دانلود کتاب هنر دستیابی به تمرکز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنر دستیابی به تمرکز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنر دستیابی به تمرکز

روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر! مایکل هایت در کتاب هنر دستیابی به تمرکز‌ با ارائه راهکار‌هایی کاربردی و مفید به شما کمک می‌کند تا عملکرد بهتری در انجام کارهای خود داشته باشید.

اگر در انتهای هر روز کاری خسته و درمانده هستید و از نتیجه‌ی کارتان راضی نیستید، به خاطر شیوه‌ی اشتباهی است که دارید، روندی که زمان و انرژی شما را نابود کرده، و عملکردتان را تنزل می‌بخشد. عملکرد شما با انجام کار بیشتر بهتر نخواهد شد، بلکه بهره‌وری شما زمانی زیاد می‌شود که ماحصل کارتان نتیجه‌بخش باشد.

اکثر افراد موفق کار خود را بر اساس ماحصل آن ارزیابی می‌کنند، نه میزان فعالیتشان. در صورتی که بیشتر افراد ناموفق با وجود کار طاقت‌فرسا بهره‌وری کمتری دارند. به نظر شما دلیل این اتفاق چیست؟ یکی از مهم‌ترین دلایلی که در موفقیت و یا عدم موفقیت افراد تاثیر به سزایی دارد بهره‌وری آنان است.

افراد ناموفق بهره‌وری درستی ندارند، این موضوعی است که بیشتر افراد در آن گرفتار می‌شوند. مایکل هایت (Michael Hyatt)، مدرسی مشهور در خصوص بهره‌وری بالاست که در کتاب تاثیر‌گذار و شگفت‌انگیز هنر دستیابی به تمرکز (Free to focus: a total productivity system to achieve more by doing less) سعی دارد تا سیستمی کابردی و جدید برای بهره‌وری ایجاد کند که پایه و اساس آن ماحصل کار باشد.

او در این کتاب یاد می‌دهد که چطور به نتایجی بیشتر و بهتر دست یابید. نکته‌ی مهم ماجرا این است که این روش زمان کمتری از شما خواهد گرفت؛ چیزی که این روزها در دنیای پر هیاهوی امروزی اهمیتی بسیار دارد.

جملات برگزیده‌ی کتاب هنر دستیابی به تمرکز:

- زندگی‌تان در نهایت چه خواهد بود، جز مجموع تمام چیزهایی که بر آن‌ها تمرکز کرده‌اید؟
- همه در زندگی به جایی می‌رسند، اما افراد کمی با هدف و قصد قبلی به آنجا می‌رسند.
- هر چیزی اگر چند دقیقه از برق کشیده شود، مجدداً کار خواهد کرد. شما نیز مستثنا نیستید.
- من واقعاً به کارهایی که انجام نداده‌ایم به‌ اندازه‌ی کارهایی که انجام داده‌ایم افتخار می‌کنم.
- زمان‌بندی از آشوب و تغییر ناگهانی جلوگیری می‌کند. در ‌واقع توری برای مهار روزهایتان است.
- اگر زندگی‌تان را اولویت‌بندی نکنید، شخصی دیگر این کار را خواهد کرد.

در بخشی از کتاب هنر دستیابی به تمرکز می‌خوانیم:

وقتی دید روشنی از جایی ‌که هستید و چیزی که می‌خواهید به دست آوردید، زمان رفتن به مرحله‌ی دوم رسیده است. در اینجا پی می‌برید برای بهره‌وری‌تان، کاری که انجام نمی‌دهید به ‌اندازه‌ی کاری که انجام می‌دهید اهمیت دارد. میکل آنژ دیوید را با افزودن سنگ مرمر خلق نکرد. آماده‌ی بیرون‌آوردن مغار خود هستید؟

ابتدا حذف می‌کنید. دو کلمه از قدرتمندترین کلمه‌های بهره‌وری و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها را کشف می‌کنید تا راهزنان زمان را که وقتتان را می‌دزدند از خود دور کنید. دوم، خودکارسازی می‌کنید. با انجام وظایف کم ‌زحمت و بدون تلاش زیاد در پس‌زمینه‌، زمان و توجه را به دست می‌آورید. در نهایت، وظایف را واگذار می‌کنید. این واژه برای بسیاری از مردم واژه‌ی وحشتناکی است، اما نگران نباشید، روش مؤثری را نشانتان خواهم داد که بتوانید کار را از روی دوشتان بردارید؛ در حالی ‌که مطمئنید آن را مطابق با استانداردهای خودتان انجام می‌دهید.

 ۲۲۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6573-90-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ورود به تمرکز
مرحله‌ی اول: توقف
1. تنظیم برنامه: تصمیم بگیرید چه چیزی را می‌خواهید
2. ارزیابی: مسیرتان را مشخص کنید
3. تجدید قوا: ذهن و بدنتان را تقویت کنید
مرحله‌ی دوم: برش
4. حذف کردن: عضله‌ی نه گفتنتان را منقبض کنید
5. خودکارسازی: خود را از معادله کسر کنید
6. واگذاری: خود یا حتی بهتر از خود را شبیه سازی کنید
مرحله‌ی سوم: اقدام
7. یکی کردن: هفته‌ی ایدئالتان را برنامه‌ریزی کنید
8. تعیین کردن: وظایفتان را اولویت‌بندی کنید
9. فعال کردن: وقفه‌ها و حواس پرتی‌ها را شکست دهید
تمرکزتان را روی کار بگذارید
تقدیرنامه
یادداشت‌ها
پی‌نوشت‌ها

راهنمای دانلود کتاب هنر دستیابی به تمرکز

برای دانلود کتاب هنر دستیابی به تمرکز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنر دستیابی به تمرکز

نظرات کتاب هنر دستیابی به تمرکز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
مدیریت زمان، مدیریت کسب و کار، تمرکز و توجه، تمرکز و توجه چیست، تفاوت تمرکز و توجه، حواس پرتی، تعریف حواس پرتی، تقویت حافظه، راه های تقویت حافظه، روش های تقویت حافظه، تمرکز، تمرین تمرکز، چگونه تمرکز کنیم، قدرت تمرکز انسان، تقویت ذهن، مهارت­های ذهنی، شناخت ذهن، کنترل ذهن، قدرت ذهن، کتاب راه های تقویت حافظه، کمبود تمرکز و توجه، مهارت های تفکر، نوع تفکر، اعتماد به نفس، افزایش اعتماد به نفس، اعتماد به نفس چیست، آموزش بالا بردن اعتماد به نفس، آموزش تقویت اعتماد به نفس، استرس و اضطراب، اضطراب، راه های درمان اضطراب، درمان استرس، مدیریت استرس، راهکارهای کاهش استرس، کتاب درمان استرس، کاهش استرس، Michael S Hyatt، Michael Hyatt، کتاب ‫رسیدن به روشی سودمند برای به دست آوردن خروجی بیش تر با کار کم تر، کتاب روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر، مایکل اس هایت، Free to focus، a total productivity system to achieve more by doing less، توانایی های مدیریتی، موفقیت در کسب و کار، موفقیت در کار، آموزش مدیریت زمان، مدیریت زمان و برنامه ریزی، توانایی مدیریت زمان