
parnian s
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
یکی از قشنگترین وهیجان انگیزترین رمانهایی بود که تا بحال خواندم. عااالیییی بود. داستانی جذاب و گیرا که احساساتی نظیر عشق، نفرت، درماندگی، وفاداری و... را به زیبایی به تصویر کشیده بود با جزئیاتی خوب و بیشتر...
فرزانه 🌼🌼
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
سرگذشت مرموز خانواده رومانوف، همیشه مجهول و ناگفته باقی ماند. گیل پل نویسنده داستان از این ایده استفاده می‌کند و با ترکیب کردن واقعیتِ تاریخی و یک داستان زاده ذهن خود، یک رمان تاریخی، همچین مرموز و و بیشتر...
فاطمه یوسفی
۱۳۹۷/۵/۱۸
داستان جذاب و گیرایی بود... با وجود اینکه موضوع داستان در زمان جنگ جهانی اتفاق میفته اما باعث نشده خسته کننده باشه... من که نتونستم تو خوندنش وقفه بندازم...
ضمنا به اطلاعات تاریخی م هم افزوده شد... پایان تلخ رومانف ها واقعا غم انگیز بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۹)